NAJLEPSE VAS MOLIM ZA POMOC JAKO MI JE VAZNO - I VEOAM SAM OZBILAJN.

steva99

Zainteresovan član
Poruka
170
Najlepse vas molim da procitate i pogledate tekst na slici koji sam napiso i dami pomognete ako ej ikako moguce ,
bio bih vam zaista beskrajno zahvalan.
Pozdav svim ljdima dobre volje zeli vam vas Steva ;):):worth:
TA TA BAS TA.jpg
 
da jesam x puta sam to radio dali sam naj nacinmozda sj**ulaz " rupu " ili sam je da se tako izrazim razloko...tu rumu pa sad tako rci i ispada iz lezista ili ima nekig leka?

bas si to uradio,razlokao je

Resenja:

1. Zamena konektora,znaci na popravka vec da ti zamene,ako se to ne isplati ..
2. Kupovina zvucne karte
3. Front audio panel koji ces povezati na pinove ploce
big_silverstone_FP32B&S.jpg
FPAudioUSB_big.jpg



Sve u svemu da ti se to ne bi ponovilo koristi audio spliter,pa bolje njega ostetiti ,jer manje kosta,ovaj desno oko 50din

2cxauv.jpg
9zm7v8.jpg


inace vec je postojala tema sa istim problemom
http://forum.krstarica.com/showthread.php/370927-Problem-sa-zvukom-M2N-E?highlight=audio+ulaz
 
bas si to uradio,razlokao je

Resenja:

1. Zamena konektora,znaci na popravka vec da ti zamene,ako se to ne isplati ..
2. Kupovina zvucne karte
3. Front audio panel koji ces povezati na pinove ploce
big_silverstone_FP32B&S.jpg
FPAudioUSB_big.jpg



Sve u svemu da ti se to ne bi ponovilo koristi audio spliter,pa bolje njega ostetiti ,jer manje kosta,ovaj desno oko 50din

2cxauv.jpg
9zm7v8.jpg


inace vec je postojala tema sa istim problemom
http://forum.krstarica.com/showthread.php/370927-Problem-sa-zvukom-M2N-E?highlight=audio+ulaz

Koju mi Zvunu karticu preporucujes jer hocu da kupim drugu zvunu koja nije integrisana jer sve ova izgleda totalno sj**ala A i zamolio bih te da mi kazes po beogrdau gde bih mogo da odem da kupim Hvala. Trenutno koristim ovu maticnu plocu > Intel GA 965P DQ6 LGA 775
 
@steva99
nisi morao da citiras ceo post,a vidim ja i font2 black

ne mogu ti nista posebno preporuciti,to gledas prema svom dzepu i sa kojim zvucnicima uparujes, ako su oni krs ne vredi ti kartica od 50e
http://www.itsvet.com/proizvodi/kriterijum/comp_comp_soundcard/top50/asc

samo kad je ugradis mislim da ces u biosu morati da ides disable ovu on-board zvucnu
Ma brate Je**S Dzep Kazi mi koja je najbolja Zvucna kartica za mene za moju plocu > Intel GA 965P DQ6 LGA 775
Tu sad plocu imam Koja bi najbolja zvucna kartica pasovala na moju plocu to mi tacno reci molimte

to je moja ploca
board-s.jpg
 
da jesam x puta sam to radio dali sam naj nacinmozda sj**ulaz " rupu " ili sam je da se tako izrazim razloko...tu rumu pa sad tako rci i ispada iz lezista ili ima nekig leka?

Saćete verovatno opet da mi se smejete, ali jel si probao da malo dodatno "zadebljaš" bananicu žičicom iz nekog kabla. :rumenko:

2cxauv.jpg


"presvučeš" je sa nekoliko žica iz nekog kablića i zabiješ u rupu
 
Poslednja izmena:
Pa drugo je zid i steker od 10cm prenika ..a drugo je PC Jack od 3,5 :rumenko:

Ja bi odlemio to sa ploce posto umem :cool: i zamenio sa drugim novim Jack-okm :lol:

Možda ne mislimo na istu stvar.
Meni ove viljuškice (a vala ni rupe u utikaču na zidu) ne deluju nmogo duže (a ni šire)



od onih na džek-u


9zm7v8-1.jpg





Nije bitno. Zaboravi

bye-1.gif
 
Poslednja izmena:
Zamolio bih vas najlepse sve ovde koji se razumete jos jednom bih vas zaista najlepse zamolio dami kazete koja je Najbolja , najkvalitetnija i kompatibilna marka zcunih karata sa ove slike
g1c09tjmm4gckg96h86s.jpg
Za ovu moju plocu >>> Intel GA 965P DQ6 LGA 775<<< Ako nije problem Bio bih vam veoma zahvalan da mi neko Kaze Zausta Stucan Savet da nebih nesto pogresio ili pokvario kad budem kupovo ili kad budem Stavljo zvucnu karticu

I MNOGO MNOGO VAM ZAISTA OD SRCA HVALA AKO MI POMOGNETE :worth::worth::worth::worth::klap::klap::kiss::kiss:
 
Poslednja izmena:

Back
Top