U Kući cveća redovno velika poseta za dan Titove smrti.Petak, 4.5.201

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svake godine ih je sve manje i manje : evo sad prođoh onuda i čini mi se da ih je duplo manje nego prošle godine , a preslatka su mi dva klinca koja su se maločas igrala sa mojom kucom, obojica sa pionirskim maramama i kapicama , ma šećerci , zaboravih da ih pitam odakle su :)

Bice ih vise iduce godine.

To mogu da ti GARANTUJEM.
 
Svake godine ih je sve manje i manje : evo sad prođoh onuda i čini mi se da ih je duplo manje nego prošle godine , a preslatka su mi dva klinca koja su se maločas igrala sa mojom kucom, obojica sa pionirskim maramama i kapicama , ma šećerci , zaboravih da ih pitam odakle su :)

Politička manipulacija decom. Zašto niko nije uhapsio roditelje te dece?
 
pokoj vjecni daruj mu gospodine

i tebi i tvojoj stranKi

gomila plaćenika koji žele da ubede narod kako je Rotšild način funkcionisanja društva jedino pravo rešenje
sa osvrtom na istorijske sukobe naroda na Balkanu

Bagra koja radi posao za male pare

Ali bagra koliko god iznosila svoje oprečne stavove ničim utemeljene uvek će imati otpor medju ljudima sa bistrom logikom

Ne treba mi ničija investicija a i to što su pojedini zločinci u Hrvata, Srba i muslimana radili - radili su u svoje ime i brukali svoj narod
 
američki špijun, ruski špijun, obučavan u španiji, ne zove se tako...i još milion kritika na njegovo ime od 90te na ovamo...
...ko god u stvari on bio, za šta god on (ne)bio zaslužan, kakav god bio tadašnji raspored snaga u svetu i ma kakav to uticaj imalo na tadašnju SFRJ, činjenica je da se u njegovo vreme živelo ko normalan svet, da si s crvenim pasošem bio poštovan gde god da se pojaviš...ako se toga uopšte neko i seća danas...

...a danas...?
 
Kad se god pokrene tema o Titu dodju:

trojka-kerovi.jpg


čoporativno neke lutalice za šinteraj :D
 
i tebi i tvojoj stranKi

gomila plaćenika koji žele da ubede narod kako je Rotšild način funkcionisanja društva jedino pravo rešenje
sa osvrtom na istorijske sukobe naroda na Balkanu

Bagra koja radi posao za male pare

Ali bagra koliko god iznosila svoje oprečne stavove ničim utemeljene uvek će imati otpor medju ljudima sa bistrom logikom

Ne treba mi ničija investicija a i to što su pojedini zločinci u Hrvata, Srba i muslimana radili - radili su u svoje ime i brukali svoj narod

Sve si tačno reko samo je to što si reko toliko nepovezano da se nameće zaključak da se radi o šizofreniji.Neka ti je Bog u pomoć.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top