Smeh..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Smeh..

Poznat Ethelwulf (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    319

Podrazumevano Smeh..

Okej, ovako.. Nisam neko ko ume da priča o emocijama i kada dođe do nekog takvog razgovora imam običaj samo da ćutim, stvarno mi to ne ide niti volim da pričam o tome.. U zadnja dva dana sam imao dve neprijatne situacije i to me je nateralo da otvorim temu.. Kada se nađem u toj situaciji da moram da vodim neki ozbiljan i težak razgovor, tj ne mogu samo da ćutim, ja počinjem da se smejem.. Nije to histeričan smeh, ja se saberem posle sekundu-dve, ali to će da se ponovi do kraja razgovora svaki put kada bude akcenat na meni i kada se bude očekivalo da odgovorim.. Pritom ništa nije smešno i, pored toga što je čudno, ružno je i u neku ruku nepoštovanje, mislim, cenim da ljudi misle da se sprdam i da shvatam sve to neozbiljno, ali ja jednostavno ne mogu da se suzdržim, ne znam kako..

Znam od ranije da imam tendenciju ka tome, tako da nije samo na osnovu ta dva slučaja.. Ne znam, mislim da i ne očekujem neko rešenje ovako ali stvarno ne znam šta s tim, otvorih temu da vidim ima li neko neki savet, zna li šta može biti uzrok tome i slično..
    You'll come to learn that my flesh is unslashable

Zaslužan član hirajgoagain (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    3954

Podrazumevano Re: Smeh..

vezbaj klatno emocija, sve znam

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6249

ne znam mozda neki problem iz proslosti da se potisne..mozda nema dovoljno smeha u zivotu..desilo mi se svojevremeno da neko samo vice da da da da da dok ja pricam..i na kraju iz sve price kao nesto izvuce na sta bi pao smeh..jednostavno ne mogu postovati taku osobu i sagovornika..stalo mi je do nje i rekao sam par x da se uozbilji kad je ozbiljna tema..mislim ne mozemo se praviti blesavi da se ne oseti po glasu da nema mesta smehu i sprdnji.onda je bio najgori moguci izgovor da je to iz razloga posto je problem da se kao baci na salu jer ce biti lakse..nikad ne bude
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio hirajgoagain Pogledaj poruku
    vezbaj klatno emocija, sve znam
    Ćao Šta je klatno emocija?

@Džordž

Nije to da ja pokušavam da olakšam situaciju.. Ozbiljne su stvari i ne sprdam se oko toga, nije to situacija da ja pokušam da kažem nešto smešno da olakšam, "okreni na vedriju stranu".. Jedna ta osoba je znala da ne foliram i da stvarno imam blokadu kada je u pitanju razgovor licem u lice o takvim stvarima, to zato što me poznaje.. Drugi bi mislili da mi je to nešto zabavno..

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6249

ne znam tvoj slucaj samo kazem da cim cujem smeh iz bilo kog razloga blokada..ono kao da pricas zidu..svaki sledeci razgovor je prazan i ne moze se osloniti na tu osobu za obicno slusanje i podrsku..samo razumevanje je velika stvar u danasnje vreme
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita Art Ista (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1079

Pa jednostavno je...imas blokadu. Tj, ti najradije ne bi da pricas o tome, kao sto i sam kazes, ali moras, i zbog toga ti se to desava, a smejes se zato sto zelis da ostavis dobar utisak, nesvesno to radis (u ljudskom mozgu je informacija da je ljudima smeh prijatan) ali, to izgleda ruzno kada su neke ozbiljne teme u pitanju, jel...Pokusaj da razmislis odakle ti ta blokada. Zbog necega si mozda nesiguran u sebe i izbegavas takve razgovore..ili, mozda, nemas poverenja u sagovornika, ili ne bi da ga razocaras..mnogo je opcija.
    Jedini nacin za savladavanje problema je naci razlog, a on je u tebi.

