Dan kada su talibani porazeni

Glas Sauronov

Primećen član
Poruka
674
Јуче сам охладио мартини пре него што сам сео да слушам вести, наравно на мрском империјалистичком Б92.
Са једне стране је усвајање Студије изводљивости доказало да и клерофашисти могу да воде у Европу, да то није монопол ДС, и да нема никаква везе са оним што трабуњају разни реформски талибани и остали домаћо „Американци“. Да, „господо“, ваши ментори су вас издали и сад-е има да трпите Србију са Коштуницом или да се селите ако вам Србија није добра.
Друго, после онако убедљивог иступа у Специјалном суду, па тек после још убедљивијег наступа у „Инсајдеру“ Чедомир може бити кредибилан само у остацима своје секте. Знао сам ја да ће Шарени да га испрескаче. А ни жена му није за бацање. Чедо, јуначино, на жену си ударио.
BIGESTCLUB-1.gif
 
Glas Sauronov:
Јуче сам охладио мартини пре него што сам сео да слушам вести, наравно на мрском империјалистичком Б92.
Са једне стране је усвајање Студије изводљивости доказало да и клерофашисти могу да воде у Европу, да то није монопол ДС, и да нема никаква везе са оним што трабуњају разни реформски талибани и остали домаћо „Американци“. Да, „господо“, ваши ментори су вас издали и сад-е има да трпите Србију са Коштуницом или да се селите ако вам Србија није добра.
Друго, после онако убедљивог иступа у Специјалном суду, па тек после још убедљивијег наступа у „Инсајдеру“ Чедомир може бити кредибилан само у остацима своје секте. Знао сам ја да ће Шарени да га испрескаче. А ни жена му није за бацање. Чедо, јуначино, на жену си ударио.
BIGESTCLUB-1.gif

Па где си човече...уживам у Твојим цртићима... а МОГУ ТИ РЕЋИ ДА ТИ ЈЕ ТЕМА СУПЕР... :lol: :lol: :lol:
 
Nexus 6:
ja Cedu pomenuo nisam...

Али ја јесам. Шта ћеш кад тако доживљавам последње дане, па морам да сеирим. То је јаче од мене!

Nexus 6:
a, da Evropa nije monopol DS...to se zna odavno, i DS je to priznao...

Хммм... Кад слушан Душана Петровића нешто не стичем такав утисак.

Nexus 6:
a da vidim kada ce DSS da se odrekne monopola na "postenje"

Треба бити егзактан. Коштуничино инсистирање на доследности и принципима било је контрапродуктивно гледе Хага а и тзв. "државне заједнице". Добро је што од тога он одустаје.
Ова влада није имала већу привредну аферу за годину дана. Књаз се само условно тако може посматрати, пре је то био производ нелогичног закона и несналажења. А нико није доказао ничији конкретан финансијски интерес у томе.
А доказано је много шта од Јањуша и Колесара, преко Михајловића, продавања државних тајни, итд. Када/ако ДС поново узме власт, па проведе годину дана релативно поштено као ова власт, онда могу и њих таквима да сматрам.
То важи и за парламентарно "поштење" Д(о)С-а које је легендарно - избацивање посланика ДСС, Бодрум, Солун ...
Са друге странем признајем да је Богдановићева градска влада релативно поштена, што се опет за многе општинске ДС власти не може рећи.

Nexus 6:
a SRS monopola na "srpstvo"...

Па не засмејавај ме...
Али ја могу да схватим њихове фрустрације јер и ја мрзим оне који су нас бомбардовали, а још више грађане Србије који се са агресорима идентификују.
Фрустрације тих талибанчина не могу да схватим и ако их радикали буду нападали, не пада ми напамет да их браним.
И ја сам био фрустриран "патриотизмом" док је Злоба владао, али он је у Хагу и безопшасан, а они који и даље виде неког новог Милошевића имају проблема са Србијом и било би поштено да оду из ње или размисле да можда они не греше.
(А то доказује и јучерашња студија)
 
Nexus 6:
sada ti treba da citas dobro...
ja Cedu pomenuo nisam...

a da vidim kada ce DSS da se odrekne monopola na "postenje" a SRS monopola na "srpstvo"...

Ne kidišemo mi na monopol na srpstvo, već samo tvrdimo da nam je do srpstva mnogo više stalo nego nekim drugima.

I većina "demokrata" su Srbi baš kao i većina nas, samo što bi oni to svoje srpstvo prodali (i prodaju ga) za šaku dolara.
 
Đenka:
Nexus 6:
sada ti treba da citas dobro...
ja Cedu pomenuo nisam...

a da vidim kada ce DSS da se odrekne monopola na "postenje" a SRS monopola na "srpstvo"...

