Siptarska demonstracije u Skoplju

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.362
Albanci u Skoplju: "Velika Albanija", "Alah je veliki" i "UČK"

Tokom današnjeg protesta u Skoplju, zbog hapšenja osumnjičenih za petostruko ubistvo kod Smiljkovskog jezera, u blizini zgrade Vlade oštećeno je jedno putničko vozilo, dok je na zgradi opštine Čair polupano nekoliko prozora, saopštio je MUP Makedonije


vlada.jpg


protestante500.jpg


albanci.jpg


ALBANCI-2.jpg


SKOPLJE-101-AP.jpg


SKOPLJE-104-AP.jpg


SKOPLJE-103-AP.jpg


SKOPLJE-102-AP.jpg


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...lika+Albanija",+"Alah+je+veliki"+i+"UČK".html

Gde god zive muslimani na dodiru ili sa drugim religijama i kulturama tu su sukobi ratovi problemi nestabilnost.

Tako je u Srbiji, tako je u BIH, tako je u Makedoniji, tako je u Francuskoj.

Muslimani su dok ih je malo miroljubivi i tolerantni, a kada se namnoze i grupisu onda krenu da maltretiraju sve nemuslimane, da ih proteruju, sikaniraju i ugrozavaju.

A Tadic otvara u Beogradu islamske centre :dash:

Postoji samo jedan nacin da se ova hrpa ljudskog nalicja smiri. Samo je jedan nacin , a mislim da svako zna o cemu govorim !!!

Ova situacija se moze jedino resiti ratom i etnickim ciscenjem bilo sa jedne ili druge strane.
 
Poslednja izmena:
Al' im treba yebati majku majčinu... Dok je vreme, mis'im...


zlo i korov se najbolje unistavaju dok su u povoju.

kad ojacaju do maksimuma onda posle cesto bude kasno.

jel ti sad jasno da su 90tih i sloba i radikali bili u pravu?

sa siptarima se boris samo silom i nikako drugacije.

eto makedonci su sledili drugi put pa ko sto vidis jos im gore nego sto je nama bilo.
 
Poslednja izmena:
ako se ore islamski povici, onda su demonstracije islamske. isti duh kao sirom islamskog sveta. i sve sto sledi, bombe, masakri, odsecanje glava

siptari su se lepo medijski prikazali kao nato saveznici kad im je trebalo 1999, bez tih islamskih povika. ali mi smo znali. neka eu kusa sto je zakuvala
 
Nakon ovoga mislim da je svima jasno da Siptari podrzavaju ubijanje srpskih makedonskih i svakih drugih nevinih civila kao legitimni nacin borbe za ostvarenje Velike Albanije i ciscenje tog prostora kojeg oni zele za Sebe od svih nealbanaca.

Tolerancijom se niko nije odbranio od zlikovaca i varvara. Vec agresijom i ratom.
 
ako se ore islamski povici, onda su demonstracije islamske. isti duh kao sirom islamskog sveta. i sve sto sledi, bombe, masakri, odsecanje glava

siptari su se lepo medijski prikazali kao nato saveznici kad im je trebalo 1999, bez tih islamskih povika. ali mi smo znali. neka eu kusa sto je zakuvala

demonstracije su islamsko-siptarske. jer se skandira i UCK, velikoj albaniji ali i alahu ekber.
 
Gledam sad makedonske medije od 5 najpopularnijih samo 1 izvestava o ovim demonstracijama

Ostali vest guraju pod tepih misle da ce tako resiti problem???

Zao mi je Makedonaca, prave sve iste greske kao mi .

Makedonci ako oce da opstanu treba da primene siptarske metode iz 2004 godine.

Samo tako mogu da zadrze makedoniju za sebe.

Pitanje rata u Makedoniji je samo pitanje vremena.

Zato braco Makedonci , ako ovo citate, spremajte se sada i naoruzavajte. I razradjujte operativne planove za ciscenje terena i odbranu vasih domova.

Inace ce vas siptari proterivati kod nas u Srbiju.
 
Poslednja izmena:
Je l' sad shvataš celu priču oko Kosova? Shvataš zašto već 10+ godina nema smisla ništa raditi?

uvek ima smisla. zivot je borba bez kraja.

mi smo fizicki jaci od siptara i uvek smo bili.

problem je samo zapad.

zato ne odustajemo od svoje borbe i cekamo pravi trenutak da preokrenemo stvari u svoju korist i fizicki silom oslobodimo ono sto je nase i proteramo agresore i okupatore sa nase zemlje.
 

Back
Top