Saradnja SNS i DS nije nemoguća

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Saradnja SNS i DS nije nemoguća
AUTOR: A. IVANIŠEVIĆ
Novi Sad - Funkcionerka SNS Jorgovanka Tabaković prilikom jučerašnje posete Novom Sadu nije isključila mogućnost da ta stranka i DS nakon izbora zajedno formiraju skupštinsku većinu.

Tabakovićeva, koja je i kandidatkinja koalicije oko SNS za premijerku, kaže da je „spremna da povuče svoju kandidaturu u korist nekoga iz DS, ukoliko bi to bilo za dobro građana Srbije“.

Na pitanje Danasa da li je i pod kakvim okolnostima moguća postizborna koalicija dveju najvećih stranaka, ona je odgovorila:

„U politici je sve moguće. Nedavno me je novinarka pitala da prokomentarišem nezamislivu ponudu Čedomira Jovanovića, koji je pozvao Borisa Tadića i Tomislava Nikolića da se dogovore zarad dobra Srbije. Ja sam se tim pitanjem zaprepastila. Zašto bi to bilo nezamislivo i nenormalno. Pa, oni su dva ključna čoveka u Srbiji. Borim se da nenormalne stvari preobratim u normalne. Danas je sve nenormalno, normalne stvari su izuzetak, a ja hoću to da promenim“, istakla je Tabakovićeva.

http://www.danas.rs/danasrs/politika/saradnja_sns_i_ds_nije_nemoguca.56.html?news_id=239391

:rotf::rotf::rotf:

Naprednjaci samo napred. Bice kukanja.:klap::klap:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Saradnja SNS i DS nije nemoguća
AUTOR: A. IVANIŠEVIĆ
Novi Sad - Funkcionerka SNS Jorgovanka Tabaković prilikom jučerašnje posete Novom Sadu nije isključila mogućnost da ta stranka i DS nakon izbora zajedno formiraju skupštinsku većinu.

Tabakovićeva, koja je i kandidatkinja koalicije oko SNS za premijerku, kaže da je „spremna da povuče svoju kandidaturu u korist nekoga iz DS, ukoliko bi to bilo za dobro građana Srbije“.

Na pitanje Danasa da li je i pod kakvim okolnostima moguća postizborna koalicija dveju najvećih stranaka, ona je odgovorila:

„U politici je sve moguće."

http://www.danas.rs/danasrs/politika/saradnja_sns_i_ds_nije_nemoguca.56.html?news_id=239391

:rotf::rotf::rotf:

Naprednjaci samo napred. Bice kukanja.:klap::klap:


Propaganda, javno okupljanje i objavljivanje procena rezultata su zabranjeni :rtfm:

ali ne i postizborne kombinatorike :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top