Problem sa internet povezivanjem.

tomic15

Obećava
Poruka
51
Znam da je vec puno puta pisano o toj temi,ali ja nigde nisam nasao adekvatno resenje za moj problem.
Radim sa IE 6.0 i Opera 7.54 i nemogu da se konektujem uopste.Deinstalirao sam citav sistem nekoliko puta i ponovo ga instalirao i uvek sa javlja isti problem.OS je XP SP 2 a od zastite koristim Norton,Ad aware 6.0 personal,Spybot search and destroy i ne prijavljuju mi nikakav problem.Imao sam problem sa DSO exploitom pa sam u Registry editory resio taj problem.
Nisam bas neki profi za ove stvari,pa ako moze neko da mi objasni kako mogu da resim ovaj problem.
Unapred hvala.
 
Moja logika... S obzirom da nisi naveo koje veze koristis i koje nacine povezivanja pomislio sam da je Dial-up veza, ili pomocu modema..

Ako je to onda se zapitaj sledece:

Da li si instalirao drajvere za modem i da li je modem uopste ispravan...

Kako Pjer rece nisi naveo koje vrste veza koristis pa samo nagadjamo.. Poz.
 
Kada sam instalirao modem(kabl.)sve je islo do kraja kako treba.Kada resetujem modem(jednostavno ga iskljucim iz zida i sacekam par minuta)prva konekcija mi uspe,ali onda dalje ne ide.Pise da server nije pronadjen.Kada radim sa drugim kompj.preko istog modema sve ide kako treba.
 
Kao sto sam vec napisao nisam neki profi za ove stvari,vecinu stvari sam naucio upravo sa ovog foruma.
Ako problem do provajdera kako je moguce da sa drugim kompj.preko istog modema nemam nikakvih problema?
Inace i na onom problematicnom kada kliknem na ikonicu za int.konekciju pokazuja mi da postoji(konekcija),ali ide jako sporo.
 

Back
Top