Zao mi je sto ste moji - a ne deca nekog mog neprijatelja

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.096
Da parafraziram Panteliju iz Maratonaca "Zao mi je sto ste moji a ne deca nekog mog neprijatelja" .

Srpski narod svakog puta nepogresivo bira ono sto najgore moze da izabere.

Tako i ovaj put.

Sta da radimo zivimo u zemlji glupih ljudi, izuzetno glupih ljudi koji prodaju svoju buducnost za 20 evra, obecano radno mesto, kesu sa namirnicama ili kamion sodera.

Zivimo u zemlji ogranicenih mozgova gde ljudi prodaju svoj glas za kratkorocnu korist i dugorocnu stetu.

Nemoj neko da mi kaze da ljudi glasaju za rezimske stranke zato sto veruju u tu politiku.

Glasa se iz pukog interesa.

To ste mogli da vidite i po tadicevom mitingu gde je doslo samo par hiljada ljudi. Niko u tu politiku ne veruje ali ih ljudi glasaju zato sto misle da ce tako jedino sacuvati svoje "privilegije" tj platicu iz budzeta.
No ono sto me raduje u celoj prici jeste sto je neminovno i nezbezno urusavanje celog ovog nakaradnog sistema.

To je samo pitanje vremena.

A u danima koji slede citacete moje postove, pune srece, radosti i iskricavog zadovoljstva kada budemo imali vesti o novim poskupljenjima, smanjenju plata, rastu nezaposlenosti , padu standarda, padu kupovne moci i privredne aktivnosti.

Jer vi ste tako hteli :super:

Svim pravim opozicionarima i ljudima sa mozgom koji su u nasem narodu na zalost veoma teska manjina - svako dobro. A rezimskim glasacima - zelim da uzivaju u onome sto su glasali :super:
 
Da parafraziram Panteliju iz Maratonaca "Zao mi je sto ste moji a ne deca nekog mog neprijatelja" .

Srpski narod svakog puta nepogresivo bira ono sto najgore moze da izabere.

Tako i ovaj put.

Sta da radimo zivimo u zemlji glupih ljudi, izuzetno glupih ljudi koji prodaju svoju buducnost za 20 evra, obecano radno mesto, kesu sa namirnicama ili kamion sodera.

Zivimo u zemlji ogranicenih mozgova gde ljudi prodaju svoj glas za kratkorocnu korist i dugorocnu stetu.

Nemoj neko da mi kaze da ljudi glasaju za rezimske stranke zato sto veruju u tu politiku.

Glasa se iz pukog interesa.

To ste mogli da vidite i po tadicevom mitingu gde je doslo samo par hiljada ljudi. Niko u tu politiku ne veruje ali ih ljudi glasaju zato sto misle da ce tako jedino sacuvati svoje "privilegije" tj platicu iz budzeta.
No ono sto me raduje u celoj prici jeste sto je neminovno i nezbezno urusavanje celog ovog nakaradnog sistema.

To je samo pitanje vremena.

A u danima koji slede citacete moje postove, pune srece, radosti i iskricavog zadovoljstva kada budemo imali vesti o novim poskupljenjima, smanjenju plata, rastu nezaposlenosti , padu standarda, padu kupovne moci i privredne aktivnosti.

Jer vi ste tako hteli :super:

Svim pravim opozicionarima i ljudima sa mozgom koji su u nasem narodu na zalost veoma teska manjina - svako dobro. A rezimskim glasacima - zelim da uzivaju u onome sto su glasali :super:

E moj Tihi, moj Tihi, a šta je Sale govorio - "Manite se Radikala i budalaština, nema to perspektivu, daj da ne rasipamo glasove..."

Sada mi valjda veruješ?
 
Nista nije u zivotu slucajno i sve je sa razlogom i pravedno.
I to sto smo mi siromasni i eksploatisani , i to sto je Nemac bogat i sto koristi nas i nama slicne.

Svakome po zasluzi.

