Beachbody insanity

[Ne_Vazim_Se];21543636:
ahahahahhahah shta je bre za pich*ke, beachbody je za peechke, vidi ih kakvi su svi presmeshni prevrnuo bih ih sve zajedno jednim shamarom :mrgreen:

smeshni pozerski workout programi, pravi mushkarci idu u teretanu i to je to :D

:mrgreen:
Brate, najjaci su ovi ljudi na LjiS-u...dodje masni lik, sumar, sa 30% masti i kaze ma jaci sam ja od ovih nabildovanih :rotf: To su lazni misici vo no :dontunderstand: A ne kontaju koliko sam ja sad jaci nego kad sam poceo...tako da kako on moze da bude jaci ako je recimo, primera radi, bio kao ja tada a nije trenirao a ja jesam...Sto ovi iskompleksirani ljudi nemaju mozga :lol: Al' dobro, razumem ih...mehanizam odbrane drma kao lud kad vide razvijenog decka koji uz to radi doktorat na jednom od najjacih univerziteta u svetu :lol:

P.S. Lazni misici? :dontunderstand: Cak nema tu ni "lazne" misicne vode...ne uzimam kreatin, probao sam malo i nisam video neku razliku, mislim da ne reagujem na "creatine monohydrate", posto ne reaguju svi...
 
Poslednja izmena:
:rotf: :rotf: :rotf: Kako si zgodna, mjau :cool:

ebo te cardio znas :lol: Igram fudbal jednom nedeljno i to je to (mada ne pricam ko neki kvazieksperti da cardio NE SME da se radi - glupost :lol:...jednostavno ne volim da radim previse cardio, tek dovoljno da mi srce bude zdravo)...a imam manje masti od tih tu "insanity" likova...koji uz to placaju personalne trenere i ostale k***e a ja radim bukvalno sve sam od pocetka...samo treba imati mozga...i smanjiti UH...for ****'s sake :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Sad ste vas dvoJica kao oni klinci sto nemaju pojma o suplementima pa kreatin smatraju kao steroid!

Teretana je kul, to svi znamo. Ali nemojmo da budemo kao konji, da nam stave onaj povez na oci i da gledamo samo pravo! :)
 
a dobro taj lik ima dva metra i sto kila i genetski je zverko pa nije slab uopshte iako ne trenira.,. ali ipak naravno da je lik koji je njegove visine i tezine ali umesto sala ima mishice jachi.

ali naravno da mishici ne mogu da budu lazni :lol: (mislim mogu ako su od sintola hahahha) kako god da si ih narpavio... snaga je snaga, nema tu shta.
 
Sad ste vas dvoJica kao oni klinci sto nemaju pojma o suplementima pa kreatin smatraju kao steroid!

Teretana je kul, to svi znamo. Ali nemojmo da budemo kao konji, da nam stave onaj povez na oci i da gledamo samo pravo! :)

ma bre burazeru ok je to al ti ne treba ovaj retardirani americhki program mozesh kardio trening i sam sebi da narpavish i to bolje od njih ako ti je to cilj.

trchanje, dzak, guranja, konopac... i tako dalje :D
 
[Ne_Vazim_Se];21543801:
a dobro taj lik ima dva metra i sto kila i genetski je zverko pa nije slab uopshte iako ne trenira.,. ali ipak naravno da je lik koji je njegove visine i tezine ali umesto sala ima mishice jachi.

ali naravno da mishici ne mogu da budu lazni :lol: (mislim mogu ako su od sintola hahahha) kako god da si ih narpavio... snaga je snaga, nema tu shta.

ma slab je lik...pogledaj tamo ako ga pronadjes...mozda ima 90tak kg ali slab je i smesan je previse :lol:
 
ma slab je lik...pogledaj tamo ako ga pronadjes...mozda ima 90tak kg ali slab je i smesan je previse :lol:

ma znam choveka :))) mislim znam na koga mislish... pa nemam pojma iskreno uvek mi je bilo malo frka da se kachim sa tim strvinama, mislim nisam ni ja mali neshto i to nego jednostavno zaje*ano ako te uvati nespremnog... nabode te jednom legnesh dole i to je to

desilo mi se par puta zato i kazem :lol: ... e sad drugo je da si spreman i da dignesh gard lepo i sve... mada opet on tu ima prednost na zemlji... osim ako ne znash i grapplin tehnike hahha i ima i veci reech i visinu i sve je*iga... tako da je chupavo u svakom sluchaju, ne bi se ja zaje*avo sa Srbima shumarima pa chak i kad teg nisu digli u zivotu... :D
 
[Ne_Vazim_Se];21544027:
ma znam choveka :))) mislim znam na koga mislish... pa nemam pojma iskreno uvek mi je bilo malo frka da se kachim sa tim strvinama, mislim nisam ni ja mali neshto i to nego jednostavno zaje*ano ako te uvati nespremnog... nabode te jednom legnesh dole i to je to

desilo mi se par puta zato i kazem :lol: ... e sad drugo je da si spreman i da dignesh gard lepo i sve... mada opet on tu ima prednost na zemlji... osim ako ne znash i grapplin tehnike hahha i ima i veci reech i visinu i sve je*iga... tako da je chupavo u svakom sluchaju, ne bi se ja zaje*avo sa Srbima shumarima pa chak i kad teg nisu digli u zivotu... :D

ma ne pricam o MMA-u...nego o estetici...lik izgleda ocajno a misli da je fitness model :lol: Znam ga od ranije, tripuje se kamiondzija :)