Ne kidišemo mi na monopol na srpstvo, već samo tvrdimo da nam je do srpstva mnogo više stalo nego nekim drugima.

I većina "demokrata" su Srbi baš kao i većina nas, samo što bi oni to svoje srpstvo prodali (i prodaju ga) za šaku dolara.
Koliko je vama "patriotama" stalo do srpstva ste pokazali veoma dobro, nemojte vise da nam pokazujete koliko vam je stalo :roll: I ti mi pricas o prodaji za saku dolara, pa krajinu i kosovo ste vi prodali a ne mi, uostalom svi dobro znamo da gde god su radikali stitili srpske zemlje da tamo vise Srba nema :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
panther:
Đenka:
Nexus 6:
sada ti treba da citas dobro...
ja Cedu pomenuo nisam...

a da vidim kada ce DSS da se odrekne monopola na "postenje" a SRS monopola na "srpstvo"...

Ne kidišemo mi na monopol na srpstvo, već samo tvrdimo da nam je do srpstva mnogo više stalo nego nekim drugima.

I većina "demokrata" su Srbi baš kao i većina nas, samo što bi oni to svoje srpstvo prodali (i prodaju ga) za šaku dolara.
Koliko je vama "patriotama" stalo do srpstva ste pokazali veoma dobro, nemojte vise da nam pokazujete koliko vam je stalo :roll: I ti mi pricas o prodaji za saku dolara, pa krajinu i kosovo ste vi prodali a ne mi, uostalom svi dobro znamo da gde god su radikali stitili srpske zemlje da tamo vise Srba nema :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

"Tamo gde su svpski vadikali, tamo su svpske zemlje"

vs.

"Tamo gde su Sloba i radikali bili, tu mala deca vise ne rastu"
:evil:
 
LovacBg:
Glas Sauronov:
eremita:
Па где си човече

А шта да ти кажем ... бизнис!
А "цртаће" мажњавам од неколицине Џедаја који ваде маст талибанчићима на форуму ДО.

Ma idi, nasao si dvojicu ds(s)filozofa,koji i nisu nesto u rangu Nichea...

Свиђа ми се то ДС(С)
Слика говори ко хиљаду речи:
post-52-1110565066.jpg


Santa Maria da vitoria - доказ да смо победили!
 
ja stvarno ne znam koga ste "vi" pobedili kada DS hoce da rusi vladu...

i u DSu znaju da LDF ima sve vise pristalica (ovo su mi potvrdili ljudi iz DSa koji nisu LDFovci!), i da je bolje da povladjuju svojim clanovima i pristalicama pre nego DSSu...
 
urospo:
Glupo je da zbog jednog debila, celu stranku neko gleda kao nepostenu...

U Srbiji, pa i uopste u politici, nema u potpunosti postenih stranaka

A kad se uporedi postenje one tri godine i ovo sada...onda se vidi koliko je ko posten... :)
da, kada se to vreme uporedi onda se stvarno vidi koliki su bili lopovi pre tri godine,i, veruj, nije samo ceda u pitanju, ima cedica poprilicno i svi su isto tako neposteni :wink:
 
Nexus 6:
ja stvarno ne znam koga ste "vi" pobedili kada DS hoce da rusi vladu...

i u DSu znaju da LDF ima sve vise pristalica (ovo su mi potvrdili ljudi iz DSa koji nisu LDFovci!), i da je bolje da povladjuju svojim clanovima i pristalicama pre nego DSSu...

Баш добро речено: ХОЋЕ да руше владу (са радикалима), а да ли могу...
ЛДФ има све више присталица, слажем се. Али ЛДФ постаје нова странка. На помолу је нови дукоб какав је био на линији ДС - Г17+. У сукобу је снага промене. Када је Млађа кренуо да руши Живковића, срушио је не само њега него и Чеду, Бебу, Јањуша... а ИЗБРИСАО Чанка, Батића, Михајловића, Мићићку, који сада могу само да увесељавају народ (јер не знају да ћуте). Немаш појма колико ми је због тога драго. А видећемо ко ће сада нестати са политичке сцене.
Подцењујеш снагу персоналних решења. Ипак је неко у ДС дошао на место Чеде и осталих, а ни Чеда се не би само "вратио" - вероватно би хтео да поново уђе у Дс у великом стилу. Е ту га чекају Петровић, Гавриловић, Тадић и остали...

Најзад, није за мене све у странкама. Ја на поитику не гледам стрначки него у домену идеја.
Ја знам да је Тадић патриота. Мени је доста да ме власт не вређа, да ми не прети (рецимо отказом), да не желе да МЕНЕ мењају они који не желе ни за милиметар да промене СЕБЕ. А то смо све видели код Чеде и "Чедиста" и то је нестало са политичке сцене.
 

Back
Top