Batajnica - Dobanovci, Orlovaca - Strazevica, danas otvaranje

sin dimitrije

Iskusan
Banovan
Poruka
6.335
danas u 15 00 otvaranje novoizgradjene deonice Bataja-Dobanovci, koja povezuje autoput iz pravca Novog sada sa obilaznicom. takodje se otvara deo obilaznice od petlje Orlovaca do tunela Strazevica, pa i tunel Strazevica. deo radova nije bas dokrajcen, ali ce biti dovedeno u upotrebljivo stanje u narednim nedeljama
saobracaj od veceras
slikace se vladajuci politicari, pripisujuci sebi uspeh. uspeh je srpski i putarski, a ne partijski. obilaznica je zapoceta negde 1989., da bi 1999 cak bio bombardovan i srusen tek izgradjen most preko save, glanc nov.
 
danas u 15 00 otvaranje novoizgradjene deonice Bataja-Dobanovci, koja povezuje autoput iz pravca Novog sada sa obilaznicom. takodje se otvara deo obilaznice od petlje Orlovaca do tunela Strazevica, pa i tunel Strazevica. deo radova nije bas dokrajcen, ali ce biti dovedeno u upotrebljivo stanje u narednim nedeljama
saobracaj od veceras
slikace se vladajuci politicari, pripisujuci sebi uspeh. uspeh je srpski i putarski, a ne partijski. obilaznica je zapoceta negde 1989., da bi 1999 cak bio bombardovan i srusen tek izgradjen most preko save, glanc nov.

Svaka cast Tadicu i ekipi.
Svaka čast sjajnim putarima 13 godina rada. Malo li je :hahaha1:
Ova vest nije ništa manje smešna nego ona kad postaviše onu betonsku ploču da glumi most
 
Ja sam iz Bataje, gledam na taj nadvoznjak iz sobe. Mogu samo da prokomentarisem da su u poslednjih dva meseca radili u tri smene. Znaci pocepali su se od posla da zavrse tu jednu traku deonice. A za prosli vikend su nam iskljucili struju da uvedu rasvetu na nadvoznjak. Sad ce Tadici i ekipa da dodju da se slikaju jedno 500 puta. Dao Bog da padne sa istog. Inace, vidim da su mi posle tri meseca promenili potpis i kaznili me 1 poenom. Ne vidim u cemu je spormo da napisem 250 + 1 bandera za komplet parlament i dragog nam predsednika! Pa zar tu ima nesto lose? JA samo hocu da ih vezem EMOTIVNO za te iste bandere... :D :mrgreen: Pozrav za moderatore.

P.S. Ako budem imao vremena i ako me budu pustili da prodjem oticicu da vicem UAAAA! :mrgreen:
 

Back
Top