U MMA-u su najbolje "lanky" gradje...visok i umereno misicav - Anderson "The Spider" Silva (middleweight) & Jon "Bones" Jones (light heavyweight) :cool:


Kralj :D A lik je inace 188 cm i middleweight kategorija 205 lbs (84 kg) :)

P.S. Snimi 00:45 :lol:
 
Poslednja izmena:
:mrgreen:
Brate, najjaci su ovi ljudi na LjiS-u...dodje masni lik, sumar, sa 30% masti i kaze ma jaci sam ja od ovih nabildovanih :rotf: To su lazni misici vo no :dontunderstand: A ne kontaju koliko sam ja sad jaci nego kad sam poceo...tako da kako on moze da bude jaci ako je recimo, primera radi, bio kao ja tada a nije trenirao a ja jesam...Sto ovi iskompleksirani ljudi nemaju mozga :lol: Al' dobro, razumem ih...mehanizam odbrane drma kao lud kad vide razvijenog decka koji uz to radi doktorat na jednom od najjacih univerziteta u svetu :lol:

P.S. Lazni misici? :dontunderstand: Cak nema tu ni "lazne" misicne vode...ne uzimam kreatin, probao sam malo i nisam video neku razliku, mislim da ne reagujem na "creatine monohydrate", posto ne reaguju svi...
ti ocigledno treniras radi pokazivanja snage a ne radi zdravlja prvenstveno.
a taj doktorat prijatelju bolje ne potezi sa prethodno izrecenim stavovima
 
ti ocigledno treniras radi pokazivanja snage a ne radi zdravlja prvenstveno.
a taj doktorat prijatelju bolje ne potezi sa prethodno izrecenim stavovima

Who are you? Ne pricam s tobom uopste, ne znam sto se ubacujes...N_V_S i ja se znamo odavno :mrgreen:
Nemam razloga da ne potezem niti da krijem svoje stavove, ako tebe boli to ebg...no one said life is fair. You get what you work for. Uzivaj :)

P.S. Niti sam ikad rekao da treniram iskljucivo radi "zdravlja"...ne bavim se ja takvim pricicama. Svejedno, svakako se osecam bolje i na zdravstvenom planu nego pre 3 godine. Upravo sam poceo ozbiljno da treniram nakon sto sam imao mononukleozu i jos neke manje ali ucestale zdravstvene probleme, tako da...
 
Poslednja izmena:
Who are you? Ne pricam s tobom uopste, ne znam sto se ubacujes...N_V_S i ja se znamo odavno :mrgreen:
Nemam razloga da ne potezem niti da krijem svoje stavove, ako tebe boli to ebg...no one said life is fair. Uzivaj :)

Smesna su proseravanja ljudi poput tebe,bruzlija i ekipe po teretanama.... za hranjenje ega dusu dalo...
Zato je kucna teretana majka... Jel si imao nekad priliku da oslobodis na nekome taj nagomilani ego?
svi ti hvalospevi o snazi u prici a praksa manjka... ajd da se ne proseravate vec da trenirate kao pristojan svet...
 
Smesna su proseravanja ljudi poput tebe,bruzlija i ekipe po teretanama.... za hranjenje ega dusu dalo...
Zato je kucna teretana majka... Jel si imao nekad priliku da oslobodis na nekome taj nagomilani ego?
svi ti hvalospevi o snazi u prici a praksa manjka... ajd da se ne proseravate vec da trenirate kao pristojan svet...

a chekaj ako si jak zashto bi morao nekoga da prebijesh da bi to dokazao?

ili shta mislish da ako neko nije agresivan da to znachi i da nije jak?

ne razumem
 
[Ne_Vazim_Se];21544258:
a chekaj ako si jak zashto bi morao nekoga da prebijesh da bi to dokazao?

ili shta mislish da ako neko nije agresivan da to znachi i da nije jak?

ne razumem
zasto bi uopste to morao da dokazujes osim ako neko nasrne na tebe a i tad ne moras da ga sastavis nego ga samo onemogucis u nameri
koja je poenta postizanja snage u teretani? Meni iskljucivo pomeranje licnih limita
 
pa izgradnja tela je osnova toga, teshko da bi mogao da budesh gladijator sa ne-izgradjenim telom :)))

a i realno brate, vishe ljudi koji bilduje zeli gradju borca nego gradju klasichnog bildera... bar ovi iz mog okruzenja a i ja sa njima. :mrgreen:
 
zasto bi uopste to morao da dokazujes osim ako neko nasrne na tebe a i tad ne moras da ga sastavis nego ga samo onemogucis u nameri
koja je poenta postizanja snage u teretani? Meni iskljucivo pomeranje licnih limita

pa to... upravo to... takmichenje sa samim sobom, to je ono lepo u sportu, shto nash tera da dajemo svoj maksimum iz dana u dan... eo najezio sam se sada, majke mi... reci ti taj osecaj kad stignesh tamo gde si mislio da necesh moci :D :D :D

neprevazidjeno neshto
 

Back
Top