Pravo upoznavanje ... ???

jj_jeca23

Početnik
Poruka
4
Cao svima,

Pocela sam ovu temu jer bih zelela da saznam na koji nacin bolje upoznajete potencijalne momke/devojke?

Ja imam primer osobe sa kojim se "poznajem" skoro 10 godina. Nikada se aktivno nismo druzili, a saznadoh i da sam njegova ljubav svih proteklih godina. Sad kad je malo napredovao na poslovnom/finansijskom planu jasno mi je da je dobio samopouzdanja, i zeli nesto vise sa mnom :). Ali ja sam postala nekad u medjuvremenu skepticna, posle mnogo promasaja, i iako mi se ovaj momak predstavlja kao jako fin i uvek kulturan i odmeren ... ja eto sumnjam!

Postoji li nacin za "razotkrivanje" dobrih glumaca ???

:confused:
 
Postoji.
Kreneš da izlaziš i stalno prispituješ ono što govori i radi, kao da su u tebi dve osobe, jedna koja uživa u tome što se događa i što čuje, i druga koja stalno podriva i napada, kao da odvraća ovu prvu od veze. Samo imaj na umu da tu drugu osobu uključuješ tek kad on ode svojoj kući.
 
Cao svima,

Ja imam primer osobe sa kojim se "poznajem" skoro 10 godina. Nikada se aktivno nismo druzili, a saznadoh i da sam njegova ljubav svih proteklih godina. Sad kad je malo napredovao na poslovnom/finansijskom planu jasno mi je da je dobio samopouzdanja, i zeli nesto vise sa mnom :)

aha, a dok je bio nezreli bednik onda te je boleo tuki za njega, a sad kad je sazreo (finansijski prevashodno) odjednom ti je interesantan...? i bas cudno da si saznala da te simpatise vec deset godina taman kad je napredovao na poslovno/finansijskom planu...kako si saznala, jel ti on rekao, ili si se ti zainteresovala....cudan tajming....:think: dzizs fakin krajst :roll:
 
Cao svima,

Pocela sam ovu temu jer bih zelela da saznam na koji nacin bolje upoznajete potencijalne momke/devojke?

Ja imam primer osobe sa kojim se "poznajem" skoro 10 godina. Nikada se aktivno nismo druzili, a saznadoh i da sam njegova ljubav svih proteklih godina. Sad kad je malo napredovao na poslovnom/finansijskom planu jasno mi je da je dobio samopouzdanja, i zeli nesto vise sa mnom :). Ali ja sam postala nekad u medjuvremenu skepticna, posle mnogo promasaja, i iako mi se ovaj momak predstavlja kao jako fin i uvek kulturan i odmeren ... ja eto sumnjam!

Postoji li nacin za "razotkrivanje" dobrih glumaca ???

:confused:
jel ti radis ko cistacica..kolko uzimas za 2 sata?
 
Cao svima,

Pocela sam ovu temu jer bih zelela da saznam na koji nacin bolje upoznajete potencijalne momke/devojke?

Ja imam primer osobe sa kojim se "poznajem" skoro 10 godina. Nikada se aktivno nismo druzili, a saznadoh i da sam njegova ljubav svih proteklih godina. Sad kad je malo napredovao na poslovnom/finansijskom planu jasno mi je da je dobio samopouzdanja, i zeli nesto vise sa mnom :). Ali ja sam postala nekad u medjuvremenu skepticna, posle mnogo promasaja, i iako mi se ovaj momak predstavlja kao jako fin i uvek kulturan i odmeren ... ja eto sumnjam!

Postoji li nacin za "razotkrivanje" dobrih glumaca ???

:confused:

O, Jelo, Jelena, imenjakinjo, sada ću ja tebi da rebnem jedan esej, ili kako moj drug R., kaže roman na tvoju temu...:) Pazi, koliko god se ti trudila da nekoga ili nešto razotkriješ, veruj mi, samo je vreme najbolji pokazatelj. Znači, nemoj preterano ni da se nešto odmah zalećeš, ali nemoj opet ni da se čovek oseti kao da mu meriš svaku rečenicu, ili kao da je seo na poligraf. Kao da je došao na informativni razgovor, zaboga. :) generalno, slažem se, ludilo je danas teško, i čak i da proveriš sve, opet ti nije nikakva garancija, jer ljudi tek u pojedinim situacijama posve nenadano pokazu svoje pravo lice. Mozes da ga cickas, lickas i glumatas najstrasnije, ali fakat svi imamo svoju pravu prirodu i tek u takvim stresnim situacijama, lošim ili nenadanim, ces videti necije pravo lice, jer to je tada neki milisekund, kada pokazes ono sta si, jer nemaš vremena da "našminkaš" sebe, već u trenutku reagujes instinktivno, pa vidisš ko je psihopata a ko je ok. Generalno nista ti ne znace godine, jer nema pravila, moze i taj posle deset da te posle tako ispremesta da ne znas kako se zoves kada ti nanese zlo, a mozes nekoga da znas dva dana a da se v remenom ispostavi da je neko posve ok i da te nece nikada izdati. Generalno , guras kroz zivot onom maskimom, uvek se nadaj najboljem, ali budi spremna i na najgore. Upoznaj ljude kroz pricu, pricajte, pricajte, pricajte...Gledaj relaciju misli- dela. da li samo blebeta u prazno ili je usaglasenost na toj relaciji ok, ili samo obecava i laprda, jak na recima. A ko je kakav, uvek će ti pokazati vreme, i tada ces tacno znati ko je kakav, jer generalno ljudi imaju potrebu, da se predstavljaju boljima no što jesu, pametnijima i poštenijima. Zato je vazan onaj doziran rizik, pa tek kada se uveriš u nečije poštenje, odanost i istinsko poverenje, podršku, tek tada pokazi najbolje od sebe. Kada u nekome prepoznaš da je vredan tebe. Svako dobro i srećno. ♥
 
