Posmatranje izbora - Cesid

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.348
Zaista sam mislio prethodnih godina da je Cesid profesionalna organizacija i da njihove prognoze nesto znace... Prosle godine sam se uverio da to nema veze s mozgom... Ankete koje rade su u jednom gradu poverene omladincima demokratske stranke da ih rade... Oni su ih polovicno odradili a kada ih je mrzelo da dalje tabanaju popunili ostatak u korist Tadica... A sada pred izbore, u tom istom gradu, posmatrace Cesida je birao isti omladinac demokratske stranke... Pa, kada mu je ponestalo kadrova, onda su clanovi demokratskih omladinaca poceli da ubacuju svoje bliznje u posmatrace ovih izbora... I sto je najgore, ti posmatraci su na izborima samo zbog 2.000 dinara dnevnice... Nisu imali nikakav sastanak gde bi im se objasnilo sta treba da rade, sta se sme a sta ne... Strasno...

Da li verujete anketama i predvidjanjima Cesid-a i slicnih organizacija?
 
cesid je samo josh jedna firma za popunu zutim trutovima
tako da
ne,ne verujem im nishta
josh kad nam je expert marko blagojevic objashnjavao kako je to sasvim normalno da se bota kandiduje stoti put jer pre zadnja dva to pravno nije bila drzava srbija ko danas...:cepanje:
 
Pitanje....

Da li se kačenje stranačkih flajera na vratima stana smatra kršenjem predizborne tišine?

Naime, na mojim vratima sam kasno sinoć, kad sam se vratio kući, pronašao flajere URS-a....

Je li time prekršena ćutnja?

e to sam hteo da napišem a uvek zaboravim!

Velikim slovima piše RED i rad...

pa kakav je to red da bacaš ljudima na otirač?
 
Zaista sam mislio prethodnih godina da je Cesid profesionalna organizacija i da njihove prognoze nesto znace... Prosle godine sam se uverio da to nema veze s mozgom... Ankete koje rade su u jednom gradu poverene omladincima demokratske stranke da ih rade... Oni su ih polovicno odradili a kada ih je mrzelo da dalje tabanaju popunili ostatak u korist Tadica... A sada pred izbore, u tom istom gradu, posmatrace Cesida je birao isti omladinac demokratske stranke... Pa, kada mu je ponestalo kadrova, onda su clanovi demokratskih omladinaca poceli da ubacuju svoje bliznje u posmatrace ovih izbora... I sto je najgore, ti posmatraci su na izborima samo zbog 2.000 dinara dnevnice... Nisu imali nikakav sastanak gde bi im se objasnilo sta treba da rade, sta se sme a sta ne... Strasno...

Da li verujete anketama i predvidjanjima Cesid-a i slicnih organizacija?


CeSID
2+2=9
;)
 
A jel sme na glasanje da se ide u šorcu?

getnakedillinois_-2.jpg
 

Back
Top