BUKA
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 120

Tema: BUKA

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    572

Podrazumevano BUKA

imamo komsije na spratu iznad nas i za vikend su se derali, pevali i lupali do 3 ujutru....muz je otisao i zamolio da se utisaju medjutim bilo je pijanih i smirili su se tek kroz pola sata....sledece noci opet....istina bili su tisi ali opet se sve culo....otisla sam zeni na vrata i lepo joj objasnila da smetaju i da mi je jako nezgodno ali da se pravljenje zurke najavljuje i trazi se odobrenje komsija a i nedelja-ponedeljak na noc nije prihvatjiva jer ljudi rade....nije imala argumente ali zalupila je zamnom vrata....sumnjam da ce biti saradnje...zvacemo komunalnu policiju sledeci put, to je sigurno....

hocu li moci nesto resiti, recite mi svoja iskustva sa resavanjem takvih situacija????....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

gost 204907 nije na forumu
    тачно је фртаљ до пуног сата
    Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BUKA

За 3 ноћи банчења комшија ћеш звати комуналну? Добро. Јави шта је било.

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1729

Dobrodosla u moj svet
    Ja (a i ostatak komsiluka) je redovno jednima slao policiju na vrata ali nije urodilo plodom jer svaki put iznova smo morali da zovemo policiju da ih utisa. Takodje imamo u zgradi nekog lika sto renovira stan sam i to traje vec mesecima i svima skace po zivcima jer pocinje da lupa i burgija kada dodje sa posla (sto je uvece) i kada ima slobodnog vremena (sto je vikendom). Kada mu se skrene paznja on samo slegne ramenima i kaze "sta ja tu mogu"...

Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Код реновирања стана, измештања купатила, прављења некаквих бункера, ма то је месецима трајало нон-стоп, комунална је лупила казну комшији и сад држи шпер плоче којима је блиндирао терасу и не сме нос да промоли, а камоли мајстори чекић да унесу у стан. Мислим да је ту кућни савет реаговао.
    Код буке у време празника и три дана, на позив станара, чисто сумњам да ће нешто да реше.

Iskusan mini_me (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    231

Pa iskrena da budem i mi zovemo komunalno čim neko pravi buku posle 23h otprilike...Bio praznik ne bio. Ja imam malo dete koje spava tad, zidovi tanki i molim lepo. Ma ni kafići ne rade duže od ponoći ne?Il tu negde a kamoli da me neko u rodjenom stanu zlostavlja tri noći za redom do 3 ujutru! Pa zašta komunalci i služe? Samo ti njih zovi, nek zarade svoje plate. Nama su uvek dolazili na poziv i uglavnom bude efekta.
    Takva sam, eto. Šašava. Zar sam kriva što sam rođena u kraju gde ima milion tambura i jorgovana?

Veoma poznat Zlatna Iris (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    796

kuco moja moja slatki dome...
    ajd mogu da razumem za buku kada su zgrade u pitanju....ali znam za jedan primer kada su komsije slavile neki rodjendan, leto je bilo pa su sedeli napolju. ja se taman porodila i oni stvarno ;judi pitali hoce li biti problem. i meni problem nije iako je kuca bas prekoputa moje bio iako se muzika cula ali samo do nekih 11-12 sati. medjutim pozalila mi se druga komsinica 2-3 kuce nize koja u to vreme nije imala dece kako joj je jako smetalo....e to je po meni pro.seravanje.
    Seer of goodness things

Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    572

Citat Original postavio RAZVIGOR Pogledaj poruku
    За 3 ноћи банчења комшија ћеш звати комуналну? Добро. Јави шта је било.
    znas, ja radim i ustajem u 6....dodjem kuci oko pet....a moja draga komsinica je domacica sa jednim detetom i stanom od 56 kvadrata koji moze da se olize za sat vremena....i ne vidim nista cudno da je opomenem onako ljudski da nema svako luksuz da spava ujutru do 10 jer stavlja dete da legne posle ponoci....uostalom zna se red, posle 10 nema sta da se prave zurke u stanu....za to postoje kafici....a ni oni ne rade do 3....

Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    572

Citat Original postavio Zlatna Iris Pogledaj poruku
    kuco moja moja slatki dome...
    ajd mogu da razumem za buku kada su zgrade u pitanju....ali znam za jedan primer kada su komsije slavile neki rodjendan, leto je bilo pa su sedeli napolju. ja se taman porodila i oni stvarno ;judi pitali hoce li biti problem. i meni problem nije iako je kuca bas prekoputa moje bio iako se muzika cula ali samo do nekih 11-12 sati. medjutim pozalila mi se druga komsinica 2-3 kuce nize koja u to vreme nije imala dece kako joj je jako smetalo....e to je po meni pro.seravanje.
    ja sam mogla da razaberem reci i tekst pesama koje su pevali....jos su i vrata od terase otvorili....i tako do 3 ujutru.....kao da sma imala los koncert u svojoj spavacoj sobi )))

Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio neizreciva Pogledaj poruku
    znas, ja radim i ustajem u 6....dodjem kuci oko pet....a moja draga komsinica je domacica sa jednim detetom i stanom od 56 kvadrata koji moze da se olize za sat vremena....i ne vidim nista cudno da je opomenem onako ljudski da nema svako luksuz da spava ujutru do 10 jer stavlja dete da legne posle ponoci....uostalom zna se red, posle 10 nema sta da se prave zurke u stanu....za to postoje kafici....a ni oni ne rade do 3....
    Знаш, да ми пошањеш мужа кад славим славу и то једном годишње ми је слава, и људи остају до после поноћи, добио би ногу у дупе са врата.
    Исто би се десило и са комуналном полицијом јербо би ти доакао за паркинг или нешто десето ако ми се прохте, а у могућности сам : )))

Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    572

Знаш, да ми пошањеш мужа кад славим славу и то једном годишње ми је слава, и људи остају до после поноћи, добио би ногу у дупе.
    Исто би се десило и са комуналном полицијом јербо би ти доакао за паркинг или нешто десето ако ми се прохте, а у могућности сам : )))
    koji je tebi???....zna se kako treba da se ponasa u zgradi i zna se ako se slavi slava sta treba da se uradi....napises obavestenje i to je to....a kad bi svi imali tako bahat i agresivan pristup kao svi, pa mogli bi svi redom da se pokoljemo.....ja znam da sam upravu i ti sa tim stavom na ovoj temi uopste nisi potreban, dovoljni su mi oni sto stanuju iznad nas....)))

Buduća legenda Only Beer (avatar)
    Učlanjen
    25.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    782

Знаш, да ми пошањеш мужа кад славим славу и то једном годишње ми је слава, и људи остају до после поноћи, добио би ногу у дупе са врата.
    Taj rad.

@tema: kupi kucu, j*biga.
    "Tata, odakle tebi pare kad ti nista ne radis...po ceo dan samo pijes pivo?"
    OUTLAWS

Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    572

))) jeote, sto ste dosadni....

Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

koji je tebi???....zna se kako treba da se ponasa u zgradi i zna se ako se slavi slava sta treba da se uradi....napises obavestenje i to je to....a kad bi svi imali tako bahat i agresivan pristup kao svi, pa mogli bi svi redom da se pokoljemo.....ja znam da sam upravu i ti sa tim stavom na ovoj temi uopste nisi potreban, dovoljni su mi oni sto stanuju iznad nas....)))
    Па јеси, генерално си у праву, али ти је кратак фитиљ (теби, не мени) јер живиш у станбеној згради где морамо некад да толеришемо једни друге.
    Капирам да за 3 дана нема места за нетрпељивост, а ти очигледно своју нетрпељивост гајиш према комшијама без обзира на буку - мислиш и на то колико комшиница "лиже" стан и остало. Тако да, не да бих ти мужа закуцао, него би дошао подвијеног репа и морала би да га скупљаш са отирача лол...

Učlanjen
    25.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    782

Па јеси, генерално си у праву, али ти је кратак фитиљ (теби, не мени) јер живиш у станбеној згради где морамо некад да толеришемо једни друге.
    Капирам да за 3 дана нема места за нетрпељивост, а ти очигледно своју нетрпељивост гајиш према комшијама без обзира на буку - мислиш и на то колико комшиница "лиже" стан и остало. Тако да, не да бих ти мужа закуцао, него би дошао подвијеног репа и морала би да га скупљаш са отирача лол...
    OUTLAWS

Učlanjen
    22.08.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    796

pa jabih takodje mogla da se slozim...i meni izgleda da izmedju tebe i tvoje komsinici mnogo sta ne stima, da nije problem samo tih 3 dana slavlja vec neka netrpeljivost koja vlada izmedju vas. ti najbolje znas, mozda da se odaljis od situacijei probas objektivno da je sagledas....zbog sebe same.
    Seer of goodness things

Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    572

ni ne poznajem ih da bi gajila netrpeljivost....a ako bi ti nekoga zakucao sto ti dodje na vrata da te opomene jer se ponasas kako nedolikuje onda ti imas zestok problem sam sa sobom....

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    815

Јa бих тaкве кaо ти истолерисaо до 10 увече, a после 10 бих ти рaзбио њушку и то у твом сопственом стaну...
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    298

imamo komsije na spratu iznad nas i za vikend su se derali, pevali i lupali do 3 ujutru....muz je otisao i zamolio da se utisaju medjutim bilo je pijanih i smirili su se tek kroz pola sata....sledece noci opet....istina bili su tisi ali opet se sve culo....otisla sam zeni na vrata i lepo joj objasnila da smetaju i da mi je jako nezgodno ali da se pravljenje zurke najavljuje i trazi se odobrenje komsija a i nedelja-ponedeljak na noc nije prihvatjiva jer ljudi rade....nije imala argumente ali zalupila je zamnom vrata....sumnjam da ce biti saradnje...zvacemo komunalnu policiju sledeci put, to je sigurno....

