ДЕМОКРАТЕ РАДЕ СПОТОВЕ РАДИКАЛИМА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Evropenda

Domaćin
Banovan
Poruka
4.980
Посматрао сам спотове и дошао до тог закључка. Јасно је као дан.

Исти кадрови, иста музика у позадини, исти фонт дизајн и боја слова, иста камера којом се снима, исти дизајн банера, иста плава нијанса. Демократе су радиле спотове радикалима.

Зашто?

Која је логика?

Највероватније желе да скину који глас напредњацима. Слажете ли се ви са овом мојом тврдњом да демократе раде спотове радикалима?
 
A mozda su radikali radili spotove demokratama ??

Нису они способни за тако нешто. Зна се ко су креативци, моторини, уметници и способни предузетни људи. Демократе, наравно. Турбо поштењачине који воде нашу земљу ка светлој Европској будућности.
 
Нису они способни за тако нешто. Зна се ко су креативци, моторини, уметници и способни предузетни људи. Демократе, наравно. Турбо поштењачине који воде нашу земљу ка светлој Европској будућности.

A zato ce , kad je tako , demokrate da izgube izbore ??

Koja je to nepravda .... :think:
 
Посматрао сам спотове и дошао до тог закључка. Јасно је као дан.

Исти кадрови, иста музика у позадини, исти фонт дизајн и боја слова, иста камера којом се снима, исти дизајн банера, иста плава нијанса. Демократе су радиле спотове радикалима.

Зашто?

Која је логика?

Највероватније желе да скину који глас напредњацима. Слажете ли се ви са овом мојом тврдњом да демократе раде спотове радикалима?
Tadic novcem gradjana Srbije placa radikalsku histeriju na mitinzima protiv SNS. Kompletnu kampanju radikala placa DS,naravno nasim novcem:evil::evil::evil:
Ja zaista za te monstruoznosti ne mogu da nadjem pravo ime:eek:
 
Посматрао сам спотове и дошао до тог закључка. Јасно је као дан.

Исти кадрови, иста музика у позадини, исти фонт дизајн и боја слова, иста камера којом се снима, исти дизајн банера, иста плава нијанса. Демократе су радиле спотове радикалима.

Зашто?

Која је логика?

Највероватније желе да скину који глас напредњацима. Слажете ли се ви са овом мојом тврдњом да демократе раде спотове радикалима?

Tri puta si ponovio istu konstrukciju rečenice u jednom postu? Zbog toga se nadaš da će to ljudi poverovati kao da je istina?

Logiku ostavljam tebi,

a ti odgovori meni:

Da li misliš i na onaj spot koji je snimljen u Haškoj sudnici,

od kojeg se vi :sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:
 
Посматрао сам спотове и дошао до тог закључка. Јасно је као дан.

Исти кадрови, иста музика у позадини, исти фонт дизајн и боја слова, иста камера којом се снима, исти дизајн банера, иста плава нијанса. Демократе су радиле спотове радикалима.

Зашто?

Која је логика?

Највероватније желе да скину који глас напредњацима. Слажете ли се ви са овом мојом тврдњом да демократе раде спотове радикалима?

E pa vidiš ja sam došao do zaključka da su DS i SNS spotovi iz iste kuhinje . Kod radikala je to dosta jednostavno i GDJE SI UOPŠTE USPIO VIDJETI SPOT RADIKALA .

Stranka koja ima najviše prihoda iz budžeta , najmanje se reklamira .
Izbori za Presjednika gdje ni jednom nemamo TV duel svih kandidata o vašnim pitanjima , gdje bi stavovi ostali koa dokaz za kasnije djelovanje .
Mogu da obiđu čitavu Srbiju 10 puta a nemogu u jednoj 5 časovnoj emisiji da iiznesus svoje stavove o 100 najvažnijih pitanja . PArodija demokraije .

SAMO SRS .
 
Tadic novcem gradjana Srbije placa radikalsku histeriju na mitinzima protiv SNS. Kompletnu kampanju radikala placa DS,naravno nasim novcem:evil::evil::evil:
Ja zaista za te monstruoznosti ne mogu da nadjem pravo ime:eek:

PRAVO ime, koje sam sigurna da ti znaš glasi: :rumenko:Velika koalicija:rumenko:, a sve ovo vaše drugo je "da se Vlasi (narod) ne dosete. :(

Ali... to je ono što će Srbiju najzad dići iz pepela. :ok:
 
Посматрао сам спотове и дошао до тог закључка. Јасно је као дан.

Исти кадрови, иста музика у позадини, исти фонт дизајн и боја слова, иста камера којом се снима, исти дизајн банера, иста плава нијанса. Демократе су радиле спотове радикалима.

Зашто?

Која је логика?

Највероватније желе да скину који глас напредњацима. Слажете ли се ви са овом мојом тврдњом да демократе раде спотове радикалима?

Postavi primjere .
 
Ево например ова два. Неки странац који није из Србије, ако гледа ове спотове био би убеђен да је у питању иста странка. Ех радикали, мангупчићи једни.


Objasni sada kako si zaključio da je radila ista agencija isti ljudi što opet nije dokaz da ga oni plaćaju ,ali hajde idemo redom sada dokaži kako si zaključio da su radili isti ljudi .
 
Objasni sada kako si zaključio da je radila ista agencija isti ljudi što opet nije dokaz da ga oni plaćaju ,ali hajde idemo redom sada dokaži kako si zaključio da su radili isti ljudi .

Па ако си толико слеп код очију то је већ твој проблем. Али ајде. За почетак заустави радикалски клип на 0:27 и демократски на 0:38. Стисни паузу и погледај. Приметићеш тотално исти дизајн, исте боје и иста слова. Ја сам радио као фирмописац и као техничар у телевизији тако да се помало разумем у детаље које олако промакну обичном грађанину и грађанци.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top