Da li sam se za*ebao?

alex3000000000000000

Aktivan član
Poruka
1.561
Kupio sam graficku (NVIDIA XFX GTX 260 Black edition, koja trazi dodatno napajanje kroz dva 6pinska prikljucka) i napajanje (Thermaltake Litepower 700, budalasto verujuci da ce, s obzirom na vatazu, imati bar jedan 6pinski prikljucak). Ispotavilo se da nema nijedan. Ima 3 molex i 2 sata prikljucka. Pitanje je: ako to i uspem da povezem preko nekih adaptera (jedan 2xmolex -> 6pin, jedan sata -> 6pin i jedan molex -> sata [za optiku]), da li ce napajanje to moci da podnese? I sta moze da se desi ako ne moze? Da li steta moze da se prosiri i na druge komponente sem napajanja? Ili ce napajanje prosto poceti da se topi? +12V1 grananje je 30 ampera a +12V2 je 22 ampera (ako vam to ista znaci). Evo i slike tabele:

DSC00006.JPG


Svaka pomoc bila bi dobrodosla.
 
A jesi li siguran da je to stvarno Thermaltake. Mozes li da ga nadjes na njihovom sajtu. Ja koliko vidim ta litepower serija od 400W navise ima 2 6pinska konektora.

Bice da je u pitanju starija litepower serija posto sam negde procitao da postoje dve takve serije. A na njihovom sajtu sam pokusavao da nadjem ovaj model ali nisam uspeo (trazio sam i medju onim koje vise ne proizvode - Discontinued). A da li je stvarno thermaltake . . . ne znam kako drugacije da proverim sem po toj nalepnici koju sam slikao i postavio.
 

Back
Top