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

misim da je to klasican mehanizam samoodbrane
    ljjudi se u neprijatnim situacijama ponašaju različito da ih izbegnu
    neko ćuti neko ppbegne neko se sneška neko napadno okreće na drgu temu
    meni je to ok, nio nije dužan da se ikome objašnjava o nekim stavrima
    ako ti se ne priča a ti se smej ako te to opušta
    ja blentavo ignorišem ljude kad me smaraju o nečem o čemu ne želim da pričam i oni iskuliraju ma šta da mislili

aleksa ndar nije na forumu
    i kao svim nomadima sloboda u mislima, vreo vetar u kosi, toplota u srcima
    Elita aleksa ndar (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    768

Citat Original postavio Daedalus Pogledaj poruku
    Okej, ovako.. Nisam neko ko ume da priča o emocijama i kada dođe do nekog takvog razgovora imam običaj samo da ćutim, stvarno mi to ne ide niti volim da pričam o tome.. U zadnja dva dana sam imao dve neprijatne situacije i to me je nateralo da otvorim temu.. Kada se nađem u toj situaciji da moram da vodim neki ozbiljan i težak razgovor, tj ne mogu samo da ćutim, ja počinjem da se smejem.. Nije to histeričan smeh, ja se saberem posle sekundu-dve, ali to će da se ponovi do kraja razgovora svaki put kada bude akcenat na meni i kada se bude očekivalo da odgovorim.. Pritom ništa nije smešno i, pored toga što je čudno, ružno je i u neku ruku nepoštovanje, mislim, cenim da ljudi misle da se sprdam i da shvatam sve to neozbiljno, ali ja jednostavno ne mogu da se suzdržim, ne znam kako..

Znam od ranije da imam tendenciju ka tome, tako da nije samo na osnovu ta dva slučaja.. Ne znam, mislim da i ne očekujem neko rešenje ovako ali stvarno ne znam šta s tim, otvorih temu da vidim ima li neko neki savet, zna li šta može biti uzrok tome i slično..
    Ja mislim da je to tebi sve glupo (msim iako kazes da je ozbiljno al te nesto ne zanima), i onda ti se neke sitne smijesne opaske motaju po glavi jer vise kako da kazem u tim trenutcima radi neka tvoja nesvjesna strana i onda kada te neko cimne ti reagujes tako tj te opaske su mehanizam odbrane tvog nesvjesnog dijela mozga od te teme, ne mislim da tebe nesto tisti, nego eto mozak se brani od ,za njega, gluposti...ne vjerujem da nesto potiskujes i da ti je nesto na srcu...

Neam bas taj problem pricanja o emocijama, al kada neko prica nesto njemu preozbiljno i unese se i objasnjava, a ja to vec prosao i ispricao...moj mozak, ne ja svjesno, se trudi da to sve ismije ne znam sta mu je...bad mozak, bad

ja to onako laicki...

Elita Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    504

mislim da si nezreo
    bolje na vrijeme reci da ne možeš da razgovaraš o tome, da nećeš da s emiješaš...prije nego do smjeha dođe
    Carpe diem

Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio Art Ista Pogledaj poruku
    Pa jednostavno je...imas blokadu. Tj, ti najradije ne bi da pricas o tome, kao sto i sam kazes, ali moras, i zbog toga ti se to desava, a smejes se zato sto zelis da ostavis dobar utisak, nesvesno to radis (u ljudskom mozgu je informacija da je ljudima smeh prijatan) ali, to izgleda ruzno kada su neke ozbiljne teme u pitanju, jel...Pokusaj da razmislis odakle ti ta blokada. Zbog necega si mozda nesiguran u sebe i izbegavas takve razgovore..ili, mozda, nemas poverenja u sagovornika, ili ne bi da ga razocaras..mnogo je opcija.
    Jedini nacin za savladavanje problema je naci razlog, a on je u tebi.
    Citat Original postavio bezibre! Pogledaj poruku
    misim da je to klasican mehanizam samoodbrane
    ljjudi se u neprijatnim situacijama ponašaju različito da ih izbegnu
    neko ćuti neko ppbegne neko se sneška neko napadno okreće na drgu temu
    meni je to ok, nio nije dužan da se ikome objašnjava o nekim stavrima
    ako ti se ne priča a ti se smej ako te to opušta
    ja blentavo ignorišem ljude kad me smaraju o nečem o čemu ne želim da pričam i oni iskuliraju ma šta da mislili
    Da, ovakve sam odgovore i očekivao i i sam sam pretpostavljao tako nešto.. Što će reći da sam po pitanju rešenja otprilike podjednako daleko kao i isprva
    Citat Original postavio aleksa ndar Pogledaj poruku
    Ja mislim da je to tebi sve glupo (msim iako kazes da je ozbiljno al te nesto ne zanima), i onda ti se neke sitne smijesne opaske motaju po glavi jer vise kako da kazem u tim trenutcima radi neka tvoja nesvjesna strana i onda kada te neko cimne ti reagujes tako tj te opaske su mehanizam odbrane tvog nesvjesnog dijela mozga od te teme, ne mislim da tebe nesto tisti, nego eto mozak se brani od ,za njega, gluposti...ne vjerujem da nesto potiskujes i da ti je nesto na srcu...

Neam bas taj problem pricanja o emocijama, al kada neko prica nesto njemu preozbiljno i unese se i objasnjava, a ja to vec prosao i ispricao...moj mozak, ne ja svjesno, se trudi da to sve ismije ne znam sta mu je...bad mozak, bad

ja to onako laicki...
    Ma ne verujem da je to iz tog razloga što mi se to i dešava samo onda kada situacija iziskuje moju neku emotivnu angažovanost i kada mi je teško da pričam o tome..
    Citat Original postavio Jennifer Jennin Pogledaj poruku
    mislim da si nezreo
    bolje na vrijeme reci da ne možeš da razgovaraš o tome, da nećeš da s emiješaš...prije nego do smjeha dođe
    Nemam ja problem da pričam sa drugima i da drugima budem podrška, problem je kada sam ja u pitanju i nešto što se tiče mene.. A ne znam koliko je pametno da se ne mešam u sopstveni život I pritom ja te razgovore shvatam ozbiljno i ozbiljno razmatram, samo kada je razgovor licem u lice u pitanju blokiram

Elita ranjeni Zoro (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    530

vidi ovako batice..
    smeh je super.
    Društvo je otišlo u kerec i sada je kao problem kada nisi "ozbiljan".

Ti nemaš problem, imaju ga oni.

Čak iako je tvoj smeh podsvesna želja da malo "opustiš" situaciju, ne sprečavaj ga.
    Zarazi i druge sa njim ako možeš.
    Ako ih vidiš da dižu levu obrvu, ti kaži kako neki reaguju na rigidne situacije tako što piju, puše, psuju, grickaju nokte, udaraju druge - ti se smeješ.

Nemoj da zauzdavaš nešto što je verovatno najvrednija stvar koju čovek ima.

Kako bi bilo da smeh zameniš ukočenom, namrštenom, zabrinutom facom? Po meni, to bi bilo jadno i žalosno.
    Sent from my Commodore 64

http://forum.krstarica.com/blog.php/102433

Buduća legenda looodica (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    3225

Ranjeni slozicu se sa tobom.....ja licno nije da se podsmejavam tudjim problemima ili mukama,to nikada u zivotu uradila nisam vec kada vidim da je neko s*eban kad tako moram reci gledam nekako tu osobu da odbijem od tog negativnog razmishljanja i opet na kraju ja ispadnem ona koja nije razumna i sprdam se sa ljudima...al ja to ne radim zlonamerno vec na neki nacin da tu osobu oraspolozim jer vidim da je u nekom bedaku...razumem ja da ljudima kojima je teshko nije do smeha ali opet barem na taj nacin da im skrenem misli...znam da se ti problemi nemogu zaboraviti daleko od toga...gledam po sebi kad imam nekih problema u zivotu ja se od muke smejem jer prosto ne znam shta cu....nerviram se kao i svaki covek al gledam da me to shto krace drzi....opet posle smrti moga oca rekla sam samoj sebi da necu nizashta da se nerviram jer sam videla do cega to nerviranje moze da dodje....