Cao svima,

Pocela sam ovu temu jer bih zelela da saznam na koji nacin bolje upoznajete potencijalne momke/devojke?

Ja imam primer osobe sa kojim se "poznajem" skoro 10 godina. Nikada se aktivno nismo druzili, a saznadoh i da sam njegova ljubav svih proteklih godina. Sad kad je malo napredovao na poslovnom/finansijskom planu jasno mi je da je dobio samopouzdanja, i zeli nesto vise sa mnom :). Ali ja sam postala nekad u medjuvremenu skepticna, posle mnogo promasaja, i iako mi se ovaj momak predstavlja kao jako fin i uvek kulturan i odmeren ... ja eto sumnjam!

Postoji li nacin za "razotkrivanje" dobrih glumaca ???

:confused:

postoji, kad dobije otkaz pasce mu samopouzdanje i neces vise morati da glumis :aha:
 
Cao svima,

Pocela sam ovu temu jer bih zelela da saznam na koji nacin bolje upoznajete potencijalne momke/devojke?

Ja imam primer osobe sa kojim se "poznajem" skoro 10 godina. Nikada se aktivno nismo druzili, a saznadoh i da sam njegova ljubav svih proteklih godina. Sad kad je malo napredovao na poslovnom/finansijskom planu jasno mi je da je dobio samopouzdanja, i zeli nesto vise sa mnom :). Ali ja sam postala nekad u medjuvremenu skepticna, posle mnogo promasaja, i iako mi se ovaj momak predstavlja kao jako fin i uvek kulturan i odmeren ... ja eto sumnjam!

Postoji li nacin za "razotkrivanje" dobrih glumaca ???

:confused:

Seks :)
 
Cao svima,

Pocela sam ovu temu jer bih zelela da saznam na koji nacin bolje upoznajete potencijalne momke/devojke?

Ja imam primer osobe sa kojim se "poznajem" skoro 10 godina. Nikada se aktivno nismo druzili, a saznadoh i da sam njegova ljubav svih proteklih godina. Sad kad je malo napredovao na poslovnom/finansijskom planu jasno mi je da je dobio samopouzdanja, i zeli nesto vise sa mnom :). Ali ja sam postala nekad u medjuvremenu skepticna, posle mnogo promasaja, i iako mi se ovaj momak predstavlja kao jako fin i uvek kulturan i odmeren ... ja eto sumnjam!

Postoji li nacin za "razotkrivanje" dobrih glumaca ???

:confused:

Postoji, moras i sama da budes dobra glumica. Koliko god nekome bila odbojna, gluma je temelj ove nase (ljudske, ali i kod ostalih zivotinja igra fundamentalnu ulogu) civilizacije i bez nje ne bi ni postojali ili bi se poubijali (dodatno, poludjeli) za par dana zato sto se, vjerovatno, ne bi mogli nositi sa cinjenicama i spoznajom.
 
Cao svima,

Pocela sam ovu temu jer bih zelela da saznam na koji nacin bolje upoznajete potencijalne momke/devojke?

Ja imam primer osobe sa kojim se "poznajem" skoro 10 godina. Nikada se aktivno nismo druzili, a saznadoh i da sam njegova ljubav svih proteklih godina. Sad kad je malo napredovao na poslovnom/finansijskom planu jasno mi je da je dobio samopouzdanja, i zeli nesto vise sa mnom :). Ali ja sam postala nekad u medjuvremenu skepticna, posle mnogo promasaja, i iako mi se ovaj momak predstavlja kao jako fin i uvek kulturan i odmeren ... ja eto sumnjam!

Postoji li nacin za "razotkrivanje" dobrih glumaca ???