hocu li moci nesto resiti, recite mi svoja iskustva sa resavanjem takvih situacija????....
    Više puta sam pravila žurke u stanu, tadašnje društvo sa faksa, puna kuća, i nikada se niko nije žalio, nisu kucali na vrata niti zvali policiju... komšijama je policija dolazila nekoliko puta i ništa nije pomoglo dok klinja nije malo odrastao.
    Mene je izluđivalo renoviranje stana... čovjek je mjesecima sređivao stan, da bi mu ga za nekoliko mjeseci stanari demolirali, pa ga prodao i tek tada počinje tortura sa komšijom koji izmješta zid, sve živo mijenja u stanu, i opet se niko nije žalio policiji.
    Od svega je meni najviše smetala beba... bezvezno je, ali ta mala vrištalica i majka koja je cijelu noć nosa i pjeva joj i nadvikuje se sa njom... to je bio pakao.
    Čak ni neku noć nije dolazila policija ljudima iz zgrade preko puta moje, oni su do 5h divljali otvorenih prozora i muzikom koja se kod mene čula mnogo glasnije nego što bih ja sebi pustila, nisam spavala do 6h, al policiju niko nije zvao, valjda svi kapiraju da se kao slavi, proći će, a mnogo je porodica sa malom djecom, pa kada oni ne zovu, neću ni ja.

Sjećam se da se mi kao klinci nismo mogli igrati pred zgradom jer nam je jedna komšinica bušila lopte, a druga prijetila da će nas tući jer njen muž spava nakon posla, pa posle sin ima popodnevnu dremku, i uvijek joj je nešto smetalo.

Tebi ako ponovo bude problematično njihovo ponašanje, nemoj ni ići kod komšinice, očigledno ne bi reagovala, nego zovi komunalce iz prve.
    Ко ће вјетар луди зауздати?
    ко л' пучини забранит кипјети?
    ко л' границу жељи назначити?

Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    572

ma dosao je ovde i povukao svoje pulene da mi upropaste temu....ebi ga, ovde nekad ne mozes uospte napraviti konstruktivan razgovor.....

Učlanjen
    25.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    782

Ovde bi svi da se biju, razbijaju njuske, sutaju druge u doope... Ajde malo iskulirajte. Make love, not war.
    OUTLAWS

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    815

Citat Original postavio Only Beer Pogledaj poruku
    Ovde bi svi da se biju, razbijaju njuske, sutaju druge u doope... Ajde malo iskulirajte. Make love, not war.
    Јел уз отворене прозоре и глaсну музику до кaсно у ноћ или кaко?
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Učlanjen
    22.08.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    796

Citat Original postavio Poslednja Igra Leptira Pogledaj poruku
    Više puta sam pravila žurke u stanu, tadašnje društvo sa faksa, puna kuća, i nikada se niko nije žalio, nisu kucali na vrata niti zvali policiju... komšijama je policija dolazila nekoliko puta i ništa nije pomoglo dok klinja nije malo odrastao..

.[/QUOTE]

koji debil je zvao policiju zbog malog deteta??? citala sam nedavno u novinama kako stanari zovu da se zale zbog bebe koja place uzas bre. inace i ja se uvek setim kada mi zasmeta ponasanje neke dece kako sam mrzela te babe sto buse lopte i polivaju decu vodom sa prozora.
    Seer of goodness things

Učlanjen
    25.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    782

Citat Original postavio ccaterpillar Pogledaj poruku
    Јел уз отворене прозоре и глaсну музику до кaсно у ноћ или кaко?
    Ne znam ja...dogovori se sa ostalima koji su raspolozeni za tabanje.
    OUTLAWS

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    298

Citat Original postavio Zlatna Iris Pogledaj poruku

koji debil je zvao policiju zbog malog deteta??? citala sam nedavno u novinama kako stanari zovu da se zale zbog bebe koja place uzas bre. inace i ja se uvek setim kada mi zasmeta ponasanje neke dece kako sam mrzela te babe sto buse lopte i polivaju decu vodom sa prozora.
    Nije to malo dijete, to je klilnac srednjoškolac lud za repom, hip hopom čime li, uspavljivao se i razbuđivao jezivo glasnom muzikom... i najednom mu to postalo trulo i klinački, i prestao: )
    ko bi zvao policiju zbog bebe, au... a da je to teško za podnijeti, jeste...
    Ко ће вјетар луди зауздати?
    ко л' пучини забранит кипјети?
    ко л' границу жељи назначити?

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3011

meni komshije nisu dolazile na vrata!
    shalu na stranu,ako su imali problem,okrenu telefonom,i zamole da se utishamo,
    shto i uradimo,a ja lichno nisam nikad smarao komshiluk...
    shveca moja je komshiji optishla na vrata,al lik sam peva,cirka i ostalo...
    al krece u neko zlo doba...i ona mu otishla na vrata i rekla nemoj vishe da dolazim. i toliko!
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Slične teme

1. dozvoljena buka
    Autor mrkwica u forumu Jezik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.02.2007., 13:15
  2. Buka i kako se stitite?
    Autor gost u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.11.2005., 09:28
  3. Nesnosna buka iz kucista
    Autor bojance u forumu Hardver
    Odgovora: 13