mlađi muškarac - starija žena
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: mlađi muškarac - starija žena

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    220

Podrazumevano mlađi muškarac - starija žena

Znam da nisam otkrila ni toplu vodu ni rupu na saksiji, al eto...
    Mislim, ne smeta meni nikakva razlika u godinama, u bilo čiju "korist" svako bira šta mu srcu drago, ali me nervira kako se ponašaju oni koji su stariji u vezi. Recimo Branislav Lečić ono malo kose što mu preostalo rasporedio u šesnaest redova, pa sve kao šiške, a čitah negde i da presađuje kosu, kako mu nije palo napamet da presađuje kosu pre nego što je upoznao curu koja je od njega mlađa više od 30.g. ili zašto uopšte to radi sada ako ju je osvojio onako proćelav, o čemu se tu radi??? Ili Demi Mur, kada je upoznala Kučera bila je takva kakva je bila i bila starija od njega toliko i onoliko. Smuvali se, juhuuu, a posle krenula da se zateže, operiše i štatiznam. Ili Melani Grifit koja je nekad bila preslatka sve sa boricama i podočnjacima, ali čim je počela vezu sa Banderasom krenula na kojekakve operacije i više ne liči ninašta, na sebe ponajmanje.
    Hoću reći, razumem ja da neke žene jednostavno vole mlađe muškarce (Lečić mi ovde ispade kao kolateralna šteta), neke žene žele da su uvek mlade i lepe, i to mogu razumeti, ali eto ne razumem zašto TEK kada se takva veza ostvari, krenu da se podmlađuju.

Veoma poznat sinmbad (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    864

Podrazumevano Re: mlađi muškarac - starija žena

...apropo teme,što se tiče dece klinički je dokazano(ispitivanje izvršeno u Francuskoj na 12 hiljada parova) da statistički gledano je bolja varijanta starija žena mlađi muškarac,misli se na oplodnju naravno..
    ..od mene toliko,ne raduju me baš rezultati ali tako kažu stručnjaci....
    ...... Россия наша мать ......

Elita Oranz (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1487

...pa jes kazu ona zna a on moze...ali takve veze nemaju trajan karakter...jer u medjuvremenu on nauchi kako se to radi a ja stalno pricham da je to trgovina ali mi ne veruju...

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    220

Citat Original postavio Oranz Pogledaj poruku
    ...pa jes kazu ona zna a on moze...ali takve veze nemaju trajan karakter...jer u medjuvremenu on nauchi kako se to radi a ja stalno pricham da je to trgovina ali mi ne veruju...
    Ma ne mora biti trgovina, neko jednostavno preferira mlađe i to je to. Mene zanima zašto žene dok ne osvoje tako neko mlađe muško čeljade, su takve kakve jesu, a čim stupe u vezu počinju da se ponašaju kao da su već babe i krenu da se podmlađuju.

Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    864

...pa stvar je ista kao i kod muškaraca,jednostavno svako ima kući ogledalo i vidi sebe(osim slepih osoba naravno) e sad mlađi primerak je u dosta svežem stanju i svako bi da izgleda tako jer kad ste zajedno dosta odudarate jedno od drugog....

Elita Neistrazena (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio mina kristina Pogledaj poruku
    Ma ne mora biti trgovina, neko jednostavno preferira mlađe i to je to. Mene zanima zašto žene dok ne osvoje tako neko mlađe muško čeljade, su takve kakve jesu, a čim stupe u vezu počinju da se ponašaju kao da su već babe i krenu da se podmlađuju.
    Znati i moci osvojiti nije garancija za zadrzati osvojeno.
    “A dress should be tight enough to show you're a woman and loose enough to prove you're a lady.”

Legenda pura moca (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    79
    Reputaciona moć
    1650

verovatno oće da bude čupav el gubi druge performanse
    ne moram, dakle postojim

Elita Oranz (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1487

pa starije su a momak mlad jel tako...pomisli samo koliko mladijh zgodnih i lepih devojaka hoda Zemljom...dakleM starije nisu konkurentne pa ko vele da se makar veshtachki vrate umazad a sve u cilju zadrzavanja mladjanog momka...a on mlad pa radoznao a kad zadovolji radoznalost i josh svashta nauchi...zbogom shkolo nisam te ni volo...

Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    864

..pa toga je svako iole razuman svestan....
    ..ali stvar je u hedonizmu...

Stara legenda skura58 (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    625
    Reputaciona moć
    17975

Što se tiče prvoga puta, za muškarce je najbolje da to uradfe sa starijom
    ili bar iskusnom ženom. A u svakom sewlu ima neka koja vilo da uvodi momke u posao.
    I obrnuto. Ženske to prvi put urade po pravilu sa starijima.
    Dobro vidimo samo srcem. Suština je nevidljiva očima.

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    220

Citat Original postavio Neistrazena Pogledaj poruku
    Znati i moci osvojiti nije garancija za zadrzati osvojeno.
    Verovatno je ovo pravi odgovor, mada ću ja i dalje ostati u rebusu. Imam rođaku, 41.g. veeeeoma lepa, obrazovana, nadasve simpatična i duhovita, muškarce je osvajala kad osmehom, kad pameću, kad duhovitošću, najčešće sve zajedno. Ko god ju je upoznao, kaže, da, lepa žena, prelepa, ali sve ono ostalo Pre dve godine je na nekom seminaru upoznala muškarca koji je tada imao 27.g. i od prvog momenta su u vezi, kako sam shvatila, ljubav na prvi pogled, ali ona više nije ista, uopšte više nije ista, duhovitost je ustupila mesto cinizmu, lep osmeh je postao podrugljiv, duhovitost koristi uglavnom da nekog podbode, stalno je u solarijumu, na masaži, na dijeti.... I dalje je lepa i prelepa, ali više nije ni malčice zanimljiva. A taj momak je zaista voli, ostavio je verenicu, posvađao se sa roditeljima, sve zbog nje i da bi sa njom bio, a ona kao da više nije ona koja je bila, sve lepe osobine koje je imala kao da je izgubila sem lepote.

