da li se i kod vas javlja osecaj da zivite u pogresno vreme na pogresnom mestu?

Cesto razmisljam o tome, i da, dodjem do zakljucka da sam rodjen u pogresno vrijeme, ali i to vrijeme za koje ponekad pozalim sto nijesam tamo samo ima svojih mana, pa samim tim i nije danas toliko lose. No sad razmisljam o tome kako nas vrijeme ceka, mozda cemo zalilti za danasnjim vremenom, koliko ce buduce tek da bude grdno.

To si u pravu.Ali ako cemo zaliti za ovakvim vremenom u buducnosti,onda je ceo svet poremecen.
 
A sto brate? Oko monetarnog sistema su potmpuno upravu,oni sve kontrolisu,i dosta pametnih stvari je receno tu.Jedino mi je sumnjivo ono za religiju,ali sve u svemu cinjenice potvrdjuju sve ono sto ljudi ogvore.I ja sam mislio kad sam poceo da gledam:A kako mogu biti siguran da oni nisu pod komandom ovih koje kritikuju? mislim da nisu.
Zeitgeist pokret je pod okriljem New Age religije i napadaju hrišćanstvo, a new age ti je religija novog svetskog poretka. Infiltracija je veoma moćno oružje novog svetskog poretka a to ti je upravo Zeitgeist. Mani se toga.
 
Zeitgeist pokret je pod okriljem New Age religijom i napadaju hrišćanstvo, a new age ti je religija novog svetskog poretka. Infiltracija je veoma moćno oružje novog svetskog poretka a to ti je upravo Zeitgeist. Mani se toga.

Kome verovati onda??? Kako znate sta je istina??? Izgleda da je sve laz.
 

Back
Top