Policajci ubili staforda dok su uručivali poziv
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Policajci ubili staforda dok su uručivali poziv

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Policajci ubili staforda dok su uručivali poziv

Novosađanka Aleksandra Milošević bila je šokirana kada je u stanu zatekla ubijenog psa, dugogodišnjeg kućnog ljubimca, kojeg su pred očima njene 15-godišnje ćerke ubili policajci. Policija je došla u stan kako bi uručila poziv njenom sinu u okviru istrage o razbojništvu.

Vlasnica kaže da je pas samo lajao, policajci tvrde da su se branili

Aleksandra kaže da je u trenutku incidenta bila u prodavnici, a da je policajcima vrata otvorila njena ćerka. Prema njenim rečima, pas je lajao ali nije napao policajce, već je jedan prema njemu krenuo stolicom. Ona dodaje da će zbog svega tužiti policajce.

U Policijskoj upravi su rekli za "Blic" da su inspektori kriminalističke policije došli da uruče poziv njenom sinu u okviru istrage o razbojništvu, te da su se legitimisali, ušli u stan uz odobrenje ćerke i zatražili da pozove majku.

Objašnjavaju da se u stanu nalazio staford terijer koji je napao policajce, zbog čega je jedan od njih upotrebio pištolj u nužnoj odbrani. U policiji kažu da su u psa ispaljena dva hica, jer ga prvi nije onesposobio za napad, i napominju da je maloletnica u tom trenutku bila u drugoj prostoriji.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/222566/Policajci-ubili-staforda-dok-su-urucivali-poziv

Giska90 nije na forumu
    "Svaki dan, u svakom pogledu, ja se osecam bolje i bolje." Emil Kue
    Nov član
    Učlanjen
    04.05.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Policajci ubili staforda dok su uručivali poziv

Dokle vise sa diskriminacijom?
    Imam staforda, zenskicu, staru 6 godina. Jednom mi je spasila zivot kad sam se onesvestila u kupatilu, a da ne pominjem koliko puta me je odbranila od raznih napasnika u parku dok je setam uvece. Zlatni retriver me je pre par godina ujeo. Nikome se nisam zalila. Ko uopste moze da sudi o tome kakav je pas. Dobar ili los, opasan ili ne, sve zavisi od vaspitanja i samih vlasnika. Odgovorno mogu da potpisem da konkretno staford nikad ne bi napao coveka iz cista mira, a pogotovo da mu naudi. Jako su privrzeni ljudima. Istina je jedino da su agresivni prema drugim psima, ali zato postoji povodac pa svako svog psa uz nogu i gotovo.

Ističe se egzorcista (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    293

Lažu, ne bi kuca napala nepoznate ljude u kući....ne bi....kuca je samo lajala i umiljavala se svom vlasniku, finom mladiću koji je nepravedno optužen za razbojništvo. Treba policajce oterati na po 20 godina robije, a nepravedno optiženom mladiću na ime odštete isplatiti iz budžeta Srbije bar 1.000.000, 00 dinara, i da mu se kupi novi kućni ljubimac bordoška doga ili tibetski mastof.
    Remember...if you mess with me do not run, if you run you'll only die tired!

Buduća legenda Funny! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    465

Pa ne vidim razlog da ubiju psa...ja imam zenku sar-peja i ona uvek laje kad cuje da se neko priblizava vratima, a nikad nikog nije ujela nakon sto bi usao u kucu, skoci samo da se igra...a panduri, debili k'o debili, vise puta na ulici su mislili da je pit bull, a ne sar pej...kad bi mi se desilo ovo sto se desilo toj devojci, na licu mesta bih im sudio...

A moj zet ima staforda terijera koji reaguje isto kao moj pas...ali one osobe koje su kukavice, umesto da pomisle da ce pas da se igra oni odma' pomisljaju na najgore i zatim ili beze ili napadnu psa...
    ''All those things that mark you when you're young...they make you what you are.''.

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    815

Нека гледа то са ведрије стране, неће морати да плати таксу за џулета..
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

ja mislim da je kuče bilo ljubomrno... što njemu nisu doneli ništa...

Stara legenda Reefer (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1858

Citat Original postavio Funny! Pogledaj poruku
    Pa ne vidim razlog da ubiju psa...ja imam zenku sar-peja i ona uvek laje kad cuje da se neko priblizava vratima, a nikad nikog nije ujela nakon sto bi usao u kucu, skoci samo da se igra...a panduri, debili k'o debili, vise puta na ulici su mislili da je pit bull, a ne sar pej...kad bi mi se desilo ovo sto se desilo toj devojci, na licu mesta bih im sudio...

A moj zet ima staforda terijera koji reaguje isto kao moj pas...ali one osobe koje su kukavice, umesto da pomisle da ce pas da se igra oni odma' pomisljaju na najgore i zatim ili beze ili napadnu psa...
    Ko to iz straha napada staforda?
    Misliš li da neko treba da razmišlja hoće li ga naši psi napasti ili neće? Psi trebaju da budu vezani dok su napolju, kad su u kući/stanu moraju da ostanu iza vrata, a na vratima da je jasno istaknuto upozorenje da je pas unutra. U suprotnom je vlasnik odgvoran za bilo šta što se desi.

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ako se braniš od psa onda verovatno imaš ujed...
    Beše tako po zakonu - tek kad te ujede možeš da ga ubiješ

novinari su još veće čudo - pucali pred devojčicom od 15 godina a ta ista devojčica nije u šoku što joj bata uličar?
    Sirota istraumirana devojčica... oh, oh... sirote one nikad ništa ne znaju... desilo se samo od sebe...

kakva šabanerija... i staford nasilnici i antistaford panduri...

Slične teme

1. kazete li po koju rec dok vodite ljubav?
    Autor sexy you u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 265
    Poslednja poruka: 05.11.2015., 07:02
  2. Poziv studentima Ekonomskog fakulteta u Beogradu
    Autor Lee_Montus u forumu Fakulteti
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.11.2009., 02:03
  3. POZIV NA BOJKOT FORUMA KRSTARICA DOK SE NE ISPUNI ZAHTEV
    Autor srpski.patriota u forumu Politika
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 06.05.2007., 01:47
  4. Policajci