Glupoooo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
potpuno se slazem sa tobom iz vrlo jednostavnog razloga.Warcraft 3 me nervira zato st sve neke retardirane kreature trce po poljima i masu rukama ko neki defekti.Vise volim igre tipa C&C:Generals i Age of Mythology jer su realnije,a i uskoro izlazi ep za generale.Woho.
 
Jedini razlog sto mrzite Warcraft je ili zato sto vas iskusniji igraci ubijaju u igraonicama, ili vam je prekomplikovano. Druge razloge ne mogu da vidim. Ja da mogu ja bi ga constant igrao, ali previse posla...
 
To ti mislis.ja igram strategije od kada si ti sisao.Mogu da te pokidam u strategiji koju igram 2 dana.Zato nemoj ti da mi nesto da mi tu seres da ja nemam pojma.Bolje idi i uci war3 ako ti se toliko svidja jer mnogo volis da seres.
 
U warcraftu sam car.ranije sam ga igrao ali dosadi posle 5 minuta.Razbijao sam i najbolje,nemoj da mislis.ali sve u svemu najigranija igra u igraonicama ove godine (POSLE Counter-Strike-a )
je cisto sra*e jer je sve nekako monotono i glupo, ma BLJAK.
 
Nemam pojma sto se toliko popalili, ja sam dao samo svoje misljenje... Inace sazaljevam vas ako se spremni da potrosite tolike kolicine vremena i kesha na igrice, umesto da radite pametnije stvari. Drugo ono komentari da su C&C generals i Age of Mythology(?!) realniji od Warcrafta su totalno retardirani! Necu nikoga da vredjam, ali OD KADA SU GRCKI BOGOVI I MITSKA STVORENJA KOJI SE UBIJAJU I NUKLEARI TOPOVI I SATELITSKI LASERI BILI REALNIJI OD VILENJAKA?!?!??? Drugo, ja se ni ne secam kada sam igrao prvu igricu, i picio sam Civ keca sa 6 godina... Meni su jednostavno igrice dosadile, i ako vama, koji ste po ko zna koliko godina stariji od mene igre jos TOLIKO vazna stvar, meni vas je zao.

Usput, C&C generals je JAKO laka i DOSADNA igra. Osvojio sam sve kampanje i medalje za dva dana, a mrzelo me je da igram na netu. I jedina igrica koja je dostojna pomena kao najbolja strategija je Starcraft, jer morate da priznate, jos uvek je popularna...
 
ko kaze da sam ja stariji?mozda imam13,a mozda i 40 godina.neke igre ne mogu da dosade,a neke su odmah smorile,kao warcraft 3.mene jos zanima koliko imas godina,psiho.civ 3,imposible creatures,zeus:master of olimpus ne mogu da dosade.
 
Slazem se kompletno za Civ3 i bilo koje druge Civ osim CCTP (Civilization Call to Power) koja je bila beznadezan napor da se povrati jedna od najboljih strategija ikada... Ja se skoro ni ne secam nista od Civ 1 jer sam bio jos klinac kad sam je igrao, a jedino sto se jako dobro secam je da su gradovi bili jedna kocka u boji sa brojem u sredini. Usput imam 17 god. i meni je bio smesan onaj komentar da si igrao strategije dok sam ja siso, jer dok sam je siso nije bogami bilo puno igrica, a kamoli strategija... A koliko molim te ti imas godina?
 
Pardon, onaj komentar o sisanju je dao Corey, izvinjavam se x-files TORPA, ali vecina mojih komentara ionako nije bila namenjena tebi.
 
da,za sisanje je rekao neko drugi.smatram isto sto i ti,civilizacija je jedna od najboljih igara(misli se prvenstveno na civ 3).ima puno dobrih igara,svakim danom izlazi nesto novo,ili ti za svakog po nesto.zato mi igre NIKADA nece dosaditi,sem mozda kad navrsim 70.
 
x-files TORPA:
da,za sisanje je rekao neko drugi.smatram isto sto i ti,civilizacija je jedna od najboljih igara(misli se prvenstveno na civ 3).ima puno dobrih igara,svakim danom izlazi nesto novo,ili ti za svakog po nesto.zato mi igre NIKADA nece dosaditi,sem mozda kad navrsim 70.
Civ 3 rules.Ti si Psiho stvarno lik.Ko jos moze da ostavi gejmanje.Ja sam pokusao jer mnogo para treba za to ali mi nije islo za rukom.Ako je tebi uspelo svaka ti cast iskreno.Neka sila bude uz tebe.
 
Ja nikada nisam rekao da sam skroz prestao da picim igre, samo sam malo oladio poslednjih par meseci. Nemam bas puno vremena, imam i puno da radim, pa sam se odlucio za varijantu gde su da igram samo one igre koje su vredne pomena i koje vaze za THE best: npr: Civ2, Civ3, Starcraft, Warcraft III (boli me k**** sta vi mislite), Medal of Honour, Counter, Jedi Knight 2, i sada nestrpljivo cekam WOW (World of Warcraft) koja ce biti... Ne mogu ni da opisem. Takodje uskoro izlazi i Starcraft Ghost koji bi isto trebao da bude dobar, a fact which only time will tell...

Usput da li se neko slaze sa mnom da Civ nije dovoljno predstavljena u YU? M
 
ja se potpuno slazem sa tobom.Da li mozda znas da li ce da izadje uskoro neki nastavak civa.Daj boze.Zaplakacu ako ga bubu najavili.(zeam sa naravno)
 
Corey:
potpuno se slazem sa tobom iz vrlo jednostavnog razloga.Warcraft 3 me nervira zato st sve neke retardirane kreature trce po poljima i masu rukama ko neki defekti.Vise volim igre tipa C&C:Generals i Age of Mythology jer su realnije,a i uskoro izlazi ep za gener :wink:
 
Corey:
To ti mislis.ja igram strategije od kada si ti sisao.Mogu da te pokidam u strategiji koju igram 2 dana.Zato nemoj ti da mi nesto da mi tu seres da ja nemam pojma.Bolje idi i uci war3 ako ti se toliko svidja jer mnogo volis da seres.
Pas koji laje ne ujeda :)
P.S. Mnogo si bre qrcev_t
 
Retardirane kreature ??? A u Generalima ti nisu retardirane kreature ili pogotovo u imposible creatures? Koji je Vama ? Ja i dalje mislim da je Warcraft legenda. Zašto se toliko palite na to. Mi Vama ništa ne govorimo za Civ zato igrajte i manite se igara koje se vama ne sviđaju, ali nemojte da zaj* ljude koji ih igraju. Svako ima svoj ukus. :evil:
 
Covek se uci dok je ziv :lol:
______________
68.gif
69.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top