Crnogorski

Da, 10 miliona tema. Sada imamo jos samo 80 miliona tema, koje govore o jednim istim lazima, i stvarno, sta treba covek da uradi ovde da bi zasluzio ban.
Sad cu da ti opsujem majku i nazovem je ku*vom, to je ovde dozvoljeno i pozeljno.. I sto vise lazes i izmisljas, to si ovde pozeljniji, pogotovo ako je protiv Srba. Ja se najezim kad mi neko kaze da je krstarica sprski sajt.. brrrrr, daleko bilo.
Dajte, zar ne vidite da ovaj forum pljuju mnogi bas zbog takvih ludaka, zbog neorganizovanosti moderatora, zbog nespremnosti da intervenisu.. ma ima toga mnoooogo jos.
 
vuk_:
Da, ti si prvak iz toga i o tebi je dovoljno receno na temi "Da li je igracic normalan?", a kako znamo, svi su rekli NE.
No ja sam se obratio Gazdarici, da pokusa da provali zasto se ovaj forum ismeva na svim iole ozbiljnim istorijskim forumima.. mozda i provali.

Cinjenice bole.

Istina boli.

Fakta bole i peču.

Ja tu ništa ne mogu.
Ja ti nijesam kriv što su te surovo lagali.
Sam znaš da ja izvodim zaključke samo na osnovu dokumenata, a ne na osnovu prazne priče i bajki.


Znaš što.
Ja nijesam Supermen !
Ja sam skoro sva dokumenta sam postavio jer na ubogim crnogorskim sajtovima nema ništa.
Ja, da sam imao ta dokumenta već postavljena na netu, kad sam počeo da razgonim srpske bajke, priča bi bila mnogo kraća.

Sad mi je mnogo lakše nego prije.

pogledaj što sam im napravio na "Politici".
Njih se nekoliko bilo pojavilo sa tezom da su Crnogorci Srbi, a sad ih više niđe nema.

Ja ne trebam biti nikakav dipl. istoričar, iz prostog razloga jer na mojoj strani stoje čista istina.
Ne može neko diplomom da nadoknadi nedostatak FAKATA...

p.s.
Naravno, ti u najboljem Velikosrpskom maniru tražiš zabranu mojih postova, JER TI ISTINA SMETA !

ISTINA JE NAJVEĆI NEPRIJATELJ VELIKOSRPSTVA !

ISTINU TREBA ZABRANITI !
 

Back
Top