ZASTO SU PUKLI PREOKRET I CEDOMIR JOVANOVIC?

22:59 - RIK: Prvi rezultati

Republička izborna komisija:

(Uzorak: 7,2 odsto biračkih mesta)



Koalicija oko DS - 21,29 %

Koalicija oko SNS - 24,17 %

SPS-JS-PUPS - 16,65 %

SRS - 4,36 %

URS - 7,08 %

Preokret - 4,94%

DSS - 7,24 %

Dveri - 3,19 %

Reformistička stranka - 0,24%

Pokret radnika i seljaka -1,85%

Komunistička partija - 0,54 %

Socijaldemokratski savez - 0,40 %

Ni jedan od ponuđenih odgovora - 0,37 %




Manjine (uslov 0,4 %):

SVM - 1,24 %

SDA - 0,86 %

Svi zajedno - 0,78%

Koalicija Albanca - 0,75%

Crnogorska partija - 0,06 %



Predsednički izbori:

(Uzorak: 7,2 odsto biračkih mesta)

Zoran Stanković - 7,36 %

Boris Tadić - 23,63 %

Vladan Glišić - 2,15%

Vojislav Koštunica - 7,4 %

Zoran Dragišić - 1,84 %

Jadranka Šešelj - 3,84 %

Muarem Zukorlić - 1,91 %

Danica Grujičić - 0,64 %

Ivica Dačić - 16,61 %

Čedomir Jovanović - 4,11%

Ištvan Pastor - 1,14 %

Tomislav Nikolić - 25,47 %

http://www.blic.rs/izbori-2012/vesti/1126/Prvi-nezvanicni-rezultati-za-Beograd-DS-znatno-ispred-SNS
Kakvi su, cudo je da je LDP dobio i toliko.
Pukla je i SRS
NOPO je manjinska, tako da oni mozda i predju cenzus u konacnom.

Al sto se mene tice, najvise je puko narod, kad je posle sve ga ovako sveukupno glasao.
 
PREOKRET - siroka koalicija oko LDP, cak osam stranaka a jedva da prelaze cenzus!

Zasto dobijaju tako malu podrsku a tako puno prostora na politickoj i javnoj a posebno medijskoj sceni Srbije?

Zasto im se daj prostor samo malo manji nego DS a cak i veci nego SNS?

Zasto su pukli?
Rekoh malocas na drugoj temi: koji je to sljam izdajnicki, cudo je i da su toliko glasova dobili.
 
PREOKRET - siroka koalicija oko LDP, cak osam stranaka a jedva da prelaze cenzus!

Zasto dobijaju tako malu podrsku a tako puno prostora na politickoj i javnoj a posebno medijskoj sceni Srbije?

Zasto im se daj prostor samo malo manji nego DS a cak i veci nego SNS?

Zasto su pukli?


@ draga Vilo Ravijojlo.
Još ko mali dečko, čitao sam srpsku epsku poeziju u desetercu , gde sam te zateko u sukobu sa Milosem Obilićem zbog autorskih prva na jednu od mnogobrojnih pesama tog doba. U tom kratkm momentu, dok se u diskusiju nije umesao onaj siladžija, turski vazal Kraljević Marko, nekako sam ostao zapleten u tvoju kosu, i toga ne mogu da se oslobodim ni dan danas. Svi su se divili šarcu, a ja, eto, tebi.
Nego, da predjemo na stvar. Uvek mi je bilo cudno, kako to da te je Marko Kraljevic samo tuko buzdovanom, a nije se setio da ti radi nesto drugo.. daleko prijatnije, sto bi svakako rezultiralo time, da ta čuvena epska pesma iz pred-kosovskog ciklusa, spontano predje u opus Crven Ban.

Tvoj obozavalac.. Lepi.

PS.
LDP je uzeo glasove svih albanaca u Srbiji , i mnogobrojnih hrvata. A ono malo Srba stonje za njega glasalo, je zapravo mera nase srpske bolesti.
 
LDP nazalost nije pukao, pukli su radikali i dveri pa sad spinujes...

Имаш право требали смо да нудимо по 2500 динара да гласају за нас !!! Ал нећемо угледаћмо се на "демократе" од пре 12 година па на исти начин на који су они дошли на власт са ње ће и отићи !!!
 
@ draga Vilo Ravijojlo.
Još ko mali dečko, čitao sam srpsku epsku poeziju u desetercu , gde sam te zateko u sukobu sa Milosem Obilićem zbog autorskih prva na jednu od mnogobrojnih pesama tog doba. U tom kratkm momentu, dok se u diskusiju nije umesao onaj siladžija, turski vazal Kraljević Marko, nekako sam ostao zapleten u tvoju kosu, i toga ne mogu da se oslobodim ni dan danas. Svi su se divili šarcu, a ja, eto, tebi.
Nego, da predjemo na stvar. Uvek mi je bilo cudno, kako to da te je Marko Kraljevic samo tuko buzdovanom, a nije se setio da ti radi nesto drugo.. daleko prijatnije, sto bi svakako rezultiralo time, da ta čuvena epska pesma iz pred-kosovskog ciklusa, spontano predje u opus Crven Ban.

Tvoj obozavalac.. Lepi.

PS.
LDP je uzeo glasove svih albanaca u Srbiji , i mnogobrojnih hrvata. A ono malo Srba stonje za njega glasalo, je zapravo mera nase srpske bolesti.

Ja ovde vidim samo tvoje konstatacije i neke insinuacije, a gde je i sta je tu pitanje :D
 

Back
Top