Јонуз Муслиу: Прешевска долина и Бујановац ће ускоро бити албански

Han van Zem

Buduća legenda
Poruka
29.832
Bujanovac-.jpg



Бујановац – Учесници Скупштине албанских одборника прешевске долине сматрају да је хапшење осам Албанаца у Бујановцу неприхватљив чин, који је у функцији дестабилизације политичке и безбедносне ситуације на југу Србије, али су ипак позвали све сународнике да због тога не бојкотују изборе.
„Акција жандармерије је изазвала узнемирење и револт Албанаца, грађана Бујановца. Акција је организована уз драстично кршење свих законских норми са основним циљем да се изазову страх и конфузија међу грађанима албанске националности“, стоји у закључцима скупштине.
Та акција, као и све досадашње, како се тврди у закључцима, представља наставак државне политике којом се жели маскирати недостатак политичке воље Владе Србије да испуни преузете међународне обавезе према грађанима Бујановца, Прешева и Медвеђе.
После седнице скупштине Албанци су се окупили на скупу како би изразили протест због јучерашње акције жандармерије. Председник Скупштине Јонуз Муслију поручио је на скупу да ће, „прешевска долина и Бујановац ускоро бити албански“. Протесни скуп у Бујановцу протекла је без инцидената.

http://www.vaseljenska.com/vesti/jonuz-musliu-presevska-dolina-i-bujanovac-ce-uskoro-biti-albanski/
 
Pa slusaj. Svi pricaju da ce oni sad na izborima da predju cenzus. Njjihovi politicki lideri u Srbiji, to jest preokret i te kako grabe napred, kolko god to zvucaloo bolesno.
A sto ovaj kozojeb *****, toje sasvim druga stvar. Pa el obaveza srbije, da pusti da siptari kasape Srbe ne kaznjeno? Mada moram da primetim da se to neprekidno dogadja od 41 godine, do dana danasnjeg. Dakle, od pocetka okupacije. Mozemo samo da se nadamo da ce mo se osloboditi okupacije.
 
Pa slusaj. Svi pricaju da ce oni sad na izborima da predju cenzus. Njjihovi politicki lideri u Srbiji, to jest preokret i te kako grabe napred, kolko god to zvucaloo bolesno.
A sto ovaj kozojeb *****, toje sasvim druga stvar. Pa el obaveza srbije, da pusti da siptari kasape Srbe ne kaznjeno? Mada moram da primetim da se to neprekidno dogadja od 41 godine, do dana danasnjeg. Dakle, od pocetka okupacije. Mozemo samo da se nadamo da ce mo se osloboditi okupacije.

Проблем је у нашем политичком врху. Када се хапсе терористи то треба обавезно да буде приказано на свим медијима са националном фреквенцијом и на свим сајтовима, а протести који су скувани од стране тих истих терориста и криминалаца не смеју да се приказују нигде. Шиптарски терористи су вешти манипуланти.

Једноставно, морамо да сменимо политички врх и да пустимо полицију и војску да решавају проблем.
 
Проблем је у нашем политичком врху. Када се хапсе терористи то треба обавезно да буде приказано на свим медијима са националном фреквенцијом и на свим сајтовима, а протести који су скувани од стране тих истих терориста и криминалаца не смеју да се приказују нигде. Шиптарски терористи су вешти манипуланти.

Једноставно, морамо да сменимо политички врх и да пустимо полицију и војску да решавају проблем.

naravno. ja se slazem u potpunosti. Nego, viidis, imaju svoju stranku u sred Beograda. I jos se iskreno zovu preokret. Dakle, siptarski teroristi sasvim otvoreno u sred Srbije izlaze na izbore, i jos se ovu preokret sasvim otvoreno. Dakle, za sad je Presevska dolina i Bujanovac u Srbiji,a oni to hoce da preokrenu i da se Bujanovac i Presevska dolina vise ne nalaze u Srbiji.
I nikonista. Jos, cuo sam, ima ljudi koji su Srbi poreklom, a glasaju za njih.
 
naravno. ja se slazem u potpunosti. Nego, viidis, imaju svoju stranku u sred Beograda. I jos se iskreno zovu preokret. Dakle, siptarski teroristi sasvim otvoreno u sred Srbije izlaze na izbore, i jos se ovu preokret sasvim otvoreno. Dakle, za sad je Presevska dolina i Bujanovac u Srbiji,a oni to hoce da preokrenu i da se Bujanovac i Presevska dolina vise ne nalaze u Srbiji.
I nikonista. Jos, cuo sam, ima ljudi koji su Srbi poreklom, a glasaju za njih.

To stvarno ne razumem. Ako Ustav Srbije kaže da je Kosovo i Metohija neotuđivi deo Srbije kako može da postoji stranka koja otvoreno podriva Ustav Srbije...
 
naravno. ja se slazem u potpunosti. Nego, viidis, imaju svoju stranku u sred Beograda. I jos se iskreno zovu preokret. Dakle, siptarski teroristi sasvim otvoreno u sred Srbije izlaze na izbore, i jos se ovu preokret sasvim otvoreno. Dakle, za sad je Presevska dolina i Bujanovac u Srbiji,a oni to hoce da preokrenu i da se Bujanovac i Presevska dolina vise ne nalaze u Srbiji.
I nikonista. Jos, cuo sam, ima ljudi koji su Srbi poreklom, a glasaju za njih.

