Govor ruku!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Govor ruku!

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Govor ruku!

Nisam uspela da pronadjem na internetu a jako me zanima:kada muskarac u hodu drzi sake opruzene,prste jako stisnute jedan uz drugi a palac savijen na unutra?Izgleda neobicno,meni cudno?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

Podrazumevano Re: Govor ruku!

Reč je o muškarcu koji je najverovatnije poreklom iz unutrašnjosti, tradicionalnog vaspitanja, iz seljačke, radničke ili, manje verovatno, činovničke porodice. Otac mu je, ukoliko nije bio zemljoradnik, ceo radni vek proveo u državnoj službi. Majka je najverovatnije domaćica, ali u svakom slučaju podređena ulozi supruge i majke.
    Muškarac o kojem govorimo ima tvrde poglede na svet. Svoje stavove smatra principijelnim, a sud pravičnim. Teško pokazuje emocije, a ukoliko ih i pokaže to čini samo u naznakama. Naravno, osim ako u pitanju nije bes izazvan problemima u saobraćaju, komšijskim bezobrazlukom ili političkom situacijom.
    Smatra da su poštovanje, autoritet i hijerarhija veoma bitni u svakom odnosu i komunikaciji.
    Duša mu je rascepljena između ateizma i pravoslavlja. Većinu života je proveo u svađi sa Bogom i vernicima, ali ćeš ga videti kako sa suzom u oku pali sveću na grobu preminulog druga. Slave redovno posećuje, jer zna red i poštuje pretke i potomke.
    Retko pije alkohol, ali kad popije to po pravilu izađe na loše. Vrlo je nezgodan.
    Verovatno nije pušač.
    Operisan je od umetnosti, knjige ne čita, film može da odgleda samo ako je akcioni. Sa muzikom je okej ali kad je vreme i prilika za to, znači neko veselje ili slično.
    Verujem da je ova osoba vojno lice.

Elita
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Julian Pogledaj poruku
    Reč je o muškarcu koji je najverovatnije poreklom iz unutrašnjosti, tradicionalnog vaspitanja, iz seljačke, radničke ili, manje verovatno, činovničke porodice. Otac mu je, ukoliko nije bio zemljoradnik, ceo radni vek proveo u državnoj službi. Majka je najverovatnije domaćica, ali u svakom slučaju podređena ulozi supruge i majke.
    Muškarac o kojem govorimo ima tvrde poglede na svet. Svoje stavove smatra principijelnim, a sud pravičnim. Teško pokazuje emocije, a ukoliko ih i pokaže to čini samo u naznakama. Naravno, osim ako u pitanju nije bes izazvan problemima u saobraćaju, komšijskim bezobrazlukom ili političkom situacijom.
    Smatra da su poštovanje, autoritet i hijerarhija veoma bitni u svakom odnosu i komunikaciji.
    Duša mu je rascepljena između ateizma i pravoslavlja. Većinu života je proveo u svađi sa Bogom i vernicima, ali ćeš ga videti kako sa suzom u oku pali sveću na grobu preminulog druga. Slave redovno posećuje, jer zna red i poštuje pretke i potomke.
    Retko pije alkohol, ali kad popije to po pravilu izađe na loše. Vrlo je nezgodan.
    Verovatno nije pušač.
    Operisan je od umetnosti, knjige ne čita, film može da odgleda samo ako je akcioni. Sa muzikom je okej ali kad je vreme i prilika za to, znači neko veselje ili slično.
    jel nosi brkove?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio smokvicica Pogledaj poruku
    jel nosi brkove?
    Ukoliko je ova osoba mlađa od 50 godina brkovi se ne uklapaju u profil njene ličnosti.

Elita
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

a jel mozes molim te da mi pogledas,hoce li leci neke pare na racun ovih dana?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

Smokvičice, nisam vidovit. To sam više puta ponovio u forumskim diskusijama. Analize koje iznosim su laicima možda zapanjujuće, ali bez sumnje imaju naučno uporište.
    Ne mogu ti odgovoriti jer ne znam ni ko, ni kome, ni zbog čega, treba da uplati novac. Malo ti je neozbiljno pitanje.

