Strah od kondoma

egzorcista

Ističe se
Poruka
2.674
Ne bojim se ja kondoma nego on. Kad mu obučem radno odelce on se uplaši i pobegne sam u sebe. Treba po sata da ga namamim da izađe kao puž iz kućice i opet ostane polutvrd. Bez kondoma radi kao singerica. Da li ste imali slično iskustvo?:neutral:
 
:rotf:


lupa.jpg



1346%20Pinceta%20sa%20trouglastim%20vrhom.jpg
 
Rđavom ***** i guma smeta.

Mislim da si suviše nervozan i da imaš strah od neuspeha, a to su dve najefikasnije ubice erekcije. Kad navučeš kabanicu svestan si da nema nazad i da moraš da se dokažeš.
Šta da ti kažem... treniraj nasamo prvo. Ako kada si sam sa sobom nemaš taj problem onda sam sigurno u pravu.
 
Rđavom ***** i guma smeta.

Mislim da si suviše nervozan i da imaš strah od neuspeha, a to su dve najefikasnije ubice erekcije. Kad navučeš kabanicu svestan si da nema nazad i da moraš da se dokažeš.
Šta da ti kažem... treniraj nasamo prvo. Ako kada si sam sa sobom nemaš taj problem onda sam sigurno u pravu.

Bio sam 2 puta sa jednom ženskom, ona zahtevala kondom, ja stavio....i bilo je kilavo....izbegavala me je posle toga, ja je sretnem danas, pozovem na kafu, ona ima brdo obaveza, zauzeta, nema vremena....u glavnom je domamim u moju kancelariju (sam sam tamo) :per: ali nemamo kondom, ona se pobuni...kao neće, meni dopizzdi i bacim je na sto i uradim bez kondoma...kad sam završio očekivao sam bujicu uvreda na moj račun...ono kao ...ti si sebična svinja...zarazićeš me i sl. ali ništa, prede kao mačka i kaže da nije znala da sam ja tako potentan. Za malo da izgubim žensku zbog glupe gumice. :(
 
Ne bojim se ja kondoma nego on. Kad mu obučem radno odelce on se uplaši i pobegne sam u sebe. Treba po sata da ga namamim da izađe kao puž iz kućice i opet ostane polutvrd. Bez kondoma radi kao singerica. Da li ste imali slično iskustvo?:neutral:
Nikad nisam kresao sa kondomom , a i nemam zelju da ga probam . Probao sam rucni rad , ali mi to bez veze .
Izgleda mi kao rukovanje u rukavicama .Imam dobru samokontrolu i ne plasim se da ce se nesto desiti .
Nikad nisam dobio neku zarazu , tako da nemam strah ni od toga .Ako zenska ne zeli bez kondoma , postujem
njen stav i nemamo seks . Obicno se poslije predomisle , za ostale nemam nista protiv da nadju drugog .
Volim rizik , a igra praznim pistoljima nije za mene .
 
Ипак мало размислите у шта гурате да бисте били здрави.
Поруке о великим јеба.чким подухватима без кондома су за малолетнике.
 
Nikad nisam kresao sa kondomom , a i nemam zelju da ga probam . Probao sam rucni rad , ali mi to bez veze .
Izgleda mi kao rukovanje u rukavicama .Imam dobru samokontrolu i ne plasim se da ce se nesto desiti .
Nikad nisam dobio neku zarazu , tako da nemam strah ni od toga .Ako zenska ne zeli bez kondoma , postujem
njen stav i nemamo seks . Obicno se poslije predomisle , za ostale nemam nista protiv da nadju drugog .
Volim rizik , a igra praznim pistoljima nije za mene .


Pa dovoljno je da jednom dobiješ zarazu i da završiš karijeru. I to ne samo jebačku.
Izvini,ali baš ti je glupo razmišljanje.

@tema

čista psihologija. Za tvoje dobro prevazilazi to. Ili se ženi,pa je kljukaj ab pilulama kad naštancuješ dovoljno potomstva :D
Verovatno ti se prvi put desilo kad si ga stavljao da ti je pao,pa sad se podsvesno bojiš reprize a to je onda kraj erekcije. Pusti devojčicu da ga izrola, a ako je talentovana snajka i ume usnama da ga stavi još bolje. Probaj ultra thin varijante ili non-latex(kod nas sam samo video durex real feel) koji su tanji od latexa. Takođe ako imaju više lubrikanta i ostavljaju malo prostora oko glavića biće udobniji. Sve to povećava šansu da izguraš "šok" navlačenja kondoma a to ti je 90 % rešenja tvog problema.
 
Poslednja izmena:
Ne bojim se ja kondoma nego on. Kad mu obučem radno odelce on se uplaši i pobegne sam u sebe. Treba po sata da ga namamim da izađe kao puž iz kućice i opet ostane polutvrd. Bez kondoma radi kao singerica. Da li ste imali slično iskustvo?:neutral:

a kod mene kontra...mom prijatelju odelo postane pretesno...misim taman posla da je on sad kao nešto veliki pa mu tesno, jel...štaviše, bio je najmanji u četi...

...nego voli skupa odela...neam pojma što...
 
Nikad nisam kresao sa kondomom , a i nemam zelju da ga probam . Probao sam rucni rad , ali mi to bez veze .
Izgleda mi kao rukovanje u rukavicama .Imam dobru samokontrolu i ne plasim se da ce se nesto desiti .

Nikad nisam dobio neku zarazu , tako da nemam strah ni od toga .Ako zenska ne zeli bez kondoma , postujem
njen stav i nemamo seks . Obicno se poslije predomisle , za ostale nemam nista protiv da nadju drugog .
Volim rizik , a igra praznim pistoljima nije za mene .

Ovakvo razmisljanje iskreno od tebe nisam ocekivala. Prvo i osnovno postoji nesto sto se zove preejakulat u kome takodje ima spermatozoida.
Volis rizk? Izvini, neces ti da abortiras.
 

Back
Top