Ne mozes pomoci nekome ko ne zeli sam sebi da pomogne i ko se zadovoljava sa svojim sadasnjim statusom bednika i krpe kojom bogati i mocni brisu pod.

:ok:...

P.S. I ja ocekujem urusavanje ovakvog sistema, raspalog i pokvarenog.
 
Sto se tice DSS Dveri i SRS , njima savetujem da se okanu price i edukacije ljudi, vec da primenjuju metode kupovine glasova.

Ne treba da trose pare za termine bilborde , vec samo da skupljaju pare za kupovinu glasova , kamione sodera,

500.000 glasova u srbiji kosta maksimum 50 miliona evra

to je nikakav novac kada pogledas sta dobijes za to.

dobijes vlast i moc da pljackas drzavu i narod od 7 miliona stanovnika .

Potrosis 50 miliona a onda uzmes kredit od 10 milijardi na racun tih istih koji su ti dali glas. I onih koji nisu

Politika je cudo .A na izborima pobedjuju ne oni koji imaju argumente vec oni koji imaju u dzepu novac spreman da ga potrose na kupovinu glasova glupih , kao sto veleposednik kupuje stoku na stocnoj pijaci :super:
 
Е ја сам мислио да је Тихи скочио из прозора.

Теши те да че Рус преузети Сартид.

zasto da skacem? Pa meni ide lepo u zivotu.

Ja sam svojim licnim zivotom zadovoljan.

Imam ambiciju da i Srbiji krene na bolje, ali Srbi to ne zele. I sta ja tu mogu.

Postovacu vas izbor i ismejavati vasu glupost zatucanost i slepilo

Domanovicev Vodja je zauvek aktuelan u srbiji
 
E moj Tihi, moj Tihi, a šta je Sale govorio - "Manite se Radikala i budalaština, nema to perspektivu, daj da ne rasipamo glasove..."

Sada mi valjda veruješ?

pa neulaskom SRS u skupstinu najvise dobija SNS kao stranka sa najvise glasova. Ali ni to vam nije dovoljno za vlast.

Vase otcepljenje od radikala vam nije donelo nikakvu korist. Bicete i dalje opozicija bez moci da bilo sta menjate u zemlji . Samo sto sada necete biti opoziciona SRS vec SNS.

Vlast ce formirati DS-SPS-LDP

Jer tako CIA hoce. Mozda zamene DS sa vama iz SNS ali ono sto je sustina , i za sta se ja borim, jeste da se u Srbiji nista nece promeniti na bolje, vec ce biti jos gore nego sto je danas.
 
Sto se tice DSS Dveri i SRS , njima savetujem da se okanu price i edukacije ljudi, vec da primenjuju metode kupovine glasova.

Ne treba da trose pare za termine bilborde , vec samo da skupljaju pare za kupovinu glasova , kamione sodera,

500.000 glasova u srbiji kosta maksimum 50 miliona evra

to je nikakav novac kada pogledas sta dobijes za to.

dobijes vlast i moc da pljackas drzavu i narod od 7 miliona stanovnika .

Potrosis 50 miliona a onda uzmes kredit od 10 milijardi na racun tih istih koji su ti dali glas. I onih koji nisu

Politika je cudo .A na izborima pobedjuju ne oni koji imaju argumente vec oni koji imaju u dzepu novac spreman da ga potrose na kupovinu glasova glupih , kao sto veleposednik kupuje stoku na stocnoj pijaci :super:

SRS i edukacija ljudi ti dodje nesto kao ja i ekspresionizam u likovnoj umetnosti.

Radikali bre vode kampanju tako sto povedu 50 coveka sa ukupno 30 zuba po lokalnim selendrama, kakva crna edukacija:rotf:
 
zasto da skacem? Pa meni ide lepo u zivotu.

Ja sam svojim licnim zivotom zadovoljan.

Imam ambiciju da i Srbiji krene na bolje, ali Srbi to ne zele. I sta ja tu mogu.



