CRNOGORCI OSVETLELI OBRAZ!

gost 198384

Iskusan
Poruka
5.443
Oko 3.000 ljudi na protestnoj šetnji u Podgorici, uz slogane "Dosta pljačke" i "Milo lopove"

Podgorica - Oko 3.000 ljudi krenulo je danas u protestnu šetnju Podgoricom tražeći ostavku Vlade Crne Gore i premijera Igora Lukšića, nezadovoljni socijalnim i ekonomskim stanjem u državi.

Poklicima "Milo lopove" i porukama "Dosta je pljačke", "Sistem pada, sloboda se diže", "Džemperaši još ste mafijaši", "Da su vuci zasitili bi se,da su ljudi zastidjeli bi se", okupljeni pokazuju svoj stav prema aktuelnoj politici.

241052_pg-03_f.jpg


241050_pg-01_f.jpg

Oni će obići kako kažu "stubove sistema" - otićiće do državne televizije i državnog lista "Pobjeda", zaustaviće se ispred sedišta Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB), Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP), Elektroprivrede Crne Gore (EPCG), zgrade predsednika i Skupštine Crne Gore, a protestnu povorku će završiti ispred sedišta Vlade, u centru Podgorice.


Današnji protest je treći po redu ove godine. Građani su na prethodna dva masovna protesta - januara i marta u Podgorici, zatražili promenu ekonomske politike i konkretne rezultate u obračunu sa organizovanim kriminalom.


:ok:
 
Пре него што се одушевиш, обавестићу те да је то Сорошева екипа, ти што протестују. Тако да се за Црну Гору не бринем, у сигурним је рукама, храбро ће наставити свој Евроатлантски пут који јој је донео само прогрес и благостање. Црна Гора је сада трећа ек-ју земља по стандарду, одмах иза Словеније и Хрватске.
 
Пре него што се одушевиш, обавестићу те да је то Сорошева екипа, ти што протестују. Тако да се за Црну Гору не бринем, у сигурним је рукама, храбро ће наставити свој Евроатлантски пут који јој је донео само прогрес и благостање. Црна Гора је сада трећа ек-ју земља по стандарду, одмах иза Словеније и Хрватске.

Merkabino sine, ti si meni beskrajno simpatičan lik ali Soroš bi im prste polomio za ćirilicu.
 
Да. Подгорица (са све предграђем) = 156.000 становника.
Београд (са предграђем)=1.9 милиона.

Дакле, као да је рецимо 43.000 људи у Београду изашло да протествује.

Juče je bio protest društva za zaštitu životinja na trgu i okupilo se više ljudi nego na predizbornim skupovima najveće vladajuće i najveće opozicione stranke zajedno.
 
Juče je bio protest društva za zaštitu životinja na trgu i okupilo se više ljudi nego na predizbornim skupovima najveće vladajuće i najveće opozicione stranke zajedno.
На скупу највеће опозиционе је дошло не мање од 50.000, а не више од 70.000. На скупу највеће владајуће било је не мање од 2.000, не више од 6.000.
 
Merkabino sine, ti si meni beskrajno simpatičan lik ali Soroš bi im prste polomio za ćirilicu.

Ама ја ти кажем како јесте, а ти мисли шта оћеш. То је покрет оне Вање Ћаловић, Сорошеве принцезе и пуленке. Има и на сајту информација ко их финансира, а ти прогуглај ако те не мрзи. То што су натиписи на ћирилици нема никакве везе и заиста је смешно коментарисати. Црна Гора је у сигурним рукама а Вања Ћаловић може донети само бољитак.
 
Пошто сам Југоносталгичар, пратим информативне емисије од свих екс-ју канала које имам на кабловској, тако да сам веома добро упознат са ситуацијом у региону западног Балкана. Једино Македонску и Словеначку телевизију немам, све остало је ту. БН, ОБН, АТЛАС, ХРТ. Све то гледам и пратим, помно анализирајући сваку информацију до које дођем.
 

Back
Top