Промена мора да дође и изнутра. Из врха БИА, полиције и војске.
 
To stvarno ne razumem. Ako Ustav Srbije kaže da je Kosovo i Metohija neotuđivi deo Srbije kako može da postoji stranka koja otvoreno podriva Ustav Srbije...



Pa ko sto vidis i sam postoji i nikom nista. Sve je moguce u okupaciji. A srbija je okupirana zemlja. U vlasti nema ni jednaog Srbina, a tqakve su i tri cetvrtine opozicije.
 
Da ja znam rešenje kandidovao bih se na izuborima. Vidim samo ono što ne valja, a to je da se Srbija prazni i osiromašuje, a Beograd puni i bogati.

Затп сутра подржи економског генија Млађана Динкића који ће тај болан проблем ефикасно решити, као што је решио све досад.
 
A el tebi drago? Onako iskreno.

Не, далеко било, ја желим срећу свима. Жао ми кад видим да је неко баш попиздео. И мени пун ку*ац свега, али одржати дух је најважније... Држи се и веруј мало у себе, нас, Србију, бога... Није све црно ;)
 
Немој бити тако неодређен. Београђани немају ништа од тога.

Ja znam da se u Beogradu pomažu penzioneri koji imaju penziju ispod 20.000
Penzioneri u ostatku Srbije nisu bitni?
Znam da se ovom zemljom upravlja iz Beograda.
Znam da se u jug Srbiji ne ulaže ni 1% onog koji se ulaže u Beograd.
Znam da država kojom se upravlja iz Beograda, sili građane na migraciju prema Beogradu da bi mogli da egzistiraju.
itd itd itd
Ko će čuvati taj prostor kad ćemo svi živeti u Beogradu?
 
Poslednja izmena:
Ja znam da se u Beogradu pomažu penzioneri koji imaju penziju ispod 20.000
Penzioneri u ostatku Srbije nisu bitni?
Znam da se ovom zemljom upravlja iz Beograda.
Znam da se u jug Srbiji ne ulaže ni 1% monog koji se ulaže u Beograd.
Znam da država kojom se upravlja iz Beograda, sili građane na migraciju prema Beogradu da bi mogli da egzistiraraju.
itd itd itd
Ko će čuvati taj prostor kad ćemo svi živeti u Beogradu?

Eто видиш како ти размишљаш. Твоји ставови су у основи погрешни и превазиђени су у 21-ом веку. Нису битне територије, битни су људи.
 
То што си избљунуо је расизам и државни тероризам.

a nije rasizam i terorizam kada Amerikanci kecaju sve redom...od Koreju, Vijetnam, Iran, Avganistan, Jugoslaviju...
ako sukob ne moze da se resi mirno jedino resenje je rat pa ko koga preejebe...
siptari imaju svoju drzavu ako im nasa ne odgovara...pa nek tamo zavode red...
 
Ja znam da se u Beogradu pomažu penzioneri koji imaju penziju ispod 20.000
Penzioneri u ostatku Srbije nisu bitni?
Znam da se ovom zemljom upravlja iz Beograda.
Znam da se u jug Srbiji ne ulaže ni 1% monog koji se ulaže u Beograd.
Znam da država kojom se upravlja iz Beograda, sili građane na migraciju prema Beogradu da bi mogli da egzistiraraju.
itd itd itd
Ko će čuvati taj prostor kad ćemo svi živeti u Beogradu?

И где је ту кривица Београђана? Да ли је само Београд гласао за Тадићев режим, па наметнуо власт остатуку Србије?

Пензионери у Беогру добијају 4000 динара на свак 3 месеца, под условом да им је пензија мања од 15 000 динара. Не 20 000. А ти размисли колико кошта живот у Београду. Ја знам, јер је мој отац један од тих најугроженијих.

Одмах ти потписујем селидбу свих институција Србије из Београда где год хоћеш. Одмах и без размишљања.

У Београд улаже режим и то само лицка центар. Новцем из кредита. Ама баш ништа ја немам од тога.
 
прешевска долина и Бујановац ускоро бити албански“.

ovo je pretnja drzavi...
dali bi dozvolila hrvatska da udje neko u Slavoniju i kaze "ovo ce sutra biti nase"...ili u SAD u Floridu i javno kaze da ce je okupirati....
odma bi drzava reagovala na pretnje...
 
И где је ту кривица Београђана? Да ли је само Београд гласао за Тадићев режим, па наметнуо власт остатуку Србије?

Пензионери у Беогру добијају 4000 динара на свак 3 месеца, под условом да им је пензија мања од 15 000 динара. Не 20 000. А ти размисли колико кошта живот у Београду. Ја знам, јер је мој отац један од тих најугроженијих.

Одмах ти потписујем селидбу свих институција Србије из Београда где год хоћеш. Одмах и без размишљања.

У Београд улаже режим и то само лицка центар. Новцем из кредита. Ама баш ништа ја немам од тога.

Pa jesam li ja rekao Han Van Zem je kriv?
 

Back
Top