Elita
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Smokvičice, nisam vidovit. To sam više puta ponovio u forumskim diskusijama. Analize koje iznosim su laicima možda zapanjujuće, ali bez sumnje imaju naučno uporište.
    Ne mogu ti odgovoriti jer ne znam ni ko, ni kome, ni zbog čega, treba da uplati novac. Malo ti je neozbiljno pitanje.

pitacu onda na natprirodnim pojavama

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

pitacu onda na natprirodnim pojavama
    Kako god želiš. Ali moram da te upozorim da na podforumu Natprirodne pojave i misterije ordiniraju brojni šarlatani koji koristeći internet kao masmedij pokušavaju da prevare posetioce plasirajući priče kako o reptilima iz sazvežđa Kentaur tako i o prilivu sredstava na račun građana.
    Ako već želiš da potražiš pomoć na Forumu, bolje otidi na podforum Religija i potraži nekog čistog i iskrenog vernika koji poseduje istinski dar, a ne vidovitost svojstvenu samozvanim misticima i prorocima.

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3011

a jel mozes molim te da mi pogledas,hoce li leci neke pare na racun ovih dana?
    oce,oce,daj broj kreditne kartice!
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Verovatno nije pušač.
    Hvala puno na pomoci.Dosta toga sto je izneto se uklapa u kontekst ovog teksta.Sada mi je lakse da sagledam osobu,mada i dalje ostajem pri tome da je taj polozaj saka jako neobican i redak.Jos jednom hvala!

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Izvinjavam se svima zbog dupliranja teme na forumu ....i hvala na pomoci!

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio blizance Pogledaj poruku
    Hvala puno na pomoci.Dosta toga sto je izneto se uklapa u kontekst ovog teksta.
    Nema na čemu. Drago mi je što sam pomogao.

Primećen član Richard Parker (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano Baron od nadlanice

Nema na čemu. Drago mi je što sam pomogao.
    Hej, mogu sad ja? Ja kada hodam, cesto se dogodi da ruke stavim iza ledja, sakom jedne obuhvatim nadlanicu druge i samim tim osecam se nekako baronskije. Qq, sta kazes?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

Podrazumevano Re: Baron od nadlanice

Citat Original postavio Richard Parker Pogledaj poruku
    Hej, mogu sad ja?
    Ne možeš. Ne mogu da radim tvoj profil na temi o tuđem položaju ruku prilikom hodanja. To bi predstavljalo oftopik vrste spam, a to znači da bih time prekršio neko od pravila Foruma što nikako ne želim.
    Otvori temu, pa ću tamo doći da ti pomognem. Treba da se zna neki red.

Uostalom šta ja tebi ima da objašnjavam kakav si ti? Ti to najbolje znaš.
    Na ovoj temi sam pomogao blizančetu jer ona ništa nije znala o tom čoveku sve dok joj ja nisam objasnio.

Što se tiče pitanja koje si postavio, samo ću reći da si zbog načina na koji držiš ruke prilikom hodanja jedan izuzetan čovek. Ponekad i sam tako šetam sa rukama na leđima. Ali sam sve unapredio time što uvek nosim novine smotane u tubu u šaci. Tako izgledam još intelektualnije i odmah se vidi da sam informisan, a ponekad se tim novinama branim od kerova ako me napadnu dok šetam; desnom rukom mlatim novinama, levom rukom mašem šeširom da im odvučem pažnju.

Elita
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Baron od nadlanice

Ne možeš. Ne mogu da radim tvoj profil na temi o tuđem položaju ruku prilikom hodanja. To bi predstavljalo oftopik vrste spam, a to znači da bih time prekršio neko od pravila Foruma što nikako ne želim.
    Otvori temu, pa ću tamo doći da ti pomognem. Treba da se zna neki red.

Uostalom šta ja tebi ima da objašnjavam kakav si ti? Ti to najbolje znaš.
    Na ovoj temi sam pomogao blizančetu jer ona ništa nije znala o tom čoveku sve dok joj ja nisam objasnio.

Što se tiče pitanja koje si postavio, samo ću reći da si zbog načina na koji držiš ruke prilikom hodanja jedan izuzetan čovek. Ponekad i sam tako šetam sa rukama na leđima. Ali sam sve unapredio time što uvek nosim novine smotane u tubu u šaci. Tako izgledam još intelektualnije i odmah se vidi da sam informisan, a ponekad se tim novinama branim od kerova ako me napadnu dok šetam; desnom rukom mlatim novinama, levom rukom mašem šeširom da im odvučem pažnju.

ova tema mi je ubedljivo najbolja na krsti

Buduća legenda FataMorgen (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    12257

Citat Original postavio blizance Pogledaj poruku
    Nisam uspela da pronadjem na internetu a jako me zanima:kada muskarac u hodu drzi sake opruzene,prste jako stisnute jedan uz drugi a palac savijen na unutra?Izgleda neobicno,meni cudno?
    Jel mozes da nacrtas to "saka opruzena,prsti jako stisnuti....."

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    446

Verovatno nije pušač.
    Odlican odgovor, vidim da se bavis govorom tela. Naravno mogu da budu fleksibilnosti uz to, i dodao bih da moze da bude da je i pod pritiskom na poslu neko duze vreme.

