Vrela prica jedne Nasty 4umashice koja je bila s Angelom na Sex tusiranju xD
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Vrela prica jedne Nasty 4umashice koja je bila s Angelom na Sex tusiranju xD

Buduća legenda
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vrela prica jedne Nasty 4umashice koja je bila s Angelom na Sex tusiranju xD

Tuširaš se. Kapljice vode pršte i klize Tvojim telom, milujuci ti kožu i cineci me ljubomornom. Puštam da spavacica klizne na pod i pridružujem Ti se. Pratim jezikom puteve koje su na Tvojoj koži oslikale kapljice. Pocinjem iza uha, nakratko ti u prolazu gricnuvsi ušnu resicu, spuštam se prema vratu, na tren sam neodlucna: kliznuti niz vrat ili malo odlutati s puta da ne propustim Tvoje usne. Odlucujem se za kratak izlet preko lica - lagano rastvorenih usnica dodirujem Ti kapke, jagodicu na obrazu i donju usnicu.
    Osjecam kako Ti se usne razdvajaju, pristiže Tvoj jezik, ali ne, ne želim da se sada ispreplete s mojim, ne bih smogla snage izvuci ga iz tog zagrljaja i nastaviti putovanje tvojom orošenom puti. Zato nam se jezici samo vršcima doticu prije no sto moj izmice i nastavlja put Tvojim vratom, preko ramena i kljucne kosti spušta se prema prsima. Istovremeno, Tvoje su ruke nemirne - dodiruješ me posvuda, voda me natapa izvana, Tvoj dodir iznutra. Dlacice na Tvojim prsima polegle su i mokre, ližem Ti bradavicu - sicušna je poput djecje, pa ipak se ispupcuje na dodir mog jezika, sasvim malo, ali dovoljno da ju lagano stisnem medu zubima. Namjeravam nastaviti spuštanje prema pupku, ali vec nazirem što me ceka na tom putu - Tvoj se ud lagano uzdiže i osjecam kako se tek ocvrsnuo glavic pripija uz moja ovlažena bedra. Instinktivno se rastvaraju pod tim dodirom, otkrivajuci toplo, vlažno, uzdrhtalo medunožje. Kolebam se na trenutak, da li da ga uzmem u usta ili da se samo otvorim i prepustim užitku...Ti me oslobadaš dileme milujuci mi dražicu i rastvarajuci nabrekle usmine... Ulaziš u mene, ispunjavajuci me dvojako - svojom muškošcu i užitkom koji mi pružaš. Voda klizi žliebom mojih leda, a iz moje zdelice uzdižu se valovi vreline ne mareci za gravitaciju. Podrhtavam u tvojim rukama prepuštajuci se, otvarajuci, išcezavajuci u silini užitka, do raspuknuca...

Note: Nije s ovog foruma !!

Demijurg nije na forumu
    ...je stvorio svet za sebe... i za sve vas... jer je
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Vrela prica jedne Nasty 4umashice koja je bila s Angelom na Sex tusiranju xD

Predlažem da forumaši skupe pare i plate ti da odeš u javnu kuću i probaš prvi sex.

Iskusan natapirana turbo sova (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    996

Podrazumevano Re: Vrela prica jedne Nasty 4umashice koja je bila s Angelom na Sex tusiranju xD

krajnje je vreme

Zaslužan član hirajgoagain (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    3954

jadni ste

Slične teme

1. Koja bi bila najbolja HIMNA ?
    Autor Gradjanin u forumu Istorija
    Odgovora: 390
    Poslednja poruka: 20.03.2012., 11:38
  2. Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 29.04.2011., 14:47
  3. Koja vas HRANA/PICCE podstiche na sex ?!
    Autor dugi777jezik u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 03.08.2007., 03:13
  4. Koja bi bila cena ove konfiguracije...
    Autor zoranpetrovic84 u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.05.2005., 00:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •