Dame, smeta li vam nekada erekcija vaseg decka / muza?

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Desi li se da vam nekada smeta to sto vas dragi se uzbudi malo i u kojim je to situacijama?
Dajem banalne primere sada, na nekom drustvenom skupu, posle ili za vreme svadje, dok vozi auto, dok ste pod uticajem PMS-a?

Ne mislim ovde konkretno na primere on hoce, a vi necete, pa vam smeta, vec eto desilo se iz nekog nepoznatog razloga.
Najbolje bi bilo reci, smetaju li vam nasumicne erekcije, kada i zasto, i ima li trenutaka kada nije vreme za erekciju? (jos jednom, ne seks, erekciju).
 
Desi li se da vam nekada smeta to sto vas dragi se uzbudi malo i u kojim je to situacijama?
Dajem banalne primere sada, na nekom drustvenom skupu, posle ili za vreme svadje, dok vozi auto, dok ste pod uticajem PMS-a?

Ne mislim ovde konkretno na primere on hoce, a vi necete, pa vam smeta, vec eto desilo se iz nekog nepoznatog razloga.
Najbolje bi bilo reci, smetaju li vam nasumicne erekcije, kada i zasto, i ima li trenutaka kada nije vreme za erekciju? (jos jednom, ne seks, erekciju).

el vi ne kapirate da mi to i ne primecujemo
 
oces da pitas da li smo ljubomorne jer se nije desila zbog nas vec zbog nekih mladih lepih promoterki u maxiju koje mu nude novi dzilet i sl.
u tom slucaju :azdaja:

Ne, u pitanju ste vi dame u pitanju, a ne neka tamo leva. Ima li trenutaka kada vam zasmeta to sto izazovete takvu reakciju kod vase druge polovine? Otkud znam, placete, PMS-ujete, raspravljate se, a njemu iz nekog nepoznatog razloga proradi aparatura. Znaci ne mislim na ono, oni hoce, vi ne date, niste raspolozene, nego eto, nasumicna i neocekivana erekcija.

A sto se dzileta i promoterki tice, to je vec druga i duboka tema :)
 
[09:42:55] Hard4U: uhhh marina tvrd je ko kamen ahhhhhhh zeljan tebe mmmmmmm
[09:43:21] marinaa: :-)
[09:43:31] marinaa: koliki je sada?
[09:43:41] Hard4U: 22 i jace
[09:43:50] Hard4U: uhh kako drrkam mmmm
[09:43:59] Hard4U: zelis ga u pici m ?
[09:44:01] marinaa: mmmmmmmmmmm
[09:44:03] marinaa: daaaaaaaaaaaa
[09:44:04] Hard4U: mmmmm
[09:44:16] Hard4U: ajde se skini da te potucam odmah uhhhh
[09:44:29] marinaa: tucaj me
[09:44:34] marinaa: gurni mi ga
[09:44:44] Hard4U: uhh digo sam ti noge i ***** te jako ahhhhh
[09:45:01] marinaa: mmmmmmmmmm
[09:45:01] Hard4U: ohhhhhhh kako si tesna mmmmm
[09:45:11] marinaa: jebi me jako jako
[09:45:12] marinaa: brzo

Evo smeta im strasno :rumenko:
 

Back
Top