Dali gresim?

A zašto si se udala za svog muža? Mislim, zašto si njega izabrala? Mogla si da biraš, a ti si rešila da budeš sa njim - zašto? (Molim te nemoj da napišeš 'pogrešila sam', ne interesuje me tvoj sadašnji pogled na stvar dvadeset godina kasnije, nego onaj trenutak kada si ostavila srednjoškolsku ljubav zarad ovog čoveka koji je postao tvoj muž.)
 
U braku sam 20 godina-pola mog zivota!U poslednjih par godina,ja i muz, poceli smo da se udaljavamo i da sve manje pricamo,kada smo kuci oboje,on je vecito ispred tv a ja u kuhinji ili u slobodno vreme pre kompjuterom.Nikada nismo imali neki skladan brak,u pocetku,prvih par godina bio je uzasno ljubomoran i to na moju proslost,na moju srednjoskolsu ljubav,decka kog sam ostavila zbog njega!Kasnije,kada smo otisli u inostranstvo,kada smo trebali da se snademo u zivotu,dosla je do izrazaja njegova lenost i nesnalazljivost!Ja njemu skoro svaki dan spomenem sta je problem nase veze,medutim,on tvrdi da nezna kakav da je on,ja opet nebih bila zadovoljna-sto znaci da je problem u meni a ne u njemu!Tvrdi da ga ne volim i da on mene jos voli!Sve u zivotu sto imamo,imamo zahvaljujuci meni,to zna i Bog i narod!Citav zivot sa njim se osecam nesigurno,nezadovoljno i iskoristeno!!Sada je u situaciji da je ponovo izgubio posao,ja sam ponovo ta koja nas finansira!Nesigurnost i briga na visokom nivou,ponovo!!
Evo sta se desilo pre neki dan:Otvorim moj facebook profil,kad tamo,umalo nisam u nesvest pala,za prijatelja me dodao moj bivsi(srednjoskolska ljubav,zbog kog sam nadrljala i propatila od strane muza),posto nisam smela da ga prihvatim za prijatelja,napisem mu mail i kazem mu zasto ne mogu da ga prihvatim.Razmenimo mi par mailova,kaze on da je ozenjen,ima i decu ali da u zadnjih 20 godina nije bio ni jedan dan da on nije o meni pomislio,kaze da mu i supruga zna za mene(da sam ja bila ljubav njegovog zivota!).Jos mi kaze da,i sada da moze da bira,opet bih mene izabrao!!U kasnim vecernjim casovima,razmenjujemo mnoge mailove,ja se godinama nisam osecala srecnije,drhtim,srce mi ubrzano kuca,mogu reci,povratila se u zivot!!Ovo izmedu nas je samo online,nikada nebih pristala na nesto vise(i kada bih htela nemoguce je zato sto smo puuuno daleko)!Sada se osecam srecnom ali i zbunjenom,mislim da radim nesto sto nije u redu,onda sama sebi kazem,pa valjda imam pravo da se osecam srecnom,ali ipak je u meni to nesto sto me sprecava da budem 100% srecna,taj osecaj da radim nesto sto nebih trebala!Ovo NIKOME nisam rekla a nemogu bez necijeg misljenja,pa molim vas,sta mislite,hvala~


ma zajebava te bwe, shta se primash ko sauchestje, malo da nahrani sujetu, missim to svi rade i muskarci i zene
 
