nimfomanke

dosadasnja literatura nije opisala nijedan slucaj nezasitog libida..nemam pojma, sad sam htela da lupim da sam i ja sexualno nezasita..ali cinjenica da u n. nema emotivne intimnosti ..bezveze...to su izmislili muskarci, koji ne mogu da se pomire s tim da zena ima veci sexualni nagon od njih samih, pa kao koriste rec 'nimfomanija' da bi sacuvali svoj ego..a ako je o njima rec, onda su bla bla uuuuu dobar...neznamsta on je neko i nesto..to je SATIRIJAZA, muska nimfomanija, sad cu da generalizujem..u sustini muskarci su neprevazidjene fukse..samo jos kad bi se popeli na stiklice..bruka slusati neke..teska hororcina..
 
VesticaBG:
Za one koji ne mogu duze od 5 min :roll:
:lol:

nego, nimfomanka je valjda zena kojoj "nikad nije dosta" ...sta god to treba da znaci.. ja bih rekla da takvih mozda ni nema, da je to mozda izmisljotina da bi se zene "naucile" biti fine, pa i ako ih dragi povali jednom u sedam dana, da one budu zadovoljne, inace su nimfomanke....nemam pojma

Evo copy/paste slucaja: "S pozicije znanstvene medicine, uporaba ovog izraza posve je neutemeljena."
od brace Hrvata preuzeto sa http://www.medicina.hr/seksualnost/clanci/nimfomanija.htm
 
e ovako,mozda to i nije bila nimfomanka,ali ja je tako karakterisem,imao sam jednu nazovimo je curu,koja je uvek bila spremna i uvek je htela sex,uvek vlazna uvek raspolozena,po vise puta uzastopce,bude samnom nekih sat-sat ipo,a znam da je malo pre nego sto je dosla kod mene bila sa dva moja drugara,a posle kad podje kuci pozove nekog njenog taksistu koji je takodje opala i tako u krug svaki dan,neko dodje neko ode i tako.al ebi ga meni dosadilo to tako hteo sam vezu i sve to i tu se raskantamo,ali ta cura je bila ludilo,cuo sam da se udala u nekoj selendri i tako.
 
Devilishgirl:
dosadasnja literatura nije opisala nijedan slucaj nezasitog libida..nemam pojma, sad sam htela da lupim da sam i ja sexualno nezasita..ali cinjenica da u n. nema emotivne intimnosti ..bezveze...to su izmislili muskarci, koji ne mogu da se pomire s tim da zena ima veci sexualni nagon od njih samih, pa kao koriste rec 'nimfomanija' da bi sacuvali svoj ego..a ako je o njima rec, onda su bla bla uuuuu dobar...neznamsta on je neko i nesto..to je SATIRIJAZA, muska nimfomanija, sad cu da generalizujem..u sustini muskarci su neprevazidjene fukse..samo jos kad bi se popeli na stiklice..bruka slusati neke..teska hororcina..

sta si sve stavila u jednu recenicu....
 
Tommy_V:
Devilishgirl:
dosadasnja literatura nije opisala nijedan slucaj nezasitog libida..nemam pojma, sad sam htela da lupim da sam i ja sexualno nezasita..ali cinjenica da u n. nema emotivne intimnosti ..bezveze...to su izmislili muskarci, koji ne mogu da se pomire s tim da zena ima veci sexualni nagon od njih samih, pa kao koriste rec 'nimfomanija' da bi sacuvali svoj ego..a ako je o njima rec, onda su bla bla uuuuu dobar...neznamsta on je neko i nesto..to je SATIRIJAZA, muska nimfomanija, sad cu da generalizujem..u sustini muskarci su neprevazidjene fukse..samo jos kad bi se popeli na stiklice..bruka slusati neke..teska hororcina..

sta si sve stavila u jednu recenicu....


zapažanje do jaja ,,,, :D
 
pa nemam pojma ,,,kada bi se i neka tamo ,,, prijavila ,,,eto tamo neka ,, mislim da bi bila spopadana u fazonu ,,satiračica ,, jel da draga moja muška populacijo ,, pa u proseku koliko muskaraca ima -nezasitih ,, potreba kao i svaka druga ,, pa sta ,,, neka volu deca seks,, i onako ne moze do veka ,, ja sam za ; ,,navaliti,,
 
Odokativnom metodom gledano mislim da svi tipovi vise vole vatrene devojke u krevetu...od onih hladnijih. Sto bi se reklo vole nimfomanke...ali samo za sebe...a te dve stvari su na zalost kontradiktorne.
 
kada..gde..kako..prema svom partneru, kada nabujaju emocije, razbuktaju strasti..ma naravno da sam njegova i samo njegova nimfomanka..mmmmm sad jezik ode na pod.
Oxford English Dictionary definise promiskuitet kao 'ceste seksualne odnose sa raznim ljudima'..dakle, mesas pojmove sinko..
 

Back
Top