PUKLI SU !!! Debakl DS-a na mitingu u sred Beograda !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Đurđevdan nam donosi promenu vlasti....... ŽIVELI

DAĆE BOG PRAVDE DA ZAVRŠE U ZATVORU U NARODNOM PERIODU.....:zbanana::zbanana::zbanana:


Prosto mi je neverovatno to što se pojedinci nadaju kako će iko od ovih lopuža završiti u zatvoru... :roll:
Ne znam samo ko će da ih strpa...
Vučić? G-đa Šešelj? Dinkić? Koštunica? Čeda? Gljivica?
:hahaha1:
 
Poslednja izmena:
Tačno je da će u Vojvodini Tadić i DS imati više ghlasova nego u ostatku Srbije , ali na sreću to im neće biti dovoljno ,pogotovo što očekujem da će ispod Beograda imati rekordno nizak rezultat .

Мислиш да ће ружни гробар да победи лепог манекена? Или пак, да се спремимо на крађу гласова у другом кругу?
 
Ипак, лепша половина Србије ће да гласа за Бориса.

SAMO NEUPUĆENI.... NAŽALOST TAKVIH JOŠ UVEK IMA ALI ONI ĆE U MANJEM BROJU IZAĆI NA GLASANJE.

JUČE SAM DOBIO INFORMACIJU OD JEDNE KOMŠINICE DA SAM JE UBEDIO I DA JE NAŠ RAZGOVOR IPAK VREDEO,
JER JE BILA NINFORMISANA KAD JE MISLILA O SMORISU KAO PREDSEDNIKU.
 
Немојте да сте наивни да мислите како жути нису могли да доведу аутобусима ако треба и 100 000 људи из целе Србије, а за митинг рецимо испред Дома народне скупштине. Или 20 000 за Београдску Арену.
Једноставно, свесно су ишли на мањи митинг на Тргу Републике, због безбедности Бориса Тадића, али и Милета Додика.
 
Немојте да сте наивни да мислите како жути нису могли да доведу аутобусима ако треба и 100 000 људи из целе Србије, а за митинг рецимо испред Дома народне скупштине. Или 20 000 за Београдску Арену.
Једноставно, свесно су ишли на мањи митинг на Тргу Републике, због безбедности Бориса Тадића, али и Милета Додика.

Očigledno da nisu....

kao prvo .... oni žale svoje pare jer više vole da ih ture u svoj džep nego da podele narodu
kao drugo.... u Srbiji nije bilo dovoljno zainteresovanih ljudi za dolazak u Beograd.....
 
Мислиш да ће ружни гробар да победи лепог манекена? Или пак, да се спремимо на крађу гласова у другом кругу?


Bota nema nikakve šanse u drugom krugu, što se naravno nigde ne može čuti pošto sve medije drže Đilas i Šaper.

A što se pak Koštunice tiče, on će da skviči ko svinjče od sreće ako dobaci 7 procenata.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top