NEODGOVARAJUCE DRUSTVO

ma, ne zasto bih...i meni se milion puta desavalo da slucajno zaglavim sa nekim, kako da kaze dobrim a glupim ljudima, koji nemaju stida i pricaju glupe seljacke fore, a tako se i ponasaju...pricaju o pivu i sl. Pa eto ti tu ne mozes bas pricati pricu koju pricas sa svojim drustvom, jer samo ih mozes zbuniti :hahaha:
To o čemu pričaš, Alex sada-nije tvoje stalno okruženje. Dakle, svima se dešavaju situacije da nekada među nekim ljudima sa kojima nemaju mnogo dodirnih tački, ali to je usput i nije za vapaj. Za prijatelje, drugare-to je ipak naš izbor i više vremena provodimo sa njima. Pa nismo majmuni da nas život stihijski nosi u tom segmentu, postoje prijateljstva koja ljudi neguju, razvijaju, produbljuju godinama, postoje takođe ok drugarstva...Razne kategorije.
 
To o čemu pričaš, Alex sada-nije tvoje stalno okruženje. Dakle, svima se dešavaju situacije da nekada među nekim ljudima sa kojima nemaju mnogo dodirnih tački, ali to je usput i nije za vapaj. Za prijatelje, drugare-to je ipak naš izbor i više vremena provodimo sa njima. Pa nismo majmuni da nas život stihijski nosi u tom segmentu, postoje prijateljstva koja ljudi neguju, razvijaju, produbljuju godinama, postoje takođe ok drugarstva...Razne kategorije.

ok, kakve veze to ima sa mojom temilicom, sto bi rekao drugar x prati fabulu radnje
 
To o čemu pričaš, Alex sada-nije tvoje stalno okruženje. Dakle, svima se dešavaju situacije da nekada među nekim ljudima sa kojima nemaju mnogo dodirnih tački, ali to je usput i nije za vapaj. Za prijatelje, drugare-to je ipak naš izbor i više vremena provodimo sa njima. Pa nismo majmuni da nas život stihijski nosi u tom segmentu, postoje prijateljstva koja ljudi neguju, razvijaju, produbljuju godinama, postoje takođe ok drugarstva...Razne kategorije.

pa i nije tema bas o stalnom drustvu...momak je piao bas o tim ljudima na koje vise manje slucajno naleti...sada da li je za vapaj ili ne...
A i meni se skoro desila glupost na nekoj slavi, skoliko me tako jedan seljacina...i danas imam posljedice od ''druzenja'' sa njim :lol:
 
Poslednja izmena:
Najbolje je ne ici u takva drustva koja ti ne prijaju i ne odgovaraju
jer...to sto ti mislis da si bolji od njih ..ne znaci i da jeste tako..

pri tom trazis nacin da se spustis na njihov nivo..sto znaci da te ipak svrbuckaju takvi kakvi su..
inace biti svoj je upravo umece biti sa svima drugima...a ostati svoj..
 
imam jednog druga sa kojim uživo nikako ne mogu
sisa energiju, napuni me olovom, poželim da zaspim - ali
počeo sam sa njim komunikaciju preko g-maila, i tu se toliko dobro zezamo da mi čak u toku dana nedostaje da razmenimo pešes minuta kuckanja

hoću reći, nešto je i do načina.
 
Nasao sam s igrom prilika pre neko vece u drustvu koje je, sa rizikom da ispadnem snob ali opet cu reci, primitivno zaista i misle da sam gledao na njih sa visine ali niije taako samo nisam mogoa da se uklopim u njihov tip forilica i slicno...
kako da se ponasam ttako a da ne ispadnem uobrazen a opet da se ne spustim na njihov niivo?

Zašto bi neko htio bezuslovno da pripada nekom društvu koje ne poštuje ....:think:
 
Nasao sam s igrom prilika pre neko vece u drustvu koje je, sa rizikom da ispadnem snob ali opet cu reci, primitivno zaista i misle da sam gledao na njih sa visine ali niije taako samo nisam mogoa da se uklopim u njihov tip forilica i slicno...
kako da se ponasam ttako a da ne ispadnem uobrazen a opet da se ne spustim na njihov niivo?

Lako,druzi se sa ljudima koji ti odgovaraju.
 

Back
Top