NEODGOVARAJUCE DRUSTVO

naterasi

Buduća legenda
Poruka
28.796
Nasao sam s igrom prilika pre neko vece u drustvu koje je, sa rizikom da ispadnem snob ali opet cu reci, primitivno zaista i misle da sam gledao na njih sa visine ali niije taako samo nisam mogoa da se uklopim u njihov tip forilica i slicno...
kako da se ponasam ttako a da ne ispadnem uobrazen a opet da se ne spustim na njihov niivo?
 
Nasao sam s igrom prilika pre neko vece u drustvu koje je, sa rizikom da ispadnem snob ali opet cu reci, primitivno zaista i misle da sam gledao na njih sa visine ali niije taako samo nisam mogoa da se uklopim u njihov tip forilica i slicno...
kako da se ponasam ttako a da ne ispadnem uobrazen a opet da se ne spustim na njihov niivo?

A jesi i izabrao pdf za ovu temu, pravi snobovski. :lol:
Da si temu postavio na nekom drugom mestu lepo bi ti rekao - drmni nesto zestoko i pusti jezik da se razveze. :D
 
Onda si trebao da dodas gas, jos zestine i da cutis ko majka... samo da trepces i da se kezis i kikoces... :D

Kakvi su to ljudi ako nisi mogao da se nametnes svojom vrstom duhovitosti? U svakom slucaju bi mislili da si uobrazen, cim ne mogu da te skapiraju.
 
Onda si trebao da dodas gas, jos zestine i da cutis ko majka... samo da trepces i da se kezis i kikoces... :D

Kakvi su to ljudi ako nisi mogao da se nametnes svojom vrstom duhovitosti? U svakom slucaju bi mislili da si uobrazen, cim ne mogu da te skapiraju.

nisam ja u tom fazonu da pijem toliko...
ne znaam, bas je to nezgodna situacija moj humor i njihov su nebo i zemlja a i ne zelim da se namecem bilaoo kako u takvom drustvu...
 
Pristojno se izvinis, "iskrslo mi nesto" , "pozlilo mi je", "imam druge obaveze"....i napustis mesto. Nema ovde problem...sa izvesnim profilom ljudi jednostavano ne moze da se bude ok, i to prihvatis i ne uspustas se ni malo dalje. Sto se tice vazne osobe, bilo bi najbolje iskreno da joj objavis da ti drustvo ne odgovara. :)
 
Nasao sam s igrom prilika pre neko vece u drustvu koje je, sa rizikom da ispadnem snob ali opet cu reci, primitivno zaista i misle da sam gledao na njih sa visine ali niije taako samo nisam mogoa da se uklopim u njihov tip forilica i slicno...
kako da se ponasam ttako a da ne ispadnem uobrazen a opet da se ne spustim na njihov niivo?

ma sta ja znam, i meni se to desava, al j b s ga snadjem se, nije to tesko kada si iznad :manikir:
 
Nasao sam s igrom prilika pre neko vece u drustvu koje je, sa rizikom da ispadnem snob ali opet cu reci, primitivno zaista i misle da sam gledao na njih sa visine ali niije taako samo nisam mogoa da se uklopim u njihov tip forilica i slicno...
kako da se ponasam ttako a da ne ispadnem uobrazen a opet da se ne spustim na njihov niivo?

Svašta...pa čovek sam sebi bira društvo u slobodno vreme ( na poslu to nije slučaj).
Čim ti kalkulišeš kako da se ,,ne spuštaš na njihov nivo" bilo bi fino da posetiš psihologa, prošetaš pored reke, uključiš mozak, etc...
 
Svašta...pa čovek sam sebi bira društvo u slobodno vreme ( na poslu to nije slučaj).
Čim ti kalkulišeš kako da se ,,ne spuštaš na njihov nivo" bilo bi fino da posetiš psihologa, prošetaš pored reke, uključiš mozak, etc...

ma, ne zasto bih...i meni se milion puta desavalo da slucajno zaglavim sa nekim, kako da kaze dobrim a glupim ljudima, koji nemaju stida i pricaju glupe seljacke fore, a tako se i ponasaju...pricaju o pivu i sl. Pa eto ti tu ne mozes bas pricati pricu koju pricas sa svojim drustvom, jer samo ih mozes zbuniti :hahaha:
 
ma, ne zasto bih...i meni se milion puta desavalo da slucajno zaglavim sa nekim, kako da kaze dobrim a glupim ljudima, koji nemaju stida i pricaju glupe seljacke fore, a tako se i ponasaju...pricaju o pivu i sl. Pa eto ti tu ne mozes bas pricati pricu koju pricas sa svojim drustvom, jer samo ih mozes zbuniti :hahaha:

bravo drugar, razumes me potpuno, evo necemo reci da smo iznad, ali smo drugaciji
 
Nasao sam s igrom prilika pre neko vece u drustvu koje je, sa rizikom da ispadnem snob ali opet cu reci, primitivno zaista i misle da sam gledao na njih sa visine ali niije taako samo nisam mogoa da se uklopim u njihov tip forilica i slicno...
kako da se ponasam ttako a da ne ispadnem uobrazen a opet da se ne spustim na njihov niivo?

Pa ako već misliš da moraš da se "spuštaš na bilo čiji nivo" ne razumem zašto se uopšte družiš sa ljudima koji ti očigledno ne odgovaraju. Tema bezveze.
 
Nasao sam s igrom prilika pre neko vece u drustvu koje je, sa rizikom da ispadnem snob ali opet cu reci, primitivno zaista i misle da sam gledao na njih sa visine ali niije taako samo nisam mogoa da se uklopim u njihov tip forilica i slicno...
kako da se ponasam ttako a da ne ispadnem uobrazen a opet da se ne spustim na njihov niivo?

nishta, budesh to shto jesi, bzv. je potreba da se uklapash kao "pucle" samo zato da bi se shto pre dovrshila slika. A shto se mishljenja tiche, svako ce sasvim prirodno, shodno sebi da misli to shto mozhe. uzhivaj:)
 

Back
Top