Postovacu vas izbor i ismejavati vasu glupost zatucanost i slepilo

Domanovicev Vodja je zauvek aktuelan u srbiji
:ok:

ma ospustheno,gledaj svoju guzicu ko sto ja gledam moju beogradsku sta te zabole za nekave srbe:mrgreen:

evo ti kosovari iz pristine po bg-u u dzipovima i sa nekretninama..ne verujes,dodji,vidi,reci:whistling:
 
Od gluposti srpskog naroda ne odskacu mnogo ni SRS i Dveri

SRS je uzela 4.6% a Dveri 4.4%

I umesto da zajedno imaju 9% ovako ce imati oboje 0%

Da su imali mozak , rukovodstva ove dve "stranke" bi 4-5 meseci pre izobra platili jedno objektivno istrazivanje za interne potrebe stranke, i videli bi da su oboje na granici cenzusa, i da im je jedina sansa za siguran ulazak - koalicija.

Prakticno uradili bi ono sto je CIA nalozila LDP-u i SPO-u. Da se udruze.

Ali oni su se kockali, i kako su se kockali tako su i prosli.

Njihovih 9% ce sada podeliti SNS i DS , tako da je glas za SRS i Dveri prakticno na ovim izborima bio glas za SNS i DS.
 
zasto da skacem? Pa meni ide lepo u zivotu.

Ja sam svojim licnim zivotom zadovoljan.

Па верујем да е ићи на боље сверцерима кад додју радикали на власт.

Руку на срце мораш и сам признати да радикали немају економски концепт.
 
Па верујем да е ићи на боље сверцерима кад додју радикали на власт.

Руку на срце мораш и сам признати да радикали немају економски концепт.

Sto je najjace, njihov originalni ekonomski koncept, onaj koji im pise u programu, je dosta liberalan, i po tome su najslicniji LDP-u.:hahaha:

Radikali su vic nad vicevima, skup klovnova.
 
SRS i edukacija ljudi ti dodje nesto kao ja i ekspresionizam u likovnoj umetnosti.

Radikali bre vode kampanju tako sto povedu 50 coveka sa ukupno 30 zuba po lokalnim selendrama, kakva crna edukacija:rotf:


lupetas gluposti. ti si jedan od tih zatucanih ogranicenih mozgova , kom je lakse uterati metar u guzicu nego milimetar pameti u glavu.

Aleksandar Martinovic je pricao na raznim televizijama argumentovano stalozeno i detaljno sta nas ceka ako nastavimo putem kojim sada idemo. Nije imao ko da cuje , jer ljude to i ne interesuje .

Ljude interesuje resavanje njihovih kratkorocnih problema.

Da im se zaposli dete ili zena. Da im se uvede kanalizacija . Da im se asfaltira razlokana ulica. Da im se da tezga na pijaci.

Taj ko to obecava i ispunjava taj i dobija glasove.

Kakva crna politicka uverenja, desnica, levica, ekonomski program, geopoliticka situacija,nacionalna strategija. Srpski narod je suvise glup da to razume i shvati a i boli ga glava kad mnogo razmislja o tome.
 
Па верујем да е ићи на боље сверцерима кад додју радикали на власт.

Руку на срце мораш и сам признати да радикали немају економски концепт.

radikali imaju najbolji ekonomski program al tvoji gasterbajterski mozak velicine 2 kilobajta, i sa 4 razreda osnovne skole ne moze to da razume.
 
E moj Tihi, moj Tihi, a šta je Sale govorio - "Manite se Radikala i budalaština, nema to perspektivu, daj da ne rasipamo glasove..."

Sada mi valjda veruješ?



A koliko bi SNS dobila da je izasla samostalno (bez Velje, Karica i Vulina)? Ne verujem da bi dobili vise od 15%. Tako da i oni vrlo lako mogu da postanu jedna od ''malih'' stranaka.
 

Back
Top