Pitanje

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
je li izabrati ljepsheg ili ruzhnijeg momka/chojeka/dekicu?


jednom mi je pokojna baka Djurdja rekla ----> chim je lijep manit je, pun je sebe jer on zna da je lijep ko slika/upis
 
Ima nesto u tome .Lijepe djevojke su cesto vrlo sujetne . Slicno je i sa takvim momcima .
Nisu navikle da se potrude oko momka , jer su navikle da se drugi trude oko njih i da im
to pripada . Najlosije veze su mi bile sa tim najljepsima .Znaju da ce lako naci drugoga
i jako malo daju u vezi . Moje veze sa takvima su trajale jako kratko , jer se nisam dao zaebavati .
 
Imaju i one predrasude , lep ce te prevariti , zahebati , perd njim moras biti jaka itd...
onda bolje nadju nekog slepca da mogu se opuste :hahaha1:

eto

ti si lep sudetji ti po jeziku i ponashanju

nebi te pipnula sa mashicama

45137589masice.jpg
 
čekaj, što ti nas sad vređaš, mi ti lepo kažemo da sama mož da izabereš.
dakle hoćeš li nekog skrndelja koji bi ti služio kao kratkotrajna šema za dizanje ega kad ga naduvaš pa vidiš da kuka za tobom mesecima
ili bi dobrog frajera, da te obori s nogu?

ja bi ti lično savetovo da prvo malo izvozaš skrndelja pa da ga naduvaš i odeš s dobrim frajerom, na taj način ćete posle ti i dobar frajer imati čemu da se snmejete dok ovaj štos ga naduvala plače i cmizdri za tobom.

jel da je dobra ideja?

Ma mislim ako sama nije svesna sebe nece joj ni taj skrndelj pomoci mnogo , a usput mora da se daje slepcu .
Al cudnih zena ima , pa je svasta moguce .Samopozudanje se gradi dobar deo zivota , a tesko ce joj ga dici neki klosus .
 
haha , pa jeste , ali zamisli njenog iznenadjenja kada se susretne sa pravim muskarcem , ono nema zivkanja , cepanja itd .:lol:
Jos posle mora da glumi zandara da bi sacuvala to sto ima :lol:
Nikad mi nisu bili jasni ti sto moljakaju , msm sta je sa ponosom hbt .
Posle nekog vremena odma ide prica , sto si hladan , pa ti se nikad ne javljas , al prvo ide psihologija iskusavanja , a na kraju pucanje :lol:
Al ovo vazi samo za one koje vole tako , inace ja sam dobrica :)

a izvini molim te

a sta je pravi mushkarac?
 
Ma to je ono sto vidis , osetis itd .Ne moze to da se objasni
Pre sve ga mora da ima svoj stav, hrabrost , i jos neke vestine .
Al vi samo postavljate pitanje , a odgovore slabo dajete , tako tipicno .:p
 

Back
Top