Ističe se mala razbojnica (avatar)
    Učlanjen
    17.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

hahahahaha pa ti si hit! Odlican si.
    Jer ja sam kraljica, a kraljice se čuvaju...

Neproveren član
    Učlanjen
    16.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Julijane, ajde otvori neku temu gde te mozemo pitati svasta?

Nov član
    Učlanjen
    06.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mozes li procitati ovo,kada hoda,hoda brzo,gleda pravo,najcesce jedna ruka u dzebu,smrknut pogled,kada stoji,ruke su prekrstene,i da,kada hoda,palac mu viri iz dzepa?

Ističe se Nemi Sufler (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    224

E 'aj bas, to bi bilo zanimljivo.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio MrNapokon Pogledaj poruku
    Odlican odgovor, vidim da se bavis govorom tela. Naravno mogu da budu fleksibilnosti uz to, i dodao bih da moze da bude da je i pod pritiskom na poslu neko duze vreme.
    Hvala. Govor tela i neverbalna komunikacija su samo deo mojih interesovanja. Zapravo, u ovoj oblasti sam akcenat stavio na komunikaciju sa drugim formama života uključujući i one čija struktura nije bazirana na ugljenikovim jedinjenjima. Složićeš se da je prilikom komunikacije sa entitetima toliko drugačijim od nas verbalna komunikacija često besmislena.

Inače, sasvim je moguće da si u pravu. Odmah sam pomislio da je lik možda pod pritiskom na poslu pa zbog toga tako drži šake prilikom hodanja.

Citat Original postavio Mingov djed Pogledaj poruku
    Julijane, ajde otvori neku temu gde te mozemo pitati svasta?
    Hvala na poverenju koje ste spremni da mi ukažete, ali sam korisnika Ričarda Parkera već uputio na ispravan način postavljanja pitanja. Međutim, ako Administracija smatra da tvoj predlog nije protivu pravila, spreman sam da vam izađem u susret.
    Razumem razloge zbog kojih misliš da bi jedna takva tema bila potrebna Forumu, pošto odavno znam da mnogi članovi iznose problem ili nedoumicu isključivo želeći da čuju moje mišljenje po tom pitanju; ali dok to dočekaju bivaju zatrpani gomilom nebuloza od strane onih čije ih mnenje uopšte ne interesuje. Često nisam u mogućnosti da pročitam sve teme koje su otvorene na Forumu, pa samim tim na sva pitanja ne mogu da odgovorim. Zaista imam mnogo obaveza i projekata na kojima radim.

Neproveren član
    Učlanjen
    16.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala na poverenju koje ste spremni da mi ukažete, ali sam korisnika Ričarda Parkera već uputio na ispravan način postavljanja pitanja. Međutim, ako Administracija smatra da tvoj predlog nije protivu pravila, spreman sam da vam izađem u susret.
    Razumem razloge zbog kojih misliš da bi jedna takva tema bila potrebna Forumu, pošto odavno znam da mnogi članovi iznose problem ili nedoumicu isključivo želeći da čuju moje mišljenje po tom pitanju; ali dok to dočekaju bivaju zatrpani gomilom nebuloza od strane onih čije ih mnenje uopšte ne interesuje. Često nisam u mogućnosti da pročitam sve teme koje su otvorene na Forumu, pa samim tim na sva pitanja ne mogu da odgovorim. Zaista imam mnogo obaveza i projekata na kojima radim.
    Ajde, ako zelis, otvoricu ja temu, a ti onda samo odgovaraj kad stignes. Moze tako?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

daj temu Mingov djede, a jel mogu i ja da odgovaram?

Zaslužan član hirajgoagain (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    3918

Verovatno nije pušač.
    pa ovo lici i na mene a nisam vojno lice, doduse vojna je zgrada

Slične teme

1. PRAVILAN POLOŽAJ RUKU PRI TRBUŠNJACIMA
    Autor Slavik u forumu Muškarci
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.06.2005., 13:43
  2. Politicka ideologija - govor mrznje
    Autor Headhunter u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 11.03.2005., 23:56
  3. Govor mrznje ili zasto kazes vlast a mislis na narod?
    Autor Glas Sauronov u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.01.2005., 11:45
  4. Zastita programa od nezeljenih ruku
    Autor AvramKO u forumu Softver
    Poslednja poruka: 27.10.2004., 01:40
  5. Ko je prdno neka digne ruku
    Autor Filibus u forumu Arhiva
    Poslednja poruka: 30.07.2004., 20:04

Pravila za slanje poruka