Lažni spiskovi ubijenih Srba kruže po RS. Moju majku su mi ubili agresori, a ne musli
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Lažni spiskovi ubijenih Srba kruže po RS. Moju majku su mi ubili agresori, a ne musli

Aktivan član
    Učlanjen
    03.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Lažni spiskovi ubijenih Srba kruže po RS. Moju majku su mi ubili agresori, a ne musli

Lažni spiskovi ubijenih Srba kruže po RS. Moju majku su mi ubili agresori, a ne muslimani!

Da je spisak “masakriranih srpskih civila u Sarajevu između 1992. i 1995. godine od strane muslimana” koji mjesecima kruži po raznim internet-portalima diljem Republike Srpske nova vrsta provokacija, ali i čista izmišljotina, potvrđuje i priča koju je za “Dnevni avaz” ispričala Sarajka Leila Žiška.

Prema tim spiskovima, naime, njenu majku Biljanu Drapić 1. septembra 1992. godine ubili su muslimani u Sarajevu, što je, kako kaže Žiška, notorna laž.

“Nisam više mogla čitati laži. Ovo što rade prevršilo je svaku mjeru. Manipulišu žrtvama koje su oni ubijali, optužujući za to Armiju RBiH i muslimane. Mora se saznati prava istina, a to je da je moju majku ubila granata s agresorskih položaja, a ne da su je muslimani masakrirali, kako se tvrdi” – kaže Žiška.

I nije samo slučaj njene majke sporan, ističe Žiška, navodeći da manipuliraju imenima mnogih Srba iz Sarajeva koji su stradali od agresorskih granata.

“Znam i za slučaj mladića Dragana Kozomara, koji je bio vojnik Armije BiH i koji je stradao braneći svoje Sarajevo. Ni njega nisu ubili muslimani, kako piše u spiskovima” – ističe Žiško te dodaje da je vrijeme da se lažima stane ukraj.

“Voljela bih da se jave i ostale porodice, da demantuju ove nestine. Ovo nije izolovan slučaj” – kaže Žiška.

Ne daju joj mira ni mrtvoj!

“Mojoj majci ni mrtvoj ne daju mira. Želim da se zna istina zbog unučadi, da znaju pravu istinu. Podmuklo je što žele prekrojiti historiju, svjesno iskrivljujući činjenice. Čak sam razmišljala da ih i tužim, jer ovo što rade je van svake pameti” – kaže Žiška.

http://bihvijesti.com/bih-vijesti/1960/lazni-spiskovi-ubijenih-srba-kruze-po-rs-moju-majku-su-mi-ubili-agresori-a-ne-muslimani/
    http://www.arapsko-proljece.info

Iskusan [Ne_Vazim_Se] (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Lažni spiskovi ubijenih Srba kruže po RS. Moju majku su mi ubili agresori, a ne m

a chekaj agresori su bili... tachno ko?
    I looked at them and I wondered... what's their secret?
    Anabolic steroids.

Iskusan [Ne_Vazim_Se] (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Lažni spiskovi ubijenih Srba kruže po RS. Moju majku su mi ubili agresori, a ne m

ahahahhaha a vidi ga ovaj shto je bio vojnik ARBiH pa su ga ubili hahahahhah pa shta je ochekivao sinovac

e, prvo, to su dva sluchaja... drugo, opshte je poznato da ste rokali svoje... tako da, ne vadite se sada,spisak je tu, stvar je zavrshena i tako.

tishina.
    I looked at them and I wondered... what's their secret?
    Anabolic steroids.

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

dnavni havaz nije validan izvor ni relevantan. laz do lazi, sve je usmereno samo na jednu stranu,
    njih treba da razje be njihov narod. zar im nije dosta nacionalizma, mrznje i stradanja za alijine babe zdravlje

Elita
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1716

Obzirom da je Avaz poznat po antisrpskoj propagnadi, lock.

Slične teme

1. Spisak 3287 ubijenih Srba Srebrenice.........
    Autor Plava Bilja u forumu Politika
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 11.07.2013., 18:53
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 27.05.2010., 08:07
  3. 21 000 ubijenih Srba u bosni!
    Autor tomcat318 u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 21.01.2010., 21:40
  4. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 22.03.2008., 18:35
  5. Odgovora: 5