Iskusan User Unfriendly (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    261

problem je mnogo jednostavniji
    jednostavno nisi navikao da raspravljas o sebi sa drugima tj sramota te je
    eto

znas kako se mala deca smeju kad ih pitas nesto
    ti si samo veliko dete, nista vise

slobodno se opusti i ne obracaj paznju na to da l se smejes ili ne
    vremenom ce nestati

Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    261

btw sad se setih moja bivsa je imala isti problem
    kad god bi otisla kod psihoterapeuta, uvek bi se smejala
    onda bi mi posle pricala kako mrzi to sto radi jer verovatno ostavlja pogresan utisak

a radila je to jednostavno zato sto je sram da prica o tim stvarima, nije navikla

(sa mnom je pricala naravno i nije se smejala, jer sam ti ja takav covek, svako moze sa mnom da sedne i da popije )

Domaćin AlexandarNS (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    473

Citat Original postavio ranjeni Zoro Pogledaj poruku
    vidi ovako batice..
    smeh je super.
    Društvo je otišlo u kerec i sada je kao problem kada nisi "ozbiljan".

Ti nemaš problem, imaju ga oni.

Čak iako je tvoj smeh podsvesna želja da malo "opustiš" situaciju, ne sprečavaj ga.
    Zarazi i druge sa njim ako možeš.
    Ako ih vidiš da dižu levu obrvu, ti kaži kako neki reaguju na rigidne situacije tako što piju, puše, psuju, grickaju nokte, udaraju druge - ti se smeješ.

Nemoj da zauzdavaš nešto što je verovatno najvrednija stvar koju čovek ima.

Kako bi bilo da smeh zameniš ukočenom, namrštenom, zabrinutom facom? Po meni, to bi bilo jadno i žalosno.

Ne moze da se smeje ko lud na brasno dok prica o teskim temama sa sagovornikom, jer time on povredjuje ljude oko sebe. E sad on zna da mu je smeh kao izduvni ventil a da li znaju njegovi sagovormici?
    Sagovornik stice dojam da se smeje njemu, da ga ne postuje.

To po malo deljuje uvredljivo.
    Zamisilte sebe kako pricate sa nekim o nekim teskim stvarima a on se cereka, naravno da ce te odmah pomisliti jel ovaj mene za*ebava. Cemu se cereka? Da li meni ili nechemo sto je na meni?>

Vazno je da Daedalus svestan svog problema i zeli da ga resi jer taj problem koji ima nije dobar ako zeli dobru komunikaciju sa ljudima. Da li se krije samoodbrana od neceg ili nesvesno ponasanje to ce on sam da shvati ako bude dovoljno analizirao sebe,

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    178.407
    Reputaciona moć
    18755

Iskreno da ti kazem i meni je uvek smesno kada neko prica tj..stavlja akcenat na moje emocije
    ili pocinje pricu o meni u moje ime i mom prisustvu
    zato ..ne uzbudjuj se.i uzivaj u tudjim projekcijama tebe..uz smeh naravno...
    i jasno je da NEmoras da vodis teske i ozbiljne razgovore ako to ne zelis..
    zato je smeh najbolji nacin samoodbrane..a da ne povredis druge...
    Ako istinski verujemo da sami pisemo nasu zivotnu pricu onda kraj zavisi od nas

Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    530

Citat Original postavio AlexandarNS Pogledaj poruku
    Ne moze da se smeje ko lud na brasno dok prica o teskim temama sa sagovornikom, jer time on povredjuje ljude oko sebe. E sad on zna da mu je smeh kao izduvni ventil a da li znaju njegovi sagovormici? ko ih iebe. Ako ne znaju da poštuju smeh onda su glupi, a ako su glupi onda i nisu neki sagovornici.
    Sagovornik stice dojam da se smeje njemu, da ga ne postuje. samo neka ga on stiče

To po malo deljuje uvredljivo. reci mi šta te vređa i reći ću ti koliko si slab
    Zamisilte sebe kako pricate sa nekim o nekim teskim stvarima a on se cereka, naravno da ce te odmah pomisliti jel ovaj mene za*ebava. Cemu se cereka? Da li meni ili nechemo sto je na meni?> to ti pričam

Vazno je da Daedalus svestan svog problema i zeli da ga resi jer taj problem koji ima nije dobar ako zeli dobru komunikaciju sa ljudima. Da li se krije samoodbrana od neceg ili nesvesno ponasanje to ce on sam da shvati ako bude dovoljno analizirao sebe tj dok se tolko ne izanalizira dok se ne siebe totalno? po sistemu analiza - paraliza? Bolje neka se analiziraju oni kojima smeta smeh. Bilo kakav smeh. Da li si ti svestan kakva bi ova naša usrana civilizacija bila kada bi se ljudi samo smejali? Ili kada bi se makar duplo više smejali? Da li si čuo za terapiju smehom? da li znaš šta smeh sve leči?
    ne pravite problem od svojih "mana"
    Neke mane uopšte nisu mane. Neke reakcije su u jednom društvu prihvatljive u drugom nisu.
    Društvo je pogrešno, ne vi.
    društvo je uštogljeno i licemerno.
    Živite srećno sa svojim "čudnim" ponašanjem, budite čudni.
    Budite posebni, ali iskreno, nepatvoreno.
    Kodeksi društvenog ponašanja su kalup koji za cilj ima trgovinu, ulagivanje društvu da bi se od njega dobilo ovo ili ono.

ko vam se više dopada sa ovog snimka, on ili ona?

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/312577/Covek-ne-prestaje-da-se-smeje-otkako-je-operisan-pre-dve-godine

Domaćin AlexandarNS (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    473

Nemam ja nista protiv smeha, ali treba da postoji vreme i mesto tome.

Primer: Pere i Sime

Pero: E druze danas sam u bedaku dobijao sam otkaz na poslu.
    Simo: hihihi, hihihi, sta kazes? Au bas steta Treba da potrazis posao na drugom mestu hihihi............
    Pero: Ma jeste sad ne mogu da vracam kredit banci, oduzece mi i stan koji je na kredit.
    Simo: Sta oduzece ti stan, bas steta hhihihi................
    Pero : A sta se ti smejes stalno?
    Simo: Ma nicemo, samo mi se smeje.
    Pero: I jos nesto, devojka me je ostavila
    Simo: Sta kazes? Devojka te ostavila, ma vratice se ona
    Pero : Ma goni se bre u p*cku materinu, ja pricam kako su me nevolje spopale a ti se tu smejes ko budala.
    Simo: Ma nije druze, meni se samo smeje razumem ja tebe hahahahaha..........
    Pero: Samo se ti smej, majmune , ne znam ni zasto sam tebi pricao koliko mi je tesko, a ti me nepostujes i sve ti je smesno, blago tebi magarcino. Ni brige ni pameti. Zbogom.

I Simo povredi Peru, iako nije to hteo da uradi ali nije mogao da odoli a da se ne smeje od "muke" koje su snasle njegovog druga. Pero se osetio povredjenim i prekinuo je druzenje sa Simom.

Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    530

učite

Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    530

Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    261

U NEKOM DRUSTVU JE PRIHVATLJIVO A U NEKOM NIJE LOL

problem je to sto on hoce da bude deo TOG DRUSTVA koje ne prihvata takav nacin ponasanja
    i to je problem, hteo ti to da priznas ili ne

a verovatno i ON SAM ne prihvata takav nacin ponasanja, tako da on PREPOZNAJE problem ne na osnovu kojekakvog "kodeksa" nego ANALOGNO

Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    319

Nekako mislim da je User Unfriendly najbliže sa svojim odgovorom, dok sam čitao otprilike mi je bilo najpribližnije opisan osećaj.. Naročito ono za veliko dete U suštini stvarno izbegavam te drame i slične stvari koje "odrasli" vole da praktikuju i kojima pridaju važnosti, pravljenje tragedija od svega i preuveličavanja.. Nemam problem ja druge da slušam i da se nađem nekome, valjda zato što tada moje emocije nisu uključene u igru.. A kada jesam ja i moje neke emocije u pitanju stvarno niti želim niti se osećam lagodno da pričam o tome..

Onaj Aleksandrov primer bi mogao da mi se desi da je npr situacija obrnuta i da se meni sve ono izdešavalo a neko pokušava da me navede da se izjadam.. I on je pogodio ono što mi je zadavalo glavobolje, ja i neki ljudi iz okoline koji znaju da sam takav znaće da to nije nepoštovanje i sprdanje, ali neće svi znati i neko će se uvrediti i misliti da ne shvatam ništa od toga ozbiljno.. Tako da da, u pitanju je to što to nije društveno prihvatljivo.. I lako je reći "ko ih jebbe kad ne razumeju", ali ne bih rekao baš da imamo privilegiju da toliko lako odbacujemo ljude

Poznat tgdanijela (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    ženski
    Previše je kasno živeti sutra, živi još danas.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    190

Okej, ovako.. Nisam neko ko ume da priča o emocijama i kada dođe do nekog takvog razgovora imam običaj samo da ćutim, stvarno mi to ne ide niti volim da pričam o tome..
    U zadnja dva dana sam imao dve neprijatne situacije i to me je nateralo da otvorim temu.. Kada se nađem u toj situaciji da moram da vodim neki ozbiljan i težak razgovor, tj ne mogu samo da ćutim, ja počinjem da se smejem.. Nije to histeričan smeh, ja se saberem posle sekundu-dve, ali to će da se ponovi do kraja razgovora svaki put kada bude akcenat na meni i kada se bude očekivalo da odgovorim.. Pritom ništa nije smešno i, pored toga što je čudno, ružno je i u neku ruku nepoštovanje, mislim, cenim da ljudi misle da se sprdam i da shvatam sve to neozbiljno, ali ja jednostavno ne mogu da se suzdržim, ne znam kako..

Znam od ranije da imam tendenciju ka tome, tako da nije samo na osnovu ta dva slučaja.. Ne znam, mislim da i ne očekujem neko rešenje ovako ali stvarno ne znam šta s tim, otvorih temu da vidim
    ima li neko neki savet, zna li šta može biti uzrok tome i slično..
    ništa neobično kod patrijahalnog tipa odgoja u kojem je norma superega da ispoljavanje emocija smatra slabošću i neadekvatnošću muške rodne uloge ..
    ..uslijed supresije superega nad emocijama ego rješenje pronalazi u smijehu ..
    Ako naučite uživati u disciplini - uspjeli ste!

Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    530

kad se setim ovog lika..
    upiš

Iskusan coco bill (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    149
    Reputaciona moć
    571

kako bi mi bila potpuno jasna situacija u kojoj nastaje taj tvoj "problem" imam jedno malo pitanje za tebe: da li se u toku razgovora identifikuješ sa temom o kojoj se razgovora?
    odnosno, da li, dok razgovor teče tj. dok neko govori, u svojim mislima već kreiraš svoje mišljenje, ili to radiš nakon što do kraja saslušaš onoga ko govori?
    ne znam da li si razmišljao o ovome što te pitam, al pokušaj se setiti.
    Tišina je početak mudrosti.

Slične teme

1. smeh
    Autor Zdravko_Dren u forumu Žene
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.06.2004., 12:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •