: Ko će koga do nedelje - na flajeru, fejsbuku, bilbordu...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: : Ko će koga do nedelje - na flajeru, fejsbuku, bilbordu...

Primećen član
    Učlanjen
    28.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano : Ko će koga do nedelje - na flajeru, fejsbuku, bilbordu...

Išaranim bilbordima i plakatima, kao i tv spotovima u kojime se optužuje za izdaju, nesposobnost ili lopovluk priključila se aktivna kampanja deljenja flajera po sandučićima, ne samo kao stranačkog promo materijala, već direktno uperenih protiv konkurencije. Deli se čak i štampa pa je tako jutros nedeljnik Tabloid podelio besplatan primerak u sandučiće Novosađana, ovog puta u celosti posvećen, kako tvrde, "pljačkanju Vojvodine" od strane vrha pokrajinskog DS-a.
    Neko nas je, dan arnije, podsetio i na sve kontroverze koje su pratile Maju Gojković tokom njenog mandata na mestu gradonačelnice Novog Sada. Nepotpisani letak zatrpao je sandučiće u Novom Sadu i okolnim naseljima.

A protivnici stranke "Udruženi penzioneri i socijalna prada" koju predvodi poznati književnik Pero Zubac potrudili su se na Praznik rada da objasne kako je sve prevara i obmana.

Najkretivniji klipovi i fotografije ipak kruže internetom. Među mnogima, evo nekih duhovitih koje su trenutno na Fejsbuku.

Sem poznatog rata "plakatom na plakat", novina od ovih izbora su i selotep trake brendirane nazivom partije koje se lepe preko konkurentskih bilborda.

Politički analitičari kažu da je kampanja za ove izbore, koju mahom vode marketinške agencije, najprljavija do sada. Ake se sećate prethodnih, procenite sami.

Ime:  izbori_2012.jpg
Pregleda: 5
Veličina:  59,9 KB
    http://www.021.rs

Buduća legenda naterasi (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    444

Podrazumevano Re: : Ko će koga do nedelje - na flajeru, fejsbuku, bilbordu...

drugari danas sam igrom prilika prosao kroz miting srs i u ruci sam nosio cvece koje sam uzeo od urs-a, SOKIRAN SAM kakvi su ljudi bili taamo, prvo smrdeli su, ne preterujem zaista jesu drugaari, drugo imaju neke brade ruznu odecu, agresivno mlataraju zastavama, imaju obelezja fejk patriotizma, piju pivoo, jos pre pocetka mitinga su mnogi bili mrtvi pijani jedan je cak lezao na zardinjeri, svuda slike seselja, deru se, neki idu ulicom i mlataraju nekim stolicama, jooooooooooj, uopste nisam osetio prijateljsku atmosferu, iskreno sam se malko uplasio i prenerazio, ovo sve pisem onako kako jeste, objektivno...
    strasno je uporediti ovaj miting sa mitingom preokreta gde su ljudi ok prijateljski i nasmejani, dzentlmeni i obazrivi...
    volim te maco moja mala

Primećen član
    Učlanjen
    28.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio naterasi Pogledaj poruku
    drugari danas sam igrom prilika prosao kroz miting srs i u ruci sam nosio cvece koje sam uzeo od urs-a, SOKIRAN SAM kakvi su ljudi bili taamo, prvo smrdeli su, ne preterujem zaista jesu drugaari, drugo imaju neke brade ruznu odecu, agresivno mlataraju zastavama, imaju obelezja fejk patriotizma, piju pivoo, jos pre pocetka mitinga su mnogi bili mrtvi pijani jedan je cak lezao na zardinjeri, svuda slike seselja, deru se, neki idu ulicom i mlataraju nekim stolicama, jooooooooooj, uopste nisam osetio prijateljsku atmosferu, iskreno sam se malko uplasio i prenerazio, ovo sve pisem onako kako jeste, objektivno...
    strasno je uporediti ovaj miting sa mitingom preokreta gde su ljudi ok prijateljski i nasmejani, dzentlmeni i obazrivi...
    Nije valjda da su takvi ti radikali?

Buduća legenda naterasi (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    444

Citat Original postavio fasom Pogledaj poruku
    Nije valjda da su takvi ti radikali?
    takvi su, potpuno neprijateljski nastrojeni
    volim te maco moja mala

Slične teme

1. GPRS... za koga?
    Autor Profesionalac u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 02.10.2003., 01:27
  2. Za koga navijate ?:)
    Autor K4lee u forumu Košarka
    Odgovora: 16