U Francuskoj do pet casova glasalo preko 70% biraca od oko 44miliona upisanih

Nema šanse,

pošto nam je izbor

očajan.

Ko zna , kakav će biti izbor , mada ni kod nas ovo nije loše pošto je više upisanih na izborima nego prošli put , ako ti albanci koji su dobili srpske pasoše ne glasaju za SPS , da se nebi oduzimali .

Ako bude pošteno ovo je + 5 -10 % u odnosu na prošle . Što valsti ne može da odgovara
 
Nema šanse,

pošto nam je izbor

očajan.

Pa i njima je izbor ocajan. Biraju izmedju laznog socijaliste i laznog nacionaliste koji su obojica americke pudlice. Isto sve kao kod nas. Jadranka seselj dodje ko Marine Le Pen (jedina nezavisna i patriotska opcija), BoTa kao Oland (trula levica) a Sarkozi kao Nikolic (lazna desnica). Samo kod njih BoTa jos nije na vlasti, sad ce da bude.
 
Pa i ovaj Oland je pro-amerikanski.

Onoliko koliko to može socijalista. Oni su u NATO paktu. Za vreme Sarkozija Francuska je izgubila (njegovim aktivnostima) neka eksluzivna prava u odlučivanju u NATO-u a koja je zaradio davno Šarl De Gol. Amerika je finansirala ovog mađarskog jevrejina i pomagala njegovu kampanju, znači kompletno njihov čovek.
Kada takav padne a dođe drugi, iz druge i drugačije politike onda je to velika promena.
 
Pa i njima je izbor ocajan. Biraju izmedju laznog socijaliste i laznog nacionaliste koji su obojica americke pudlice. Isto sve kao kod nas. Jadranka seselj dodje ko Marine Le Pen (jedina nezavisna i patriotska opcija), BoTa kao Oland (trula levica) a Sarkozi kao Nikolic (lazna desnica). Samo kod njih BoTa jos nije na vlasti, sad ce da bude.

Pa nije ni Šešeljuga tako nezavisna, njoj naređuje glavonja iz Haga...
 
Aj meni nacrtaj molim te
Kao stranacki vojnik si protiv EU a stranka ti je za EU
Nacrtaj mi tu multiplikaciju mozga

Sve je jasno ako ne glasaš ZA nego PROTIV.

Politička scena danas je užasna, blago rečeno. Glasam PROTIV žutih, za manje zlo.

Mene ni jedna stranka ne može da ubedi da mislim dosledno kao oni. Čini mi se da to jednostavno nije normalno, pogotovu što nisam vernik (član stranke).

Ko razume - razume, ko ne razume nema tog crteža ...
 
Sve je jasno ako ne glasaš ZA nego PROTIV.

Politička scena danas je užasna, blago rečeno. Glasam PROTIV žutih, za manje zlo.

Mene ni jedna stranka ne može da ubedi da mislim dosledno kao oni. Čini mi se da to jednostavno nije normalno, pogotovu što nisam vernik (član stranke).

Ko razume - razume, ko ne razume nema tog crteža ...

:klap:
 

Back
Top