Toma zadovoljan, kez od uva do uva

Vaaltazar

Zainteresovan član
Poruka
458
A kako i ne bi, odradio je posao za zute, a ovi ce mu zauzvrat dozvoljavati da i dalje kupuje nekretnine od narodnih para. Srbija jer zemlja izdajnika i u potunosti je zasluzila sve sto joj se kroz istoriju desavalo i desavace joj se. Sta kazete SNS-ovci, jeste gledali malopre vaseg vodju na TV? On mi uopste ne deluje razocarano kao vi. A?
 
tomislavnikolic.jpg
 
A kako i ne bi, odradio je posao za zute, a ovi ce mu zauzvrat dozvoljavati da i dalje kupuje nekretnine od narodnih para. Srbija jer zemlja izdajnika i u potunosti je zasluzila sve sto joj se kroz istoriju desavalo i desavace joj se. Sta kazete SNS-ovci, jeste gledali malopre vaseg vodju na TV? On mi uopste ne deluje razocarano kao vi. A?

nije bio razočaran ni pre 4 goid nakon predsedničkih izbora.........
 
Šta je zayebo ? Što su moroni naseli na sve glupe priče i opet izabrali žutu smrt ?

Zadovoljan je Tadić, zadovoljni nezvanični koalicioni partneri SRS, samo mi koji smo želeli ma kakvu promenu dobili smo istu metu isto odstojanje ?!

VERUJ MI, NIŠTA se neće promeniti NI AKO "SNS" dobije APSOLUTNU vlast.
Samo ćeš ih gledati na suprotnim mestima i ulogama na TV.
BIĆE VIŠE INVESTICIJA ali ne zbog programa SNS već zbog globalnih političkih tokova a OSTALO...?, ISTO!!!.
PROMENILO BI SE gotovo SIGURNO, PO MENI ako bi ne SNS, već TOMA!, kao pojedinac, dobio APSOLUTNU VLAST i pravo da je SAMOSTALNO KREIRA,
vodi,bez uticaja SNS-a.
Isto važi i za Borisa.
 

Back
Top