tarenje

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
...vidiš manijaka kako svojim prednjim delom pantalona u gužvi autobusa namerno dodiruje zadnji deo ženske...

...da li reaguješ i kako...?
(može i obratno - ženska se trlja o muškarca)...
 
Znam za slucaj jedne zene u gradskom, u BG-u. Iznervirana, okrenula se i predugackim noktima ga zgrabila. Tip je na stanici procedio kroz zube: "Gospodjo, ja ovde izlazim", ona:"Ali JA ne izlazim". Mislim da im se treba suprotstaviti. Ako nista drugo- dva prsta u oci!
 
Umešao bih se samo ako nastane problem. Ne bih nikad dirao momka i devojku, ako to rade na obostrani užitak. Ali realno - danas su tu samo džeparoši, a nema teorije da se ovakva scena odigra sem ako nije neki manijak.

Nikada ovo nisam radio. Drugu mom je jednom neki gej dirao dupe u busu i ovaj ga je napao na sred busa. A jednom mom drugom drugu je ženskica uštinula dupe, ali se on nije snašao i malo se stideo da sa njom nastavi komunikaciju prelaskom sa dodira na reč, pa na dela :)
 
Umešao bih se samo ako nastane problem. Ne bih nikad dirao momka i devojku, ako to rade na obostrani užitak. Ali realno - danas su tu samo džeparoši, a nema teorije da se ovakva scena odigra sem ako nije neki manijak.

Nikada ovo nisam radio. Drugu mom je jednom neki gej dirao dupe u busu i ovaj ga je napao na sred busa. A jednom mom drugom drugu je ženskica uštinula dupe, ali se on nije snašao i malo se stideo da sa njom nastavi komunikaciju prelaskom sa dodira na reč, pa na dela :)
naravno, podrazumeva se da je u pitanju manijak...misim dobri momci to jelda ne rade...
 
...vidiš manijaka kako svojim prednjim delom pantalona u gužvi autobusa namerno dodiruje zadnji deo ženske...

...da li reaguješ i kako...?
(može i obratno - ženska se trlja o muškarca)...

desilo mi se to jednom,nazhalost bila mi slomljena ruka,i popizdim,i toliko sam buljio u tog lika sa ochima punim mrzhnje,da je odma izvalio i pobegao na sledecoj...
a da sam bio chitav...onda bi iskulirao...sishao na stanici sa njim,i olomio bi ga ko pichku,tuko bi ga dok se ne usere!!!
 

Back
Top