Командант шиптарских терориста најавио герилски рат у Македонији

Han van Zem

Buduća legenda
Poruka
29.832
commander-hoxha.jpg


Окупиране територије / Скопље – Бивши командант ОВК Џезаир Шаћири, звани Хоџа, најавио је да ће ова терористичка формација да се реактивира, јер су “једино припадници ОВК са искуством из сукоба на Косову, Македонији и на југу Србије способни да се супротставе македонским и српским тајним службама“.
“Недавно сам имао састанак са бившим командантима ОВК и на том састанку смо размотрили могућност поновног активирања, са циљем да покренемо герилски рат и заштитимо становништво у Македонији, Прешевској долини и срединама у којима су Албанци угрожени и прети им етничко чишћење“, рекао је Хоџа, преноси портал Трибуна.
Он је рекао да не зна где ће се окупити припадници ОВК.
“Где ћемо се окупити? То у овом тренутку не знам, али радимо на томе“, рекао је Шаћири, чиме је потврдио информације о гомилању албанских екстремиста у региону Тетова и уз административну линију Косова и Србије у пределу Прешевске долине.

http://www.vaseljenska.com/vesti-da...-terorista-najavio-gerilski-rat-u-makedoniji/

Само силом против терориста.
 
Не верујем да ће доћи до сукоба јер Македонска политика се води тако да ће жртвовати животе својих људи

Vidiš, to je izgleda tačno. Ja još ne vidjeh kukavičkije politike od te koju vode tamo dolje u Bjrm
a i ovi u Montenegru su se izgleda počeli ugledati na tu bagru korumpiranu dajući im opštine po Podgorici.
Njih bi trebalo pohapsiti prije Šiptara.

Zapad tačno ide na ideju "konfederalizacije" zapravo desetkovanja malih država putem regionalizacije.
Izgleda da je i to neka slična varijanta sa "Strankom regiona u Srbiji".
 
Нека се окупљају.
Сазнаће се и гдје.
А ако се и не сазна, народ ће се заштити сам.
Учинио је то и прије много вијекова, против најмоћније тада познате војне силе и државе.
И то без интернета, телефона, авиона, аутомобила, па чак и скоро без правог оружја.
Мало оптимизма није наодмет.
 
'' POZDRAV ''makedoncima JER SU GLASALI /bolesna govna i izdajnici,za otcepljenje Kosova.Sada neka docekaju teroriste rasirenih ruku.

"...са циљем да покренемо герилски рат и заштитимо становништво у Македонији, Прешевској долини и срединама у којима су Албанци угрожени и прети им етничко чишћење“,...
 

Slične teme

Odgovora
20.001
Pregleda
334.012
Odgovora
20.000
Pregleda
355.089

Back
Top