Последњи поздрав "другу "Јошки!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Е мој кафеџијо па није ти Србија кафана ,приватна ,капиталисто један хтео си народ да превариш

Роварио си по комунистичким партијама разбио их и сада си ПРОПАО ,Србија те не жели јер сви знају
да си ПРЕВАРАНТ!

ПОСЛЕДЊИ ПОЗДРАВ ОД ПРАВИХ КОМУНИСТА !

Само је једна комунистичка пратија НКПЈ!

ЖИВЕЛИ ДРУГОВИ!
 
Е мој кафеџијо па није ти Србија кафана ,приватна ,капиталисто један хтео си народ да превариш

Роварио си по комунистичким партијама разбио их и сада си ПРОПАО ,Србија те не жели јер сви знају
да си ПРЕВАРАНТ!

ПОСЛЕДЊИ ПОЗДРАВ ОД ПРАВИХ КОМУНИСТА !

Само је једна комунистичка пратија НКПЈ!

ЖИВЕЛИ ДРУГОВИ!

Daj poslednji pozdrav i za radikale...Ni oni nisu preskocili macicnu letvicu....:rotf:

Ni dveri....
 
Mene bi na tvom mestu bilo sramota. Covek ko je govori realno je i najgore prosao na izborima jer svi jos veruju u bajke. Sramota me je u kakvoj zemlji zivim, pored DS-a, i kakvih sugradjana. Stvarno treba kupiti plocu na kojoj pise: "Oprosti im, ne znaju sta cine".

Он је КАПИТАЛИСТА а не комуниста када се ми будемо кандидовали онда ће бити сасвим другачије!
 
Е мој кафеџијо па није ти Србија кафана ,приватна ,капиталисто један хтео си народ да превариш

Роварио си по комунистичким партијама разбио их и сада си ПРОПАО ,Србија те не жели јер сви знају
да си ПРЕВАРАНТ!

ПОСЛЕДЊИ ПОЗДРАВ ОД ПРАВИХ КОМУНИСТА !

Само је једна комунистичка пратија НКПЈ!

ЖИВЕЛИ ДРУГОВИ!

Ako si ti komunista ja sam Eskim!

Ko zna možda ima i neonacista kao ti što misle da su komunisti, ko će ga znati...
 
Crvena Gospođica apsolutno vodi po broju postova večeras, a nije glasala i kaže da ima temperaturicu

Da je zdrava i da je glasala, bio bi hardcore

Sigurno nije glasala, Partija joj rekla da bojkotuje izbore, kažu da je buržoaski režim u Srbiji nametnuo diskriminatorske zakone koji im onemogućavaju političko organizovanje http://www.skoj.org.rs/66.html
 
Komunisti,da bi opstali na političkoj sceni,moraju da se odreknu Tita,Staljina, revolucije,Jove Kapičića,Golog Otoka,55 godina terora,masovnih zločina u posleratnom periodu...

Ми се Стаљина одречи нећемо НИКАДА а они нека се добро запитају зашто су нам палили партиске просторије 2000 године
 

Back
Top