Britanac fotografisao dva geparda dok su mu pokušavali zaklati i rastrgati suprugu

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.257
Pravila sam se da sam mrtva dok su me ujedali za noge i trbuh!!!

thumb.php


Britanka Violet D'Mello (60) umalo je platila glavom svoju ljubav prema životinjama u jednom južnoafričkom parku kod grada Port Elizabeta.

Vrlo brzo nakon što je ušla u ograđeni dio u kojem su bili gepardi (koji su navodno pripitomljeni) našla se na meti njihovih zuba.

Domaćica iz Aberdina bila je u društvu svog supruga Archiea (64) kada se zastrašujući incident dogodio.

files.php


Nakon što je pomazila jednog od geparda, koji je mirno ležao, vrlo brzo se našla na zemlji, a dvije su je životinje počele gristi po glavi, trbuhu i nogama.

- Bilo je zastrašujuće i dogodilo se tako brzo. Jednu minutu sam bila u kavezu sa gepardima, sve je bilo OK. Željela sam samo da se fotografišem. Već u sljedećoj minuti su me ujedali po glavi. Oborili su me na tlo. Pravila sam se da sam mrtva dok su me ujedali za noge i trbuh – prenosi ispovijest gospođe D'Mello „Daily Mail".

files.php


Nakon što u tome nije uspjela, žena koja je bila vodič britanskom paru, i grupi posjetitelja parka nekako je odvratila pažnju gepardima i nesretna Britanka je uspjela ispuzati iz kaveza.

files.php


Gospodin D'Mello, umjesto da pomogne svojoj supruzi, sve je uredno zabilježio fotoaparatom.
Park menadžer Mike Cantor izjavio je da ne zna zašto su gepardi (Mark i Monty) napali posjetioce, jer su inače pitomi i od malena su bili u društvu ljudi.
 

Back
Top