:confused:

"Najgore je kad ljudi ćute, kad se ne objasne, pa svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja. Jer ti možda misliš o meni što je samo za tebe istina, što je samo za tebe moja krivica, jer te niko ne razuvjerava, a ja mogu da ti pripišem zlu namjeru, a to nije dobro, rat je, prijek pogled je opasniji nego u miru, teže se podnosi i krvavije vraća, a ponekad sumnja i strah natjeraju čovjeka da učini ružnu stvar, da se osigura i odbrani." (Meša Selimović; Magla i Mjesečina)

Glupo je kad iz ponosa i iz straha da ne ispadnes glup, budes povredjen, glumatas i stalno preispitujes necije namere. Na taj nacin mozes samo lisiti sebe upoznavanja mozda kvalitetne osobe. Sta fali otvorenom druzenju?
 
"Najgore je kad ljudi ćute, kad se ne objasne, pa svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja. Jer ti možda misliš o meni što je samo za tebe istina, što je samo za tebe moja krivica, jer te niko ne razuvjerava, a ja mogu da ti pripišem zlu namjeru, a to nije dobro, rat je, prijek pogled je opasniji nego u miru, teže se podnosi i krvavije vraća, a ponekad sumnja i strah natjeraju čovjeka da učini ružnu stvar, da se osigura i odbrani." (Meša Selimović; Magla i Mjesečina)

Glupo je kad iz ponosa i iz straha da ne ispadnes glup, budes povredjen, glumatas i stalno preispitujes necije namere. Na taj nacin mozes samo lisiti sebe upoznavanja mozda kvalitetne osobe. Sta fali otvorenom druzenju?

ne postoje kvalitetne i nekvalitetne osobe jer ljudi nisu roba

postoje samo oni koji su nam interesantni i oni totalno nezanimljivi
 
Život je previše kratak da bismo ga proveli u konstantnim preispitivanjima i sebe i drugih.

Diši, resetuj, opusti se, uživaj, rizikuj da budeš srećna, da tako kažem. I prijatno iznenađena da ipak nisu svi isti, kao što nisu sve iste.

Svi dižu zidove, a da na njih ni prozor, ni vrata ne stave.

Šteta, kraj pre samog početka. Be-spo-tre-ban. ;)
 
Dobro je biti oprezan, ali ni u čemu ne treba preterivati.

Nepovernjem prema svetu oko sebe nikada nećeš dati šansu istom da ti pokaže da baš i nije tako loš i ružan kakvim su ga u tvojim očima ranije učinili drugi. :)
 
pa nemam bas sta pametno da kazem na temu, jer je realno nisam ni procitao, a i da jesam sumnjam da bi i tad imo
evo sad sam skrolovo mojim srednjim prstom i procitao i dok sam odskrolao opet dole pola sam zaboravio al evo !
postavljacice teme ako si DOBRA RIBA al ULTRA DOBRA ZA MOJ ISTANCAN UKUS mos da se javis a ako nisi javi se samo u slucaju da si ultra bogata
 
Пустиш да време одради своје, може неко да се фолира ал' не цео живот, и никад немој да прихватиш оно што ти се нуди и представља, увек иза тога има нешто, значи никад не гледај маску, већ суштину.. Ако ти дође неко ко се кези непрекидно, то не значи да је он срећан.. Капираш..
 
Život je previše kratak da bismo ga proveli u konstantnim preispitivanjima i sebe i drugih.

Diši, resetuj, opusti se, uživaj, rizikuj da budeš srećna, da tako kažem. I prijatno iznenađena da ipak nisu svi isti, kao što nisu sve iste.

Svi dižu zidove, a da na njih ni prozor, ni vrata ne stave.

Šteta, kraj pre samog početka. Be-spo-tre-ban. ;)

:sad2:

:rotf:
 
pa nemam bas sta pametno da kazem na temu, jer je realno nisam ni procitao, a i da jesam sumnjam da bi i tad imo
evo sad sam skrolovo mojim srednjim prstom i procitao i dok sam odskrolao opet dole pola sam zaboravio al evo !
postavljacice teme ako si DOBRA RIBA al ULTRA DOBRA ZA MOJ ISTANCAN UKUS mos da se javis a ako nisi javi se samo u slucaju da si ultra bogata

:lol:
 
Пустиш да време одради своје, може неко да се фолира ал' не цео живот, и никад немој да прихватиш оно што ти се нуди и представља, увек иза тога има нешто, значи никад не гледај маску, већ суштину.. Ако ти дође неко ко се кези непрекидно, то не значи да је он срећан.. Капираш..

Baš tako. :ok:
 
Nakon ovako mudrih, lepih, iskrenih i, što je najvažnije, korisnih saveta i odgovora, mogu samo da dodam da je, pored toga što znaš šta želiš, veoma važno da stalno misliš pozitivno (o tome) i da veruješ (u to) !!
Misli i želje (naše) su dve nezamislivo moćne sile ...

;) :heart:
 

Back
Top