Da li zaista verujete da će se nešto promeniti posle ovih izbora?

Da li zaista verujete da će se život prosečnog stanovnika promeniti?

  • Da

    glasova: 5 21,7%
  • Ne

    glasova: 18 78,3%

  • Ukupno glasova
    23
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ja mislio da ti shvataš: može ceo svet da dobije teleporte, mogućnost telepatije i putovanja na Mars, Srbija će to da bojkotuje kao bogohuljenje disksveta :hahaha:

Наш циљ треба да буде само да преживимо наредних пет година и да не улазимо у никакве ратове, а Дисксвет је ту, па је ту.
 
rugari danas sam igrom prilika prosao kroz miting srs i u ruci sam nosio cvece koje sam uzeo od urs-a, SOKIRAN SAM kakvi su ljudi bili taamo, prvo smrdeli su, ne preterujem zaista jesu drugaari, drugo imaju neke brade ruznu odecu, agresivno mlataraju zastavama, imaju obelezja fejk patriotizma, piju pivoo, jos pre pocetka mitinga su mnogi bili mrtvi pijani jedan je cak lezao na zardinjeri, svuda slike seselja, deru se, neki idu ulicom i mlataraju nekim stolicama, jooooooooooj, uopste nisam osetio prijateljsku atmosferu, iskreno sam se malko uplasio i prenerazio, ovo sve pisem onako kako jeste, objektivno...
strasno je uporediti ovaj miting sa mitingom preokreta gde su ljudi ok prijateljski i nasmejani, dzentlmeni i obazrivi...
 
rugari danas sam igrom prilika prosao kroz miting srs i u ruci sam nosio cvece koje sam uzeo od urs-a, SOKIRAN SAM kakvi su ljudi bili taamo, prvo smrdeli su, ne preterujem zaista jesu drugaari, drugo imaju neke brade ruznu odecu, agresivno mlataraju zastavama, imaju obelezja fejk patriotizma, piju pivoo, jos pre pocetka mitinga su mnogi bili mrtvi pijani jedan je cak lezao na zardinjeri, svuda slike seselja, deru se, neki idu ulicom i mlataraju nekim stolicama, jooooooooooj, uopste nisam osetio prijateljsku atmosferu, iskreno sam se malko uplasio i prenerazio, ovo sve pisem onako kako jeste, objektivno...
strasno je uporediti ovaj miting sa mitingom preokreta gde su ljudi ok prijateljski i nasmejani, dzentlmeni i obazrivi...
Pa i smrdljivi ljudi glasaju... ;)
 
rugari danas sam igrom prilika prosao kroz miting srs i u ruci sam nosio cvece koje sam uzeo od urs-a, SOKIRAN SAM kakvi su ljudi bili taamo, prvo smrdeli su, ne preterujem zaista jesu drugaari, drugo imaju neke brade ruznu odecu, agresivno mlataraju zastavama, imaju obelezja fejk patriotizma, piju pivoo, jos pre pocetka mitinga su mnogi bili mrtvi pijani jedan je cak lezao na zardinjeri, svuda slike seselja, deru se, neki idu ulicom i mlataraju nekim stolicama, jooooooooooj, uopste nisam osetio prijateljsku atmosferu, iskreno sam se malko uplasio i prenerazio, ovo sve pisem onako kako jeste, objektivno...
strasno je uporediti ovaj miting sa mitingom preokreta gde su ljudi ok prijateljski i nasmejani, dzentlmeni i obazrivi...

...

Nosio si njihovu kitu cveca i mirisao ispod...

Idi bre ti si njihova snajka...
 
Verujerm da od ovoga ne moze biti gore ... i uzivam sto ce zuti da odlete u opoziciju ... :D

Ovi izbori su ionako samo prelazni korak ka mog cilju : stvaranju Rusko Srpske Imperije - u kojoj ce se mnogo bolje ziveti ...

Koje substance koristis da mozes tako da halicuniras da mi je znati.

I naravno moze uvek biti gore kao u Somaliji na primer.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top