Policajci ubili staforda dok su uručivali poziv

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Novosađanka Aleksandra Milošević bila je šokirana kada je u stanu zatekla ubijenog psa, dugogodišnjeg kućnog ljubimca, kojeg su pred očima njene 15-godišnje ćerke ubili policajci. Policija je došla u stan kako bi uručila poziv njenom sinu u okviru istrage o razbojništvu.


Vlasnica kaže da je pas samo lajao, policajci tvrde da su se branili

Aleksandra kaže da je u trenutku incidenta bila u prodavnici, a da je policajcima vrata otvorila njena ćerka. Prema njenim rečima, pas je lajao ali nije napao policajce, već je jedan prema njemu krenuo stolicom. Ona dodaje da će zbog svega tužiti policajce.

U Policijskoj upravi su rekli za "Blic" da su inspektori kriminalističke policije došli da uruče poziv njenom sinu u okviru istrage o razbojništvu, te da su se legitimisali, ušli u stan uz odobrenje ćerke i zatražili da pozove majku.

Objašnjavaju da se u stanu nalazio staford terijer koji je napao policajce, zbog čega je jedan od njih upotrebio pištolj u nužnoj odbrani. U policiji kažu da su u psa ispaljena dva hica, jer ga prvi nije onesposobio za napad, i napominju da je maloletnica u tom trenutku bila u drugoj prostoriji.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/222566/Policajci-ubili-staforda-dok-su-urucivali-poziv
 
Dokle vise sa diskriminacijom?
Imam staforda, zenskicu, staru 6 godina. Jednom mi je spasila zivot kad sam se onesvestila u kupatilu, a da ne pominjem koliko puta me je odbranila od raznih napasnika u parku dok je setam uvece. Zlatni retriver me je pre par godina ujeo. Nikome se nisam zalila. Ko uopste moze da sudi o tome kakav je pas. Dobar ili los, opasan ili ne, sve zavisi od vaspitanja i samih vlasnika. Odgovorno mogu da potpisem da konkretno staford nikad ne bi napao coveka iz cista mira, a pogotovo da mu naudi. Jako su privrzeni ljudima. Istina je jedino da su agresivni prema drugim psima, ali zato postoji povodac pa svako svog psa uz nogu i gotovo.
 
Lažu, ne bi kuca napala nepoznate ljude u kući....ne bi....kuca je samo lajala i umiljavala se svom vlasniku, finom mladiću koji je nepravedno optužen za razbojništvo. Treba policajce oterati na po 20 godina robije, a nepravedno optiženom mladiću na ime odštete isplatiti iz budžeta Srbije bar 1.000.000, 00 dinara, i da mu se kupi novi kućni ljubimac bordoška doga ili tibetski mastof. :mazipsa:
 
Pa ne vidim razlog da ubiju psa...ja imam zenku sar-peja i ona uvek laje kad cuje da se neko priblizava vratima, a nikad nikog nije ujela nakon sto bi usao u kucu, skoci samo da se igra...a panduri, debili k'o debili, vise puta na ulici su mislili da je pit bull, a ne sar pej...kad bi mi se desilo ovo sto se desilo toj devojci, na licu mesta bih im sudio...

A moj zet ima staforda terijera koji reaguje isto kao moj pas...ali one osobe koje su kukavice, umesto da pomisle da ce pas da se igra oni odma' pomisljaju na najgore i zatim ili beze ili napadnu psa...
 
Pa ne vidim razlog da ubiju psa...ja imam zenku sar-peja i ona uvek laje kad cuje da se neko priblizava vratima, a nikad nikog nije ujela nakon sto bi usao u kucu, skoci samo da se igra...a panduri, debili k'o debili, vise puta na ulici su mislili da je pit bull, a ne sar pej...kad bi mi se desilo ovo sto se desilo toj devojci, na licu mesta bih im sudio...

A moj zet ima staforda terijera koji reaguje isto kao moj pas...ali one osobe koje su kukavice, umesto da pomisle da ce pas da se igra oni odma' pomisljaju na najgore i zatim ili beze ili napadnu psa...

Ko to iz straha napada staforda? :think:
Misliš li da neko treba da razmišlja hoće li ga naši psi napasti ili neće? Psi trebaju da budu vezani dok su napolju, kad su u kući/stanu moraju da ostanu iza vrata, a na vratima da je jasno istaknuto upozorenje da je pas unutra. U suprotnom je vlasnik odgvoran za bilo šta što se desi.
 
Ako se braniš od psa onda verovatno imaš ujed...
Beše tako po zakonu - tek kad te ujede možeš da ga ubiješ

novinari su još veće čudo - pucali pred devojčicom od 15 godina a ta ista devojčica nije u šoku što joj bata uličar?
Sirota istraumirana devojčica... oh, oh... sirote one nikad ništa ne znaju... desilo se samo od sebe...

kakva šabanerija... i staford nasilnici i antistaford panduri...
 

Back
Top