U braku sam 20 godina-pola mog zivota!U poslednjih par godina,ja i muz, poceli smo da se udaljavamo i da sve manje pricamo,kada smo kuci oboje,on je vecito ispred tv a ja u kuhinji ili u slobodno vreme pre kompjuterom.Nikada nismo imali neki skladan brak,u pocetku,prvih par godina bio je uzasno ljubomoran i to na moju proslost,na moju srednjoskolsu ljubav,decka kog sam ostavila zbog njega!Kasnije,kada smo otisli u inostranstvo,kada smo trebali da se snademo u zivotu,dosla je do izrazaja njegova lenost i nesnalazljivost!Ja njemu skoro svaki dan spomenem sta je problem nase veze,medutim,on tvrdi da nezna kakav da je on,ja opet nebih bila zadovoljna-sto znaci da je problem u meni a ne u njemu!Tvrdi da ga ne volim i da on mene jos voli!Sve u zivotu sto imamo,imamo zahvaljujuci meni,to zna i Bog i narod!Citav zivot sa njim se osecam nesigurno,nezadovoljno i iskoristeno!!Sada je u situaciji da je ponovo izgubio posao,ja sam ponovo ta koja nas finansira!Nesigurnost i briga na visokom nivou,ponovo!!
Evo sta se desilo pre neki dan:Otvorim moj facebook profil,kad tamo,umalo nisam u nesvest pala,za prijatelja me dodao moj bivsi(srednjoskolska ljubav,zbog kog sam nadrljala i propatila od strane muza),posto nisam smela da ga prihvatim za prijatelja,napisem mu mail i kazem mu zasto ne mogu da ga prihvatim.Razmenimo mi par mailova,kaze on da je ozenjen,ima i decu ali da u zadnjih 20 godina nije bio ni jedan dan da on nije o meni pomislio,kaze da mu i supruga zna za mene(da sam ja bila ljubav njegovog zivota!).Jos mi kaze da,i sada da moze da bira,opet bih mene izabrao!!U kasnim vecernjim casovima,razmenjujemo mnoge mailove,ja se godinama nisam osecala srecnije,drhtim,srce mi ubrzano kuca,mogu reci,povratila se u zivot!!Ovo izmedu nas je samo online,nikada nebih pristala na nesto vise(i kada bih htela nemoguce je zato sto smo puuuno daleko)!Sada se osecam srecnom ali i zbunjenom,mislim da radim nesto sto nije u redu,onda sama sebi kazem,pa valjda imam pravo da se osecam srecnom,ali ipak je u meni to nesto sto me sprecava da budem 100% srecna,taj osecaj da radim nesto sto nebih trebala!Ovo NIKOME nisam rekla a nemogu bez necijeg misljenja,pa molim vas,sta mislite,hvala~
ni mi nikome necemo reci,ne brini
ne radis nista lose
da to on radi,bilo bi strasno.ovako...:mrgreen:
ako te cini sretnom,opusti se i uzivaj...ako vec ne planiras da se razvodis
 
...forum mu dodje kao rupa... iskopaš i vikneš:U CARA TROJANA KOZIJE UŠI...!

...hmm, savest se umiri, opere, ili šta već... to bude samo na tren... :lol:

...jer onda kreću iskusni forumaši... kao horde termita... da grickaju, grickaju, grickaju... :lol:
 
zasto si takav?
nismo svi zavrsili neke skole,niti smo svi savrseno pismeni,al svi imamo dusu
e i ti ga ukopa sad :( :lol:
ma ovo je samo greška u kucanju
meni često ne radi razmak.....
al se slažem da je to totalno nebitno kad su ovakve teme u pitanju, a forum služi za dokazivanje pameti....znaš i sama, pa samo čekaju početnike
 
ali ako je žena već 100 godina u inostranstvu možda i nije čudno što je malo se udaljila od pravopisa i tako toga

@tema
ti ženo svog muža izgleda ni malo ne voliš, čim ni jednu lepu reč o njemu nisi u stanju da kažeš
ako je tako, a ako se iz nekog računa ili komplikacija nećeš da razvedeš - onda ti je jedini savet da paziš.
muž može lako da ti uđe u histori i vidi da si postavila ovu temu (ako nije totalni balvan, mada može da se desi i da jeste) ili da ti pročita mejl ili šta već
 
vec vidjeno mnogo puta...bracna kriza i online zaljubljivanje za osvezenje gde mislis da ti neko skida zvezde sa neba...ako si 20 god.sa njim bez obzira na sve navedeno,bices i dalje,ne brini...shvatices i sama uskoro...nije potrebno objasnjavati zasto
 
Razmenimo mi par mailova,kaze on da je ozenjen,ima i decu ali da u zadnjih 20 godina nije bio ni jedan dan da on nije o meni pomislio,kaze da mu i supruga zna za mene(da sam ja bila ljubav njegovog zivota!).Jos mi kaze da,i sada da moze da bira,opet bih mene izabrao!!
znaci povraca mi se i od njegove patetike i od tvoje lakovernosti :neutral:
40god si spucala u goozicu i primas se na ove price?pa na rodjenog oca ne pomislim bas svaki dan u poslednjih 15god koliko ga nema a ti njemu verujes
da si ljubav njegovog zivota bio bi on s tobom (jer se ni ti ne protivis) nego hoce malo avanture,a ti si mu lak plen
ajde ne budali i osvesti se
 

Back
Top