Kada pucate i ne birate reci

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Sta vasa voljena osoba treba da uradi da pocnete da psujete, pominjete familiju, domace zivotinje, vredjate, jednom recju da ne birate reci i mesto gde bijete (podrazumeva se verbalno)?
Odgovor kada prestanem da volim tu osobu ne vazi, jer podrazmevam da ako nekome kazete "volim te" da ga necete docekati sa familijom i domacim zivotinjama i drugim socnim uvredama u ustima?

Znaci, sta vasa voljena osoba, koju volite, treba da uradti da puknete i da prestanete da birate reci?
Ili ste od onih koji mirne glave resavaju sve sta da se desi?

Ima li mesta za ovakve reci u vezi?

Moje misljenje je za ovakve reci nema mesta i da je to jedna odlika nevaspitanja, i jedini trenutak koji mi pada na pamet kada bi ovakvav pristup koristio je kada bi mi voljena osoba u lice iz nekog sadistickog razloga rekla da me vara (tj hvalila se time) i kako ce me prevariti bez razmisljanja u narednih 24h samo da mi napakosti, mada mozda bi i tada samo okrenuo ledja.
 
Ne volim ciganisanje i ne svadjam se .Ako zenska pravi kikseve , saljem diskretne signale .Ako ih ne shvati , pokazuje da je glupa
i sa takvom se brzo razilazim .Ako ih shvati , a ignorise ih , onda cekam da mi se nakupi . Kad se nakupi onda slijedi seciranje .
Udaram ih argumentima , a to im je najgore .Plakanje kod mene ne pomaze , moraju da istrpe do kraja .
Ako se poslije ne uozbilje , svako svojim putem !
 
Sta vasa voljena osoba treba da uradi da pocnete da psujete, pominjete familiju, domace zivotinje, vredjate, jednom recju da ne birate reci i mesto gde bijete (podrazumeva se verbalno)?
Odgovor kada prestanem da volim tu osobu ne vazi, jer podrazmevam da ako nekome kazete "volim te" da ga necete docekati sa familijom i domacim zivotinjama i drugim socnim uvredama u ustima?

Znaci, sta vasa voljena osoba, koju volite, treba da uradti da puknete i da prestanete da birate reci?
Ili ste od onih koji mirne glave resavaju sve sta da se desi?

Ima li mesta za ovakve reci u vezi?

Moje misljenje je za ovakve reci nema mesta i da je to jedna odlika nevaspitanja, i jedini trenutak koji mi pada na pamet kada bi ovakvav pristup koristio je kada bi mi voljena osoba u lice iz nekog sadistickog razloga rekla da me vara (tj hvalila se time) i kako ce me prevariti bez razmisljanja u narednih 24h samo da mi napakosti, mada mozda bi i tada samo okrenuo ledja.

nisam u tom fazonu bilo koga da vredjam na taj nacin, psovkama itd


bila sam u fazonu da kazem cinjenice, alije bilo uvredljivo za doticnu osobu, medjutim reci istinu kako se neko ponasao , nije uvreda vec cista istina sto su i same cinjenice dokaz, neko je uspeo da izvuce najgore iz mene
ali nije bilo vredjanja i psovki, to ne bih nikad uradila
posle mi bilo zao pa sama sebi skocila u usta i izvinila se, sto svakako nisam trebala
onda su po meni krenule opaske, neosnovane, vec je bilo cisto lupetanje i vredjanje, ali umotano u foliju kao poklon
a to nigde ne vodi
samo
dovidjenja prijatno
 
Sta vasa voljena osoba treba da uradi da pocnete da psujete, pominjete familiju, domace zivotinje, vredjate, jednom recju da ne birate reci i mesto gde bijete (podrazumeva se verbalno)?
Odgovor kada prestanem da volim tu osobu ne vazi, jer podrazmevam da ako nekome kazete "volim te" da ga necete docekati sa familijom i domacim zivotinjama i drugim socnim uvredama u ustima?

Znaci, sta vasa voljena osoba, koju volite, treba da uradti da puknete i da prestanete da birate reci?
Ili ste od onih koji mirne glave resavaju sve sta da se desi?

Ima li mesta za ovakve reci u vezi?

Moje misljenje je za ovakve reci nema mesta i da je to jedna odlika nevaspitanja, i jedini trenutak koji mi pada na pamet kada bi ovakvav pristup koristio je kada bi mi voljena osoba u lice iz nekog sadistickog razloga rekla da me vara (tj hvalila se time) i kako ce me prevariti bez razmisljanja u narednih 24h samo da mi napakosti, mada mozda bi i tada samo okrenuo ledja.
Desavalo mi se, doduse retko, da me obuzme bes kad se nakupi gorcine u meni, a tada je svaka rec prejaka, bez obzira sto to mozda i nisu teske uvrede, i svaka tako izgovorena rec je za zaljenje. Izvinjenja ne pomazu, ne dopiru do onih na koje se jed izlio, i ostaje mi samo kajanje, i tuga.
 
Не помињем породицу, зато што на помињање моје породице иде шамар на један, тако да не радим оно што не волим мени да раде, а женско не може да ме изведе из такта, тако да немам та пуцања..
 
Sta vasa voljena osoba treba da uradi da pocnete da psujete, pominjete familiju, domace zivotinje, vredjate, jednom recju da ne birate reci i mesto gde bijete (podrazumeva se verbalno)?
Odgovor kada prestanem da volim tu osobu ne vazi, jer podrazmevam da ako nekome kazete "volim te" da ga necete docekati sa familijom i domacim zivotinjama i drugim socnim uvredama u ustima?

Znaci, sta vasa voljena osoba, koju volite, treba da uradti da puknete i da prestanete da birate reci?
Ili ste od onih koji mirne glave resavaju sve sta da se desi?

Ima li mesta za ovakve reci u vezi?

Moje misljenje je za ovakve reci nema mesta i da je to jedna odlika nevaspitanja, i jedini trenutak koji mi pada na pamet kada bi ovakvav pristup koristio je kada bi mi voljena osoba u lice iz nekog sadistickog razloga rekla da me vara (tj hvalila se time) i kako ce me prevariti bez razmisljanja u narednih 24h samo da mi napakosti, mada mozda bi i tada samo okrenuo ledja.


Ko je sklon agresivnosti on se lako iznervira. Mene neargumentovani i nekonstruktivni razgovori ne zanimaju osim, ako nije sala i zayebancija. Nisam nikad pravio curama probleme pa tako nisu ni imale razloga divljati na mene, a kad su divljale to je bio samo hir i to sam resavao torbanjem. Ako me napadne preko telefona samo prekinem razgovor i sutra je zovem da dodje da je istorbam. A ako me napala kod mene onda je odmah torbam. A sta drugo mozes, to je najbolji lek.
 
Не помињем породицу, зато што на помињање моје породице иде шамар на један, тако да не радим оно што не волим мени да раде, а женско не може да ме изведе из такта, тако да немам та пуцања..

e ako si jovanovic onda bas lupas shamare, ili petrovic ili tako nekako
 

Back
Top