Posao u Gabonu

gabon-men

Početnik
Poruka
31
Ljudi, pocinjem ovu temu da bih cuo iskustva drugih, kao i da bi ljudima koje interesuje posao u Gabonu ili Africi pomogli da do njega i dodju...
Pisite vasa iskustva, da li neko od vas radi u nekoj firmi u Gabonu itd... Ja sam cuo da postoji jedna nasa firma dole i da super posluju, da su uslovi ok...
Svako iskustvo bi dobrodoslo... ;)
 
vec duze vreme pokusavam da odem negde preko da radim. AFRIKU. do sada nista nisam uspeo da zavrsim. imam rodjaka u ekvatorijalnoj gvineji ali nista mi nije sredio, kaze da vracaju radnike iz gvineje. u gabonu znam za tri firme srpske, amiga kraljevo,2g, i soco-btp...radis li ti negde gabon-men. pozzz
 
Tacno je da vracaju radnike iz Gvineje, to je firma sogeco-ecocsa...tu sam radio 7 godina i ja sm se vratio... sad i ja pokusavam nesto za Gabon ali slabo znam ljude i ne znam koji profili radnika su im potrebni... I z ove Srbije treba bezati jer je situacija katastrofa sto se tice posla.
Sada trenutno ne radim nigde.. pozz cedex
 
da vam skratim muke oko posla u gvineji i gabonu,trenutno sam u firmi sozeko u gvineji,tacno je to sto je rekao gabon men da vracaju ljude iz gvineje,ali svake srede dolaze novi ljudi ovde.posto je covek radio ovde 7 godina verovatno zna kakva je politika firme sogeco-ecocsa,a sto se tice gabona odmah odustajte od toga,firma Soco b.t.p je bila srpska firma,koja je prodata crncima,plate su bolje nego u gvineji,ali kasne uplate od 3-6 meseci,drug mi je u toj firmi vec godinama i dobro je kotiran od strane poslodavca,za sve postoji prvi put pa i za to da ostanete bez krvavo zaradjenih para.pozz iz kisne i hladne gvineje
 
da vam skratim muke oko posla u gvineji i gabonu,trenutno sam u firmi sozeko u gvineji,tacno je to sto je rekao gabon men da vracaju ljude iz gvineje,ali svake srede dolaze novi ljudi ovde.posto je covek radio ovde 7 godina verovatno zna kakva je politika firme sogeco-ecocsa,a sto se tice gabona odmah odustajte od toga,firma Soco b.t.p je bila srpska firma,koja je prodata crncima,plate su bolje nego u gvineji,ali kasne uplate od 3-6 meseci,drug mi je u toj firmi vec godinama i dobro je kotiran od strane poslodavca,za sve postoji prvi put pa i za to da ostanete bez krvavo zaradjenih para.pozz iz kisne i hladne gvineje

A da li znas hoce li biti novog posla uskoro u Sozeku? kakva je politicka situacija sada tamo?
 

Back
Top