Првомајско обраћање првог секретара СКОЈ друга Александара Бањанца!

Мислиш 1.маја ,јесу

Добри су, урадили су оно због чега је 1. Мај и направљен као дан радника.
Него, како први секретар ској? Зар нису њих немци наватали још ономад?
 
Добри су, урадили су оно због чега је 1. Мај и направљен као дан радника.
Него, како први секретар ској? Зар нису њих немци наватали још ономад?

СКОЈ је поново оживео 1991 године основао га је поново покојни друг Бранко Китановић!Тако ,ДА, СКОЈ постоји !
 
СКОЈ је поново оживео 1991 године основао га је поново покојни друг Бранко Китановић!Тако ,ДА, СКОЈ постоји !

Извини, помешао сам. Ови прави са били Јосип и Златко Колумбо а ја сам их помешао са онима што су бежали преко неке пољане а ови их стрељали авионима.

Погледајте видео то су прави комунисти а не оне Борзове вуцибатине!

Ако будеte равнали дугове са овим брозовим, јави ми. :lol:
 
Извини, помешао сам. Ови прави са били Јосип и Златко Колумбо а ја сам их помешао са онима што су бежали преко неке пољане а ови их стрељали авионима.



Ако будеte равнали дугове са овим брозовим, јави ми. :lol:

Ми немамо ништа са капитлистичком партијом оног кафанџије Јошка Броза
 
Ми немамо ништа са капитлистичком партијом оног кафанџије Јошка Броза

Зато вас ценим. Што се тиче Броза, не пада ивер далеко од кладе. Они би да живе од туђег рада...
 
Зато вас ценим. Што се тиче Броза, не пада ивер далеко од кладе. Они би да живе од туђег рада...

Наравно да ивер не пада далеко од кладе !

Капиталисти остају капиталисти ,партија у рукама шпијуна и убице лепо је рекао Стаљин!
 
А где су комунистичке заставе? :think:

Зар ниси приметио ,погледај још једном видео имаш велики транспарент и заставе НКПЈ и СКОЈ као и синдиката који су били са нама !
 
То што си ти навикао на твоју заставу Капиталисте Броза не мораш сада нас да игноришеш!

Лепо се виде заставе НКПЈ и СКОЈ а ГДЕ СТЕ ВИ БРОЗОВИ БИЛИ?
На РТС-у промовисали идеје комунизма.

А да виде се и неке заставе СКОЈ-а.

Једва приметне.
 

Back
Top