KAKO DA SE ODLUCIM IZMEDJU DVOJICE???

mravicica

Početnik
Poruka
1
Uh, bas je komplikovano... Prvi je iz drugog grada, 400 km daleko, znamo se skoro 8 meseci, a videli smo se svega 2 puta! Cujemo se non stop, poruke, internet i ostalo. On je muskarcina u pravom smislu te reci... Pregurali smo dosta svadja i mnogo toga, i ja sam vremenom uvidela da ima malo tesku narav, malo je komplikovan, ali trenuci sa njim su takvi da nekad pomislim da vredi svakog mog pokidanog zivca :). Ima mnogo kvaliteta, pametan, obrazovan, zna da me nasmeje, peva mi pesme, iznenadjuje na mnogo nacina...
Drugi je iz mog grada, znamo se manje od mesec dana. On je takodje pametan, lep, zgodan... i onaj tip muskarca koji uliva sigurnost, pored koga se mirno spava.
Na strani ovog prvog je SAMO moje srce. Na strani drugog sve ostalo... Mada u njega jos ima vremena da se zaljubim, ovo sa njim je tek pocetak. Da napomenem da sam prosle god. imala raskid veze duge 9 god, i bila mnogo povredjena, pa sada valjda zbog toga ubedjujem sebe da mislim glavom...
Prvi put sam u ovoj situaciji. Uvek sam kritikovala devojke koje dozvole sebi ovako nesto. Sada znam da to nije bas tako jednostavno... I BAS MI TREBA POMOC!
 
ma jok more...sedi malo na obe stolichice a kad se zaljuljaju instiktivno ches znati koja je za tebe bolja:mrgreen:

U prevodu: vidi koji bolje pegla, pa se odluci. Masala... :mrgreen:

pegla.jpg
 
Могуће је да само идеализујеш овог што је далеко, а да први, пошто је доступан, има код тебе мању важност по питању осећања.
Заправо, то је једна интересанта ситуација, пошто први не зна за другог и други за првог, можеш да седиш на две столице.
Није то лоше, ни један не може да досади.
 
pa bilo kog da izaberes ima da se jedes kakav je ovom drugom :malav:
zato ti predlazem ovog domaceg radnim danima,a reci mu da nisi odatle i da za vikend ides kod tvojih
i onda se vidjaj sa ovim sa strane
i teraj tako dok ne naidju treci i cetvrti :D
ovo ti je najozbiljniji savet od starije gospodze :mrgreen:
 

Back
Top