Posao u Gabonu

pozdrav svima.. i moj otac ceka taj poziv za sogeco konkurisao je pre 2 godine i cudi me da ga jos nisu pozvali pa reko da ne zna mozda neko od Vas hoce li biti novih potrazivanja..hvala unapred ;)
 
RBCK, tesko da ce biti novih potrazivanja, jer sada salju ljude kuci, monogo njih je poslato... da li ce biti novih primanja radnika ne znam, to i ja cekam... ali kako stoji situacija tesko-tako sam cuo... pozz
 
Drze oni te prijave za svaki slucaj... Ja sam dole radio 7 godina posla, pa znam.. Tesko da ce biti nekog novog, sada su u fazi otpustanja radnika jer nisu dobili nikakav novi posao... A i vlast se dole promenila pa ko zna sta ce biti..
 
pa dobro bar si radio 7 godina i zaradio lepe pare,moj ćale bi se zadovoljio i sa 5 godina kad bi bilo tako vracanje ljudi,a ovako bi radio minimum do penzije :D
 
Poslednja izmena:
Pa vec sam ti rekao, zato sto nema posla i zato sto salju kuci..

Nije tacno da nema posal i vracaju kuci.U zadnja 2 meseca su otisli u Gabon oko 40 ljudi.Novi projekat je u pitanju.Odnosno,posao se nastavlja.
One koje znam da tamo rade,niko se nije vratio.Naprotiv,obnovljen im je ugovor na jos 2 godine.
 

Back
Top