sony vegas pomoc

RemA^^

Primećen član
Poruka
514
ovako...
radim fragmovie za cs, snimio sam demo, msm ima ih nekoliko, editovao sam sve je super bilo, dok nisam izbrisao avi snimke koje sam snimio, zab sa da i oni trebaju, ok nmvz.. jer sam pre toga svaki video renderovao u 720p wmv formatu.. sad je pitanje ako ih opet ubacim sve u vegas i spojim, hoce li se izgubiti na kvaliteti slike?
stvarno mi je mng bitno...hvala unapred :)
 
imam par pitanja oko sony vegas-a

-zna li neko dobitnu kombinaciju za renderovanje snimka od 720p da kvalitet bude sto bolji a da ne zauzima vise od 20MB po minuti,koja su podesavanja
-ima li negde auto volume funkcija,da visoke stvari utisa a tihe pojaca,recimo da ogranicim jacinu u dB-ma na neki raspon
-kada poredjam 30 snimaka u isti timeline,i neki u sredini izbrisem,kako ovaj ostatak desno ceo da pomerim levo i spojim sa ostalim,a ne jedan po jedan
 
imam par pitanja oko sony vegas-a

-zna li neko dobitnu kombinaciju za renderovanje snimka od 720p da kvalitet bude sto bolji a da ne zauzima vise od 20MB po minuti,koja su podesavanja
-ima li negde auto volume funkcija,da visoke stvari utisa a tihe pojaca,recimo da ogranicim jacinu u dB-ma na neki raspon
-kada poredjam 30 snimaka u isti timeline,i neki u sredini izbrisem,kako ovaj ostatak desno ceo da pomerim levo i spojim sa ostalim,a ne jedan po jedan


-renderuj ga u najboljim mogucim podesavanjima, zauzimace nekoliko gb, i posle u camtasia studio renderuj kao hd 720p mp4
-ne znam
-jednostavno mozes da selektujes pa da pomeris
 
sto bih dva puta propustao kroz reder kad moze odjednom,nasao sam podesavanja koja zauzmu 400MB za 15min,sony avc/mvc 4Mb/s ,posle youtube to kompresuje na nekih 180MB :)
ovo za selektovanje hoce samo ako drzim ctrl i isklikcem sve "slicice",selektovanjem nece da oznaci sve
 
Cao svima ! Evo da postavim ovde jedno pitanje o programima za obradu video zapisa...
Zelim da snimljene video zapise sa kamerom malo obradim dodam neku melodiju u pozadini,
tekst... sa manjim efektićima :D Radi se o lovu pa zelim da to ispadne zanimljivo...
Da lov i prirodu docaram na pravi nacin, koji je program za mene najpogodniji ???
 
Hvala !!! Ali jos nesto me zanima, gledao sam tutorial na youtube-u ali nije mi jasno da li je moguce
da tekst koji zelim ispisati bude prikazan istovremeno dok teče film a ne da se pojavi tekst sa plavom
(ili bilo kojom drugom bojom) u pozadini pa tek onda film ???
Otprilike zelim da to izgleda kao da postoji narator...???
 

Back
Top