{vremeplov - za SVE SVE SVE Marsalove Prijatelje, koji su zaboravili] Na danasnji dan

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
...pre 32 godine. 4ti maj 1980te, 15:04, umro je Najveci Sin svih nasih Naroda i Narodnosti: Josip Broz TITO. Nikada da ne zaboravimo!

95% od vas se nije ni muckalo u yayima vasih adolescentnih tata koji su drkali na Playboy, i napaljenih guskastih mama koje su mastale o Marsalovim Prijateljima na belim konjima... Pa NE mozete ni da razumete katastrofu i srazmere iste koju su svi ovi politicari napravili poslednjih 20 godina u zemlji Srbiji!

Krvava bajka u zemlji seljaka na Brdovitom Balkanu se nastavlja!

Slava Marsalu Titu!

Marsalov Prijatelj _nobody_
 
И није било баш тако тугаљиво, више фарсично.
Већини је било свеједно, а у целом разреду(средње наравно) нашао се само један који је плакао, па је две године касније од патриотизма и љубави спрам СФРЈ утекако у САД да не би одслужио војску, где се одао наркотицима и на крају се вратио у НС 90их да умре.
Отприлике, за Брозом су највише жалили лицемери и донекле сиротиња.
Особито интелектуална.
 
...pre 32 godine. 4ti maj 1980te, 15:04, umro je Najveci Sin svih nasih Naroda i Narodnosti: Josip Broz TITO. Nikada da ne zaboravimo!

95% od vas se nije ni muckalo u yayima vasih adolescentnih tata koji su drkali na Playboy, i napaljenih guskastih mama koje su mastale o Marsalovim Prijateljima na belim konjima... Pa NE mozete ni da razumete katastrofu i srazmere iste koju su svi ovi politicari napravili poslednjih 20 godina u zemlji Srbiji!

Krvava bajka u zemlji seljaka na Brdovitom Balkanu se nastavlja!

Slava Marsalu Titu!

Marsalov Prijatelj _nobody_

Mislio sam da se tema odnosi na našeg cenjenog forumskog kolegu Maršalovog Prijatelja,pa sam došao da izvidim temu.Kad sam video na koga se tema zaista odnosi,bio sam pomalo razočaran.Ko će se sećati svih tih marginalnih istorijskih figura.Ne mogu da verujem da neko još razmišlja o ovom datumu.Meni je već iščezao iz sećanja.Šaltaj dalje.
 
pokus:hahaha:..pokrij se usima nesvrstani

Nego nestoh se setih, da ti nisi ti ovo ili tvoj retardirani brat blizanac? :think:

avatar9859_6.gif
 

Back
Top