Elita Neistrazena (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    252

Verovatno je ovo pravi odgovor, mada ću ja i dalje ostati u rebusu. Imam rođaku, 41.g. veeeeoma lepa, obrazovana, nadasve simpatična i duhovita, muškarce je osvajala kad osmehom, kad pameću, kad duhovitošću, najčešće sve zajedno. Ko god ju je upoznao, kaže, da, lepa žena, prelepa, ali sve ono ostalo Pre dve godine je na nekom seminaru upoznala muškarca koji je tada imao 27.g. i od prvog momenta su u vezi, kako sam shvatila, ljubav na prvi pogled, ali ona više nije ista, uopšte više nije ista, duhovitost je ustupila mesto cinizmu, lep osmeh je postao podrugljiv, duhovitost koristi uglavnom da nekog podbode, stalno je u solarijumu, na masaži, na dijeti.... I dalje je lepa i prelepa, ali više nije ni malčice zanimljiva. A taj momak je zaista voli, ostavio je verenicu, posvađao se sa roditeljima, sve zbog nje i da bi sa njom bio, a ona kao da više nije ona koja je bila, sve lepe osobine koje je imala kao da je izgubila sem lepote.
    Nesigurnost, ljutnja iz straha, svjesnost o razlici u godinama...
    “A dress should be tight enough to show you're a woman and loose enough to prove you're a lady.”

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6249

niko ne garantuje da se ne bi sredjivali i da su sami
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    864

...prodala je dušu đavolu zarad lepote...

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    220

Citat Original postavio Neistrazena Pogledaj poruku
    Nesigurnost, ljutnja iz straha, svjesnost o razlici u godinama...
    Verovatno. Prema tome, ja dobih pravi odgovor, hvala

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

balansiranje budale
    svako žei da prati svog patnera
    pa se malo i fizicki blaziraju

Domaćin
    Učlanjen
    01.05.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    104

zato sto ih partner inspirise(odgovor na incijalni post)

Domaćin AlexandarNS (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    473

Pa i onaj Jovan Maric razveo se, ostavio zenu, decu. I otrcao za svojom studentkinjom.

Kasnije ga je i ta Studenkinja sutnula, valjda kad je diplomirala i shvatila sta radi sa tim dedicom?

Gledao sam zimus kako Jovan Maric kuka za svojm mladom studentkinjom, kaze trebalo je da udju i u realiti "parove".

Onaj komentar je sjajan:"Znati i moci osvojiti nije garancija za zadrzati osvojeno"

Sta Lecic misli, pa on sada recimo moze da "prati" svoju 30 godina mladju saputnicu a pitanje je koliko ce jos dugo moci???

aleksa ndar nije na forumu
    i kao svim nomadima sloboda u mislima, vreo vetar u kosi, toplota u srcima
    Elita aleksa ndar (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    768

Znam da nisam otkrila ni toplu vodu ni rupu na saksiji, al eto...
    Mislim, ne smeta meni nikakva razlika u godinama, u bilo čiju "korist" svako bira šta mu srcu drago, ali me nervira kako se ponašaju oni koji su stariji u vezi. Recimo Branislav Lečić ono malo kose što mu preostalo rasporedio u šesnaest redova, pa sve kao šiške, a čitah negde i da presađuje kosu, kako mu nije palo napamet da presađuje kosu pre nego što je upoznao curu koja je od njega mlađa više od 30.g. ili zašto uopšte to radi sada ako ju je osvojio onako proćelav, o čemu se tu radi??? Ili Demi Mur, kada je upoznala Kučera bila je takva kakva je bila i bila starija od njega toliko i onoliko. Smuvali se, juhuuu, a posle krenula da se zateže, operiše i štatiznam. Ili Melani Grifit koja je nekad bila preslatka sve sa boricama i podočnjacima, ali čim je počela vezu sa Banderasom krenula na kojekakve operacije i više ne liči ninašta, na sebe ponajmanje.
    Hoću reći, razumem ja da neke žene jednostavno vole mlađe muškarce (Lečić mi ovde ispade kao kolateralna šteta), neke žene žele da su uvek mlade i lepe, i to mogu razumeti, ali eto ne razumem zašto TEK kada se takva veza ostvari, krenu da se podmlađuju.
    kompleksi, nezadovoljstvo, strah...

Slične teme

1. Mlađi muškarac i starija Žena..
    Autor Heidfeld fan u forumu Žene
    Odgovora: 1342
    Poslednja poruka: 22.04.2017., 00:17
  2. Veze mlađi muškarac - starija dama
    Autor loop u forumu Muškarci
    Odgovora: 317
    Poslednja poruka: 17.02.2013., 03:16
  3. muškarac vs žena
    Autor tgdanijela u forumu Muškarci
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 14.07.2011., 11:41
  4. Starija žena sa kešom, šta misite o tome?
    Autor T-Zex u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 10